Wszystkie produkty

7704 produktów

Znajdź to, czego szukasz AI
Ta funkcja jest wciąż w fazie rozwoju. Podobnie jak ludzie, nasz cyfrowy asystent czasem popełnia błędy. Masz wątpliwości? Nasz zespół obsługi klienta chętnie pomoże.
  • Animonda GranCarno Original Adult Rind Lamm Wołowina + Jagnięcina puszka 800g

    Animonda GranCarno Animonda GranCarno Original Adult Rind Lamm Wołowina + Jagnięcina puszka 800g

    Wtorek dostarczone - Pozostało jeszcze 7 w magazynie

    Animonda GranCarno Original Adult z wołowiną i jagnięciną w dużej puszce 800 g to mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów (1–6 lat). Aromatyczna jagnięcina w połączeniu z wołowiną daje wyrazisty, mięsny smak, a większe opakowanie ułatwia karmienie psów średnich i dużych ras. Bez zbóż i soi. Specyfikacja produktu Rodzaj: mokra karma pełnoporcjowa (puszka) Dla: dorosłe psy (1–6 lat) Smak: wołowina z jagnięciną Opakowanie: puszka 800 g Kluczowe cechy: bez zbóż i soi, bez barwników i konserwantów, widoczne kawałki mięsa Dlaczego wołowina i jagnięcina Jagnięcina to alternatywne mięso o intensywnym aromacie, często stosowane dla psów szukających odmiany. Połączone z bogatą w podroby wołowiną tworzy treściwy, mięsny posiłek o wyrazistym smaku. Puszka 800 g to praktyczny wybór przy większym psie. Kluczowe cechy Karma mięsna ze świeżych, wyselekcjonowanych składników Widoczne, mięsiste kawałki Bez zbóż i soi Bez barwników i konserwantów Skład 41% wołowina (serca, mięso, wątroba, wymiona, nerki), 29% bulion wołowy, 27% jagnięcina (płuca, żwacz, wątroba), minerały, olej krokoszowy. Producent zmienił recepturę – w sprzedaży mogą występować opakowania w poprzedniej wersji: 41% wołowina (serce, mięso, wątroba, wymiona, nerki), 27% jagnięcina (płuca, żwacz, wątroba), węglan wapnia, chlorek sodu. Składniki analityczne Białko: 10% – Tłuszcz: 9% – Włókno: 0,5% – Popiół surowy: 2% – Wilgotność: 76%. (Poprzednia receptura: białko 11%, tłuszcz 8,5%, włókno 0,5%, popiół 1,8%, wilgotność 77%.) Dawkowanie Poniższe wartości są orientacyjne i dotyczą karmienia wyłącznie tą karmą. Dostosuj porcję do aktywności i kondycji psa. Zapewnij stały dostęp do świeżej wody. Waga psa Dzienna porcja 7–15 kg 400–700 g 20–30 kg 870–1180 g 40–45 kg 1465–1600 g O czym warto pamiętać Karma jest pełnoporcjowa – można podawać ją samodzielnie jako codzienny posiłek dorosłego psa. Dużą puszkę po otwarciu przechowuj w lodówce (przykrytą) i zużyj w ciągu 1–2 dni; podawaj w temperaturze pokojowej. Przy zmianie karmy wprowadzaj ją stopniowo przez kilka dni. Zapewnij psu stały dostęp do świeżej wody. Animonda GranCarno – o marce Animonda to niemiecka marka karm dla psów i kotów. GranCarno to linia mokrych, mięsnych karm bez zbóż i soi, oparta na wysokim udziale świeżego mięsa oraz podrobów, z widocznymi kawałkami mięsa w puszce.

    5% dodatkowo Fidello Family

    Wtorek dostarczone - Pozostało jeszcze 7 w magazynie

    22,00 zł 27,50 zł/kg

  • Animonda GranCarno Original Adult Rind Lamm Wołowina + Jagnięcina puszka 400g

    Animonda GranCarno Animonda GranCarno Original Adult Rind Lamm Wołowina + Jagnięcina puszka 400g

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    Animonda GranCarno Original Adult z wołowiną i jagnięciną w puszce 400 g to mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów (1–6 lat). Jagnięcina to aromatyczne mięso, często wybierane jako alternatywne źródło białka, tutaj połączone z bogatą w podroby wołowiną. Bez zbóż i soi. Specyfikacja produktu Rodzaj: mokra karma pełnoporcjowa (puszka) Dla: dorosłe psy (1–6 lat) Smak: wołowina z jagnięciną Opakowanie: puszka 400 g Kluczowe cechy: bez zbóż i soi, bez barwników i konserwantów, widoczne kawałki mięsa Dlaczego wołowina i jagnięcina Jagnięcina to mięso o wyrazistym, charakterystycznym aromacie, które bywa dobrze przyjmowane przez psy szukające odmiany od popularnych mięs. W połączeniu z wołowiną tworzy smakowity, mięsny posiłek. To ciekawa propozycja do urozmaicenia diety. Kluczowe cechy Karma mięsna ze świeżych, wyselekcjonowanych składników Widoczne, mięsiste kawałki Bez zbóż i soi Bez barwników i konserwantów Skład 41% wołowina (serca, mięso, wątroba, wymiona, nerki), 29% bulion wołowy, 27% jagnięcina (płuca, żwacz, wątroba), minerały, olej krokoszowy. Producent zmienił recepturę – w sprzedaży mogą występować opakowania w poprzedniej wersji: 41% wołowina (serce, mięso, wątroba, wymiona, nerki), 27% jagnięcina (płuca, żwacz, wątroba), węglan wapnia, chlorek sodu. Składniki analityczne Białko: 10% – Tłuszcz: 9% – Włókno: 0,5% – Popiół surowy: 2% – Wilgotność: 76%. (Poprzednia receptura: białko 11%, tłuszcz 8,5%, włókno 0,5%, popiół 1,8%, wilgotność 77%.) Dawkowanie Poniższe wartości są orientacyjne i dotyczą karmienia wyłącznie tą karmą. Dostosuj porcję do aktywności i kondycji psa. Zapewnij stały dostęp do świeżej wody. Waga psa Dzienna porcja 7–15 kg 400–700 g 20–30 kg 870–1180 g 40–45 kg 1465–1600 g O czym warto pamiętać Karma jest pełnoporcjowa – można podawać ją samodzielnie jako codzienny posiłek dorosłego psa. Po otwarciu przechowuj puszkę w lodówce (przykrytą) i zużyj w ciągu 1–2 dni; najlepiej podawać w temperaturze pokojowej. Przy zmianie karmy wprowadzaj ją stopniowo przez kilka dni, aby uniknąć zaburzeń trawienia. Animonda GranCarno – o marce Animonda to niemiecka marka karm dla psów i kotów. GranCarno to linia mokrych, mięsnych karm bez zbóż i soi, oparta na wysokim udziale świeżego mięsa oraz podrobów, z widocznymi kawałkami mięsa w puszce.

    5% dodatkowo Fidello Family

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    14,00 zł 35,00 zł/kg

  • Animonda GranCarno Original Adult Rind Huhn Wołowina + Kurczak puszka 400g

    Animonda GranCarno Animonda GranCarno Original Adult Rind Huhn Wołowina + Kurczak puszka 400g

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    Animonda GranCarno Original Adult z wołowiną i kurczakiem w puszce 400 g to mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów (1–6 lat). Łączy dwa popularne, dobrze przyjmowane źródła mięsa – wołowinę i kurczaka – w zbilansowanej, mięsnej recepturze bez zbóż i soi. Specyfikacja produktu Rodzaj: mokra karma pełnoporcjowa (puszka) Dla: dorosłe psy (1–6 lat) Smak: wołowina z kurczakiem Opakowanie: puszka 400 g Kluczowe cechy: bez zbóż i soi, bez barwników i konserwantów, widoczne kawałki mięsa Dlaczego wołowina i kurczak Połączenie wołowiny z kurczakiem to klasyczna, dobrze akceptowana kompozycja mięsa czerwonego i drobiowego. Sprawdza się jako smaczny posiłek na co dzień dla psów bez szczególnych ograniczeń żywieniowych. Kluczowe cechy Karma mięsna ze świeżych, wyselekcjonowanych składników Widoczne, mięsiste kawałki Bez zbóż i soi Bez barwników i konserwantów Skład 38% wołowina (płuca, wątroba, mięso, serca, nerki, wymiona), 30% kurczak (mięso, serca, żołądki, wątroba, gardło), 29,5% bulion wołowy, minerały, olej krokoszowy. Producent zmienił recepturę – w sprzedaży mogą występować opakowania w poprzedniej wersji: 38% wołowina (płuca, wątroba, mięso, serce, nerki, wymiona), 30% kurczak (mięso, serce, żołądek, wątroba, szyja), węglan wapnia. Składniki analityczne Białko: 10,5% – Tłuszcz: 7,5% – Włókno: 0,5% – Popiół surowy: 2,2% – Wilgotność: 78%. (Poprzednia receptura: białko 11%, tłuszcz 8,5%, włókno 0,5%, popiół 1,8%, wilgotność 77%.) Dawkowanie Poniższe wartości są orientacyjne i dotyczą karmienia wyłącznie tą karmą. Dostosuj porcję do aktywności i kondycji psa. Zapewnij stały dostęp do świeżej wody. Waga psa Dzienna porcja 3–10 kg 200–490 g 15–35 kg 660–1520 g O czym warto pamiętać Karma jest pełnoporcjowa – można podawać ją samodzielnie jako codzienny posiłek dorosłego psa. Po otwarciu przechowuj puszkę w lodówce (przykrytą) i zużyj w ciągu 1–2 dni; najlepiej podawać w temperaturze pokojowej. Przy zmianie karmy wprowadzaj ją stopniowo przez kilka dni, aby uniknąć zaburzeń trawienia. Animonda GranCarno – o marce Animonda to niemiecka marka karm dla psów i kotów. GranCarno to linia mokrych, mięsnych karm bez zbóż i soi, oparta na wysokim udziale świeżego mięsa oraz podrobów, z widocznymi kawałkami mięsa w puszce.

    5% dodatkowo Fidello Family

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    14,00 zł 35,00 zł/kg

  • Animonda GranCarno Original Adult Pute Indyk puszka 800g

    Animonda GranCarno Animonda GranCarno Original Adult Pute Indyk puszka 800g

    Wtorek dostarczone - Pozostało jeszcze 16 w magazynie

    Animonda GranCarno Original Adult z indykiem w dużej puszce 800 g to mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów (1–6 lat). Delikatne białko z indyka bywa dobrze tolerowane przez psy o wrażliwszym trawieniu, a większe opakowanie jest wygodne przy karmieniu psów średnich i dużych ras. Bez zbóż i soi. Specyfikacja produktu Rodzaj: mokra karma pełnoporcjowa (puszka) Dla: dorosłe psy (1–6 lat) Smak: mięso z indykiem Opakowanie: puszka 800 g Kluczowe cechy: bez zbóż i soi, bez barwników i konserwantów, widoczne kawałki mięsa Dlaczego indyk Indyk to chude i łatwo przyswajalne białko drobiowe o łagodnym smaku, dobre dla psów preferujących delikatniejsze mięso. Format 800 g sprawdza się, gdy karmisz większego psa lub chcesz ograniczyć liczbę otwieranych puszek. Kluczowe cechy Karma mięsna ze świeżych, wyselekcjonowanych składników Widoczne, mięsiste kawałki Bez zbóż i soi Bez barwników i konserwantów Skład 53% wieprzowina (serce, wątroba, płuca, mięso), 29% bulion z indyka, 15% indyk (szyja, żołądek), minerały, olej krokoszowy. Składniki analityczne Białko: 10,5% – Tłuszcz: 5% – Włókno: 0,4% – Popiół surowy: 2,5% – Wilgotność: 79%. Dawkowanie Poniższe wartości są orientacyjne i dotyczą karmienia wyłącznie tą karmą. Dostosuj porcję do aktywności i kondycji psa. Zapewnij stały dostęp do świeżej wody. Waga psa Dzienna porcja 3–10 kg 235–575 g 16–35 kg 800–1475 g O czym warto pamiętać Karma jest pełnoporcjowa – można podawać ją samodzielnie jako codzienny posiłek dorosłego psa. Dużą puszkę po otwarciu przechowuj w lodówce (przykrytą) i zużyj w ciągu 1–2 dni; podawaj w temperaturze pokojowej. Przy zmianie karmy wprowadzaj ją stopniowo przez kilka dni. Zapewnij psu stały dostęp do świeżej wody. Animonda GranCarno – o marce Animonda to niemiecka marka karm dla psów i kotów. GranCarno to linia mokrych, mięsnych karm bez zbóż i soi, oparta na wysokim udziale świeżego mięsa oraz podrobów, z widocznymi kawałkami mięsa w puszce.

    5% dodatkowo Fidello Family

    Wtorek dostarczone - Pozostało jeszcze 16 w magazynie

    22,00 zł 27,50 zł/kg

  • Animonda GranCarno Original Adult Pute Indyk puszka 400g

    Animonda GranCarno Animonda GranCarno Original Adult Pute Indyk puszka 400g

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    Animonda GranCarno Original Adult z indykiem w puszce 400 g to mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów (1–6 lat). Indyk to lekkie, delikatne białko drobiowe, często dobrze przyjmowane przez psy o wrażliwszym żołądku. Receptura nie zawiera zbóż ani soi i opiera się na wysokim udziale świeżego mięsa oraz podrobów. Specyfikacja produktu Rodzaj: mokra karma pełnoporcjowa (puszka) Dla: dorosłe psy (1–6 lat) Smak: mięso z indykiem Opakowanie: puszka 400 g Kluczowe cechy: bez zbóż i soi, bez barwników i konserwantów, widoczne kawałki mięsa Dlaczego indyk Indyk to chude, łatwo przyswajalne białko drobiowe o łagodnym smaku. Wariant warto rozważyć dla psów, które preferują delikatniejsze mięso lub gdy chcesz zaproponować lżejszą propozycję w codziennej diecie. Kluczowe cechy Karma mięsna ze świeżych, wyselekcjonowanych składników Widoczne, mięsiste kawałki Bez zbóż i soi Bez barwników i konserwantów Skład 53% wieprzowina (serce, wątroba, płuca, mięso), 29% bulion z indyka, 15% indyk (szyja, żołądek), minerały, olej krokoszowy. Składniki analityczne Białko: 10,5% – Tłuszcz: 5% – Włókno: 0,4% – Popiół surowy: 2,5% – Wilgotność: 79%. Dawkowanie Poniższe wartości są orientacyjne i dotyczą karmienia wyłącznie tą karmą. Dostosuj porcję do aktywności i kondycji psa. Zapewnij stały dostęp do świeżej wody. Waga psa Dzienna porcja 3–10 kg 235–575 g 16–35 kg 800–1475 g O czym warto pamiętać Karma jest pełnoporcjowa – można podawać ją samodzielnie jako codzienny posiłek dorosłego psa. Po otwarciu przechowuj puszkę w lodówce (przykrytą) i zużyj w ciągu 1–2 dni; najlepiej podawać w temperaturze pokojowej. Przy zmianie karmy wprowadzaj ją stopniowo przez kilka dni. Zapewnij psu stały dostęp do świeżej wody. Animonda GranCarno – o marce Animonda to niemiecka marka karm dla psów i kotów. GranCarno to linia mokrych, mięsnych karm bez zbóż i soi, oparta na wysokim udziale świeżego mięsa oraz podrobów, z widocznymi kawałkami mięsa w puszce.

    5% dodatkowo Fidello Family

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    14,00 zł 35,00 zł/kg

  • Animonda GranCarno Original Adult Rind Entenherzen Wołowina + Serca kacze puszka 400g

    Animonda GranCarno Animonda GranCarno Original Adult Rind Entenherzen Wołowina + Serca kacze puszka 400g

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    Animonda GranCarno Original Adult z wołowiną i sercami kaczymi w poręcznej puszce 400 g to mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów (1–6 lat). Bogata w mięso i podroby wołowina łączy się tu z aromatyczną kaczką, a mniejsze opakowanie ułatwia dawkowanie u psów mniejszych ras. Bez zbóż i soi. Specyfikacja produktu Rodzaj: mokra karma pełnoporcjowa (puszka) Dla: dorosłe psy (1–6 lat) Smak: wołowina z sercami kaczymi Opakowanie: puszka 400 g Kluczowe cechy: bez zbóż i soi, bez barwników i konserwantów, widoczne kawałki mięsa Dlaczego wołowina i kaczka Kaczka dostarcza aromatycznych podrobów drobiowych, które dobrze komponują się z mięsną wołowiną. To smakowite urozmaicenie dla psów akceptujących zarówno mięso czerwone, jak i drobiowe. Kluczowe cechy Karma mięsna ze świeżych, wyselekcjonowanych składników Widoczne, mięsiste kawałki Bez zbóż i soi Bez barwników i konserwantów Skład 56% wołowina (mięso, wątroba, płuca, serca, nerki, wymiona), 29% bulion wołowy, 12% kaczka (serca, żołądki, gardło), składniki mineralne, olej krokoszowy. Producent zmienił recepturę – w sprzedaży mogą występować opakowania w poprzedniej wersji: 56% wołowina (mięso, wątroba, płuca, serce, nerki, wymiona), 12% serce kaczki, węglan wapnia, chlorek sodu. Składniki analityczne Białko: 10% – Tłuszcz: 9% – Włókno: 0,5% – Popiół surowy: 2% – Wilgotność: 76%. (Poprzednia receptura: białko 11%, tłuszcz 8,5%, włókno 0,5%, popiół 1,8%, wilgotność 77%.) Dawkowanie Poniższe wartości są orientacyjne i dotyczą karmienia wyłącznie tą karmą. Dostosuj porcję do aktywności i kondycji psa. Zapewnij stały dostęp do świeżej wody. Waga psa Dzienna porcja 7–15 kg 400–700 g 20–30 kg 870–1180 g 40–45 kg 1465–1600 g O czym warto pamiętać Karma jest pełnoporcjowa – można podawać ją samodzielnie jako codzienny posiłek dorosłego psa. Po otwarciu przechowuj puszkę w lodówce (przykrytą) i zużyj w ciągu 1–2 dni; najlepiej podawać w temperaturze pokojowej. Przy zmianie karmy wprowadzaj ją stopniowo przez kilka dni, aby uniknąć zaburzeń trawienia. Animonda GranCarno – o marce Animonda to niemiecka marka karm dla psów i kotów. GranCarno to linia mokrych, mięsnych karm bez zbóż i soi, oparta na wysokim udziale świeżego mięsa oraz podrobów, z widocznymi kawałkami mięsa w puszce.

    5% dodatkowo Fidello Family

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    14,00 zł 35,00 zł/kg

  • Mało sztuk Animonda GranCarno Original Adult Multifleisch Mix Mięsny puszka 800g

    Animonda GranCarno Animonda GranCarno Original Adult Multifleisch Mix Mięsny puszka 800g

    Wtorek dostarczone - Pozostało jeszcze 2 w magazynie

    Animonda GranCarno Original Adult Mix Mięsny w dużej puszce 800 g to mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów (1–6 lat), łącząca wołowinę, kurczaka, indyka i dziczyznę. Wygodny format 800 g ułatwia karmienie psów średnich i dużych ras, a różnorodność mięs zapewnia bogaty smak. Bez zbóż i soi. Specyfikacja produktu Rodzaj: mokra karma pełnoporcjowa (puszka) Dla: dorosłe psy (1–6 lat) Smak: mieszanka mięs (wołowina, kurczak, indyk, dziczyzna) Opakowanie: puszka 800 g Kluczowe cechy: bez zbóż i soi, bez barwników i konserwantów, widoczne kawałki mięsa Dlaczego mieszanka mięs Kilka źródeł mięsa w jednej recepturze to zróżnicowany smak i różne białka w codziennym posiłku. Wariant sprawdza się u psów bez wyraźnych ograniczeń żywieniowych, które dobrze tolerują różne rodzaje mięsa, a duża puszka jest ekonomiczna przy większym psie. Kluczowe cechy Karma mięsna ze świeżych, wyselekcjonowanych składników Widoczne, mięsiste kawałki Bez zbóż i soi Bez barwników i konserwantów Skład 38% wołowina (płuca, mięso, wątroba, nerki, wymiona, serca), 29% bulion wołowy, 18% kurczak (serca, szyjki, żołądki), 6% serca indycze, 6% dziczyzna, minerały, olej krokoszowy. Producent zmienił recepturę – w sprzedaży mogą występować opakowania w poprzedniej wersji: 38% wołowina (płuca, mięso, wątroba, nerki, wymiona, serce), 18% kurczak (serce, szyja, żołądek), 6% serca indyka, 6% mięso z dziczyzny, węglan wapnia, chlorek sodu. Składniki analityczne Białko: 10,5% – Tłuszcz: 7,5% – Włókno: 0,5% – Popiół surowy: 2,2% – Wilgotność: 78%. (Poprzednia receptura: białko 11%, tłuszcz 8,5%, włókno 0,5%, popiół 1,8%, wilgotność 77%.) Dawkowanie Poniższe wartości są orientacyjne i dotyczą karmienia wyłącznie tą karmą. Dostosuj porcję do aktywności i kondycji psa. Zapewnij stały dostęp do świeżej wody. Waga psa Dzienna porcja 3–10 kg 200–490 g 15–20 kg 660–800 g 25–35 kg 970–1250 g 40–60 kg 1385–1875 g O czym warto pamiętać Karma jest pełnoporcjowa – można podawać ją samodzielnie jako codzienny posiłek dorosłego psa. Dużą puszkę po otwarciu przechowuj w lodówce (przykrytą) i zużyj w ciągu 1–2 dni; podawaj w temperaturze pokojowej. Zawiera różne mięsa – przy alergii lub nietolerancji na konkretne białko wybierz wariant monoproteinowy. Przy zmianie karmy wprowadzaj ją stopniowo. Animonda GranCarno – o marce Animonda to niemiecka marka karm dla psów i kotów. GranCarno to linia mokrych, mięsnych karm bez zbóż i soi, oparta na wysokim udziale świeżego mięsa oraz podrobów, z widocznymi kawałkami mięsa w puszce.

    5% dodatkowo Fidello Family

    Wtorek dostarczone - Pozostało jeszcze 2 w magazynie

    22,00 zł 27,50 zł/kg

  • Animonda GranCarno Original Adult Multifleisch Mix Mięsny puszka 400g

    Animonda GranCarno Animonda GranCarno Original Adult Multifleisch Mix Mięsny puszka 400g

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    Animonda GranCarno Original Adult Mix Mięsny w puszce 400 g to mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów (1–6 lat), łącząca kilka źródeł mięsa: wołowinę, kurczaka, indyka i dziczyznę. Różnorodność białek daje bogaty smak i sprawdza się u psów, które lubią zmienność w misce. Bez zbóż i soi. Specyfikacja produktu Rodzaj: mokra karma pełnoporcjowa (puszka) Dla: dorosłe psy (1–6 lat) Smak: mieszanka mięs (wołowina, kurczak, indyk, dziczyzna) Opakowanie: puszka 400 g Kluczowe cechy: bez zbóż i soi, bez barwników i konserwantów, widoczne kawałki mięsa Dlaczego mieszanka mięs Połączenie wołowiny, kurczaka, indyka i dziczyzny daje zróżnicowany profil smakowy i różne źródła białka w jednej puszce. To praktyczny wybór na co dzień dla psów bez wyraźnych ograniczeń żywieniowych, które dobrze przyjmują różne rodzaje mięsa. Kluczowe cechy Karma mięsna ze świeżych, wyselekcjonowanych składników Widoczne, mięsiste kawałki Bez zbóż i soi Bez barwników i konserwantów Skład 38% wołowina (płuca, mięso, wątroba, nerki, wymiona, serca), 29% bulion wołowy, 18% kurczak (serca, szyjki, żołądki), 6% serca indycze, 6% dziczyzna, minerały, olej krokoszowy. Producent zmienił recepturę – w sprzedaży mogą występować opakowania w poprzedniej wersji: 38% wołowina (płuca, mięso, wątroba, nerki, wymiona, serce), 18% kurczak (serce, szyja, żołądek), 6% serca indyka, 6% mięso z dziczyzny, węglan wapnia, chlorek sodu. Składniki analityczne Białko: 10,5% – Tłuszcz: 7,5% – Włókno: 0,5% – Popiół surowy: 2,2% – Wilgotność: 78%. (Poprzednia receptura: białko 11%, tłuszcz 8,5%, włókno 0,5%, popiół 1,8%, wilgotność 77%.) Dawkowanie Poniższe wartości są orientacyjne i dotyczą karmienia wyłącznie tą karmą. Dostosuj porcję do aktywności i kondycji psa. Zapewnij stały dostęp do świeżej wody. Waga psa Dzienna porcja 3–10 kg 200–490 g 15–20 kg 660–800 g 25–35 kg 970–1250 g 40–60 kg 1385–1875 g O czym warto pamiętać Karma jest pełnoporcjowa – można podawać ją samodzielnie jako codzienny posiłek dorosłego psa. Po otwarciu przechowuj puszkę w lodówce (przykrytą) i zużyj w ciągu 1–2 dni; najlepiej podawać w temperaturze pokojowej. Zawiera różne mięsa – przy alergii lub nietolerancji na konkretne białko wybierz wariant monoproteinowy. Przy zmianie karmy wprowadzaj ją stopniowo. Animonda GranCarno – o marce Animonda to niemiecka marka karm dla psów i kotów. GranCarno to linia mokrych, mięsnych karm bez zbóż i soi, oparta na wysokim udziale świeżego mięsa oraz podrobów, z widocznymi kawałkami mięsa w puszce.

    5% dodatkowo Fidello Family

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    14,00 zł 35,00 zł/kg

  • Animonda GranCarno Original Adult Herz Serca puszka 400g

    Animonda GranCarno Animonda GranCarno Original Adult Herz Serca puszka 400g

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    Animonda GranCarno Original Adult z sercami w poręcznej puszce 400 g to mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów (1–6 lat). Serca – naturalne podroby mięśniowe – nadają karmie wyrazisty smak, który większość psów bardzo ceni. Mniejsze opakowanie ułatwia dawkowanie u psów mniejszych ras. Bez zbóż i soi. Specyfikacja produktu Rodzaj: mokra karma pełnoporcjowa (puszka) Dla: dorosłe psy (1–6 lat) Smak: mięso z sercami Opakowanie: puszka 400 g Kluczowe cechy: bez zbóż i soi, bez barwników i konserwantów, widoczne kawałki mięsa Dlaczego serca Serca to wartościowe podroby o zwartej strukturze i intensywnym, mięsnym smaku. Ten wariant to dobra propozycja dla psów lubiących wyrazisty aromat oraz jako element urozmaicenia codziennego menu. Kluczowe cechy Karma mięsna ze świeżych, wyselekcjonowanych składników Widoczne, mięsiste kawałki Bez zbóż i soi Bez barwników i konserwantów Skład 53% wieprzowina (serce, wątroba, płuca, mięso), 29% bulion wołowy, 15% serca, minerały, olej krokoszowy. Składniki analityczne Białko: 10,5% – Tłuszcz: 5% – Włókno: 0,4% – Popiół surowy: 2,5% – Wilgotność: 79%. Dawkowanie Poniższe wartości są orientacyjne i dotyczą karmienia wyłącznie tą karmą. Dostosuj porcję do aktywności i kondycji psa. Zapewnij stały dostęp do świeżej wody. Waga psa Dzienna porcja 3–10 kg 235–575 g 16–35 kg 800–1475 g O czym warto pamiętać Karma jest pełnoporcjowa – można podawać ją samodzielnie jako codzienny posiłek dorosłego psa. Po otwarciu przechowuj puszkę w lodówce (przykrytą) i zużyj w ciągu 1–2 dni; najlepiej podawać w temperaturze pokojowej. Przy zmianie karmy wprowadzaj ją stopniowo przez kilka dni, aby uniknąć zaburzeń trawienia. Animonda GranCarno – o marce Animonda to niemiecka marka karm dla psów i kotów. GranCarno to linia mokrych, mięsnych karm bez zbóż i soi, oparta na wysokim udziale świeżego mięsa oraz podrobów, z widocznymi kawałkami mięsa w puszce.

    5% dodatkowo Fidello Family

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    14,00 zł 35,00 zł/kg

  • Mało sztuk Animonda GranCarno Original Adult Herz Serca puszka 800g

    Animonda GranCarno Animonda GranCarno Original Adult Herz Serca puszka 800g

    Wtorek dostarczone - Pozostało jeszcze 5 w magazynie

    Animