Wszystkie produkty

7704 produktów

Znajdź to, czego szukasz AI
Ta funkcja jest wciąż w fazie rozwoju. Podobnie jak ludzie, nasz cyfrowy asystent czasem popełnia błędy. Masz wątpliwości? Nasz zespół obsługi klienta chętnie pomoże.
  • Francodex Fresh Dent płyn do higieny jamy ustnej 500ml [FR179121]

    Francodex Francodex Fresh Dent płyn do higieny jamy ustnej 500ml [FR179121]

    Wtorek dostarczone - Pozostało jeszcze 9 w magazynie

    Fresh Dent 2 w 1Zawierający wyciąg z granatu preparat ma działanie zapobiegające osadzaniu się płytki nazębnej, co z kolei ogranicza tworzenie się kamienia nazębnego i pomaga zachować świeży oddech.  Gatunki docelowe: psy i koty Składniki:oczyszczona woda, gliceryna.Dodatki: emulgatory, konserwanty, przeciwutleniacze, wyciąg z granatu, barwniki: błękit patentowy.Składniki analityczne:białko surowe 0,1%, popiół surowy 0,1%, wilgotność 99,1%, tłuszcz surowy 0,2%, włókno surowe 0,1%Właściwości:Dzięki wyjątkowej formule na bazie granatu właściwego (Punica granatum), roztwór do rozcieńczania w wodzie pitnej FRESH DENT zapewnia zwierzętom domowym doskonałą ochronę i higienę jamy ustnej. Ekstrakt z granatu zapobiega osadzaniu się płytki nazębnej, co ogranicza powstawanie kamienia i odświeża oddech.Codzienne stosowanie preparatu FRESH DENT pomaga ograniczyć powstawanie płytki nazębnej i zachować świeży oddech.Sposób użycia:Wystarczy codziennie wykonać jedną prostą rzecz – dodać FRESH DENT do wody, którą pije zwierzę. Nakrętka może służyć jako dozownik: 1/2 nakrętki (5ml) na 250ml świeżej wody 1 nakrętka (10ml) na 500ml świeżej wody Wstrząśnij butelką przed użyciem. Codziennie wymieniać wodę w misce. Może powstać niewielki osad niewpływający na jakość produktu. 

    5% dodatkowo Fidello Family

    Wtorek dostarczone - Pozostało jeszcze 9 w magazynie

    72,00 zł

  • Mało sztuk Francodex Fresh Dent płyn do higieny jamy ustnej 250ml [FR179120]

    Francodex Francodex Fresh Dent płyn do higieny jamy ustnej 250ml [FR179120]

    Wtorek dostarczone - Pozostało jeszcze 5 w magazynie

    Fresh Dent 2 w 1Zawierający wyciąg z granatu preparat ma działanie zapobiegające osadzaniu się płytki nazębnej, co z kolei ogranicza tworzenie się kamienia nazębnego i pomaga zachować świeży oddech.  Gatunki docelowe: psy i koty Składniki:oczyszczona woda, gliceryna.Dodatki: emulgatory, konserwanty, przeciwutleniacze, wyciąg z granatu, barwniki: błękit patentowy.Składniki analityczne:białko surowe 0,1%, popiół surowy 0,1%, wilgotność 99,1%, tłuszcz surowy 0,2%, włókno surowe 0,1%Właściwości:Dzięki wyjątkowej formule na bazie granatu właściwego (Punica granatum), roztwór do rozcieńczania w wodzie pitnej FRESH DENT zapewnia zwierzętom domowym doskonałą ochronę i higienę jamy ustnej. Ekstrakt z granatu zapobiega osadzaniu się płytki nazębnej, co ogranicza powstawanie kamienia i odświeża oddech.Codzienne stosowanie preparatu FRESH DENT pomaga ograniczyć powstawanie płytki nazębnej i zachować świeży oddech.Sposób użycia:Wystarczy codziennie wykonać jedną prostą rzecz – dodać FRESH DENT do wody, którą pije zwierzę. Nakrętka może służyć jako dozownik: 1/2 nakrętki (5ml) na 250ml świeżej wody 1 nakrętka (10ml) na 500ml świeżej wody Wstrząśnij butelką przed użyciem. Codziennie wymieniać wodę w misce. Może powstać niewielki osad niewpływający na jakość produktu. 

    5% dodatkowo Fidello Family

    Wtorek dostarczone - Pozostało jeszcze 5 w magazynie

    51,00 zł

  • Mało sztuk Yarro/Moderna Gonitwa za piłką - średnica 29cm

    Yarro Yarro/Moderna Gonitwa za piłką - średnica 29cm

    Wtorek dostarczone - Pozostało jeszcze 2 w magazynie

    Yarro/Moderna Gonitwa za piłką  Zabawka wykonana z nietoksycznego tworzywa   Średnica: 29 cm   Konstrukcja zabawki wzmaga zainteresowanie kota - piłeczka prowokuje kota do próby jej złapania

    5% dodatkowo Fidello Family

    Wtorek dostarczone - Pozostało jeszcze 2 w magazynie

    39,00 zł

  • Sale -9% Yarro/Moderna Kula spacerowa dla gryzoni - średnica 18,5cm

    Yarro Yarro/Moderna Kula spacerowa dla gryzoni - średnica 18,5cm

    Wtorek dostarczone - Pozostało jeszcze 8 w magazynie

    Yarro/Moderna Kula spacerowa dla większych gryzoni  Kula wykonana z nietoksycznego tworzywa   Średnica: 18,5 cm   Pozwala na umieszczenie zwierzaka w środku, aby mógł bezpiecznie spacerować po domu.   Kula posiada otwory wentylacyjne   Kolor losowy  

    5% dodatkowo Fidello Family

    Wtorek dostarczone - Pozostało jeszcze 8 w magazynie

    54,00 zł 49,00 zł

  • Sale -11% Yarro/Moderna Kula spacerowa dla chomika lub myszki

    Yarro Yarro/Moderna Kula spacerowa dla chomika lub myszki

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    Yarro/Moderna Kula spacerowa dla chomika i myszki  Kula wykonana z nietoksycznego tworzywa  Średnica: 13 cm  Pozwala na umieszczenie zwierzaka w środku, aby mógł bezpiecznie spacerować po domu.  Kula posiada otwory wentylacyjne  Kolor losowy  

    5% dodatkowo Fidello Family

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    38,00 zł 34,00 zł

  • Yarro/Moderna Miska Trendy - Zakochany kot 210ml [Y3716]

    Yarro Yarro/Moderna Miska Trendy - Zakochany kot 210ml [Y3716]

    Wtorek dostarczone - Pozostało jeszcze 10 w magazynie

    Yarro/Moderna miska Trendy "Zakochany kot"  Miska wykonana z nietoksycznego plastiku - produkt trwały i wytrzymały.   Pojemność: 210 ml   Wymiary: 15,5 x 15,5 x 3,2 cm   Miseczka ozdobiona motywem kota   Nadaje się zarówno do wody i pokarmu.  

    5% dodatkowo Fidello Family

    Wtorek dostarczone - Pozostało jeszcze 10 w magazynie

    21,00 zł

  • Mało sztuk Yarro/Moderna Kuweta Jumbo owalna z ramką 57cm granatowa [Y3619]

    Yarro Yarro/Moderna Kuweta Jumbo owalna z ramką 57cm granatowa [Y3619]

    Wtorek dostarczone - Pozostało jeszcze 2 w magazynie

    Yarro/Moderna Kuweta Jumbo owalna z ramką ClassicKolory:  granatowy  Kuweta najwyższej jakości, wykonana z nietoksycznego plastiku - produkt trwały i wytrzymały.   Atrakcyjny design   Ramka kuwety ogranicza wysypywanie się żwirku.   Kuweta dla dużych kotów - 43 x 57 x 15 cm  

    5% dodatkowo Fidello Family

    Wtorek dostarczone - Pozostało jeszcze 2 w magazynie

    83,00 zł

  • Yarro/Moderna Kuweta Jumbo owalna z ramką 57cm beż [Y3619]

    Yarro Yarro/Moderna Kuweta Jumbo owalna z ramką 57cm beż [Y3619]

    Brak w magazynie

    Yarro/Moderna Kuweta Jumbo owalna z ramką ClassicKolor:  beż  Kuweta najwyższej jakości, wykonana z nietoksycznego plastiku - produkt trwały i wytrzymały.   Atrakcyjny design   Ramka kuwety ogranicza wysypywanie się żwirku.   Kuweta dla dużych kotów - 43 x 57 x 15 cm

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    86,00 zł

  • Carnilove Dog Wild Meat Venison & Reindeer Adult - dzik i renifer puszka 400g

    Carnilove Carnilove Dog Wild Meat Venison & Reindeer Adult - dzik i renifer puszka 400g

    Brak w magazynie

    Carnilove Wild Meat Venison & Reindeer Adult - dzik i reniferPełnoporcjowa mokra karma bez zbóż i ziemniaków, przeznaczona dla dorosłych psów.Mięso z renifera ma wyjątkowe właściwości. Jest jednym ze źródeł o najwyższej zawartości przyswajalnych białek i z korzystnym zestawem aminokwasów. Renifer żywi się dzikimi owocami krzewów, dlatego jego mięso jest niezwykle bogate w przeciwutleniacze. Mięso renifera ma niską zawartość tłuszczów, i to w postaci nienasyconej, korzystnej dla zdrowia. Pod kątem zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 mięso z renifera jest tak samo cenne, jak mięso ryb.Skład:jeleń (47%), renifer (20%), borówka (2%), żurawina (2%), malina (2%), mąka grochowa (2%), lignoceluloza (1%), olej z łososia (0,5%).Analiza: białko 10% tłuszcz 8% popiół 2,3% włókno 0,4% wilgotność 78% Dodatki na 1 kg:witamina D3 (3a671) 250 IU, witamina E (α-tokoferol) (3a700) 150 mg, biotyna (3a880) 0,5 mg, miedź (3b406) 4 mg, żelazo (3b106) 10 mg, jod (3b201) 0,75 mg, mangan (3b504) 3 mg, cynk (3b606) 15 mg, tauryna 1000 mg.Dawkowanie: Waga psa Dzienna porcja do 25 kg 200 - 800 g powyżej 25 kg 800 - 2200 g  

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    17,00 zł 42,50 zł/kg

  • Carnilove Dog Wild Meat Salmon & Turkey Puppy - łosoś i indyk puszka 400g

    Carnilove Carnilove Dog Wild Meat Salmon & Turkey Puppy - łosoś i indyk puszka 400g

    Brak w magazynie

    Carnilove Wild Meat Salmon & Turkey Puppy - łosoś i indykPełnoporcjowa mokra karma bez zbóż i ziemniaków, przeznaczona dla młodych psów.Łosoś jest źródłem bardzo dobrze przyswajalnych białek. Jest bogatym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3, które pozytywnie wpływają na rozwój psychiczny, układ sercowo-naczyniowy i metabolizm (obniżają zawartość cukru we krwi). Łosoś poprawia jakość i wygląd sierści i skóry. Indyk jest bogatym źródłem przyswajalnych białek z wysoką zawartością mikroelementów, zwłaszcza cynku. Zawiera także witaminy B3 i B6, które wpływają na aktywność mózgu, napięcie mięśniowe i są niezbędne dla zdrowego rozwoju.Skład:indyk (47%), łosoś (20%), borówka (2%), żurawina (2%), malina (2%), mąka grochowa (2%), lignoceluloza (1%), olej z łososia (1%).Analiza: białko 9% tłuszcz 6,6% popiół 2,5% włókno 0,5% wilgotność 78% Dodatki na 1 kg:witamina D3 (3a671) 250 IU, witamina E (α-tokoferol) (3a700) 150 mg, biotyna (3a880) 0,5 mg, miedź (3b406) 4 mg, żelazo (3b106) 10 mg, jod (3b201) 0,75 mg, mangan (3b504) 3 mg, cynk (3b606) 15mg, tauryna 1000 mg.Dawkowanie: Waga psa Dzienna porcja do 25 kg 200 - 800 g powyżej 25 kg 800 - 2200 g   

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    17,00 zł 42,50 zł/kg

  • Carnilove Dog Wild Meat Salmon & Turkey Adult - łosoś i indyk puszka 400g

    Carnilove Carnilove Dog Wild Meat Salmon & Turkey Adult - łosoś i indyk puszka 400g

    Brak w magazynie

    Carnilove Wild Meat Salmon & Turkey Adult - łosoś i indykPełnoporcjowa mokra karma bez zbóż i ziemniaków, przeznaczona dla dorosłych psów wszystkich ras.Łosoś jest źródłem bardzo dobrze przyswajalnych białek. Jest bogatym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3, które pozytywnie wpływają na rozwój psychiczny, układ sercowo-naczyniowy i metabolizm (obniżają zawartość cukru we krwi). Łosoś poprawia jakość i wygląd sierści i skóry. Indyk jest bogatym źródłem przyswajalnych białek z wysoką zawartością mikroelementów, zwłaszcza cynku. Zawiera także witaminy B3 i B6, które wpływają na aktywność mózgu, napięcie mięśniowe i są niezbędne dla zdrowego rozwoju.Skład:indyk (47%), łosoś (20%), borówka (2%), żurawina (2%), malina (2%), minerały (1%), olej z łososia (0,1%).Analiza: białko 8% tłuszcz 6,5% popiół 2,4% włókno 0,4% wilgotność 75% Dodatki na 1 kg:witamina D3 (E671) 250 IU, witamina E (α-tokoferol) (3a700) 100 mg, biotyna (3a880) 0,2 mg, miedź (E4) 0,5 mg, żelazo (E1) 10 mg, jod (3b201) 0,75 mg, mangan (E5) 3 mg, cynk (3b606) 15 mg.Dawkowanie: Waga psa Dzienna porcja do 25 kg 200 - 800 g powyżej 25 kg 800 - 2200 g  

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    17,00 zł 42,50 zł/kg

  • Carnilove Dog Wild Meat Lamb & Wild Boar Adult - jagnię i dzik puszka 400g

    Carnilove Carnilove Dog Wild Meat Lamb & Wild Boar Adult - jagnię i dzik puszka 400g

    Brak w magazynie

    Carnilove Wild Meat Lamb & Wild Boar Adult - jagnię i dzik Pełnoporcjowa mokra karma bez zbóż i ziemniaków, przeznaczona dla dorosłych psów wszystkich ras.Jagnię i dzik tworzą doskonałe połączenie, będące źródłem białek, bogate w składniki odżywcze, o wysokiej zawartości jakościowych i dobrze przyswajalnych białek. Jagnięcina zawiera mikroelementy, zwłaszcza selen, żelazo, cynk i witaminy z grupy B, oraz tłuszcze nienasycone. Mięso z dzika jest bardzo bogate w białka a przy tym jest niskotłuszczowe, dlatego pomaga w utrzymaniu doskonałej kondycji i nie podnosi poziomu cholesterolu we krwi.Skład:jagnięcina (35%), dzik (32%), borówka (2%), żurawina (2%), malina (2%), mąka grochowa (2%), lignoceluloza (1%), olej z łososia (0,5%).Analiza: białko 9,5% tłuszcz 6,5% popiół 2,5% włókno 0,4% wilgotność 78% Dodatki na 1 kg:witamina D3 (3a671) 250 IU, witamina E (α-tokoferol) (3a700) 150 mg, biotyna (3a880) 0,5 mg, miedź (3b406) 4 mg, żelazo (3b106) 10 mg, jod (3b201) 0,75 mg, mangan (3b504) 3 mg, cynk (3b606) 15mg, tauryna 1000mg.Dawkowanie: Waga psa Dzienna porcja do 25 kg 200 - 800 g powyżej 25 kg 800 - 2200 g  

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    17,00 zł 42,50 zł/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Zapomniałeś hasła?

    Nie masz jeszcze konta?
    Załóż bezpłatne konto i ciesz się wieloma korzyściami.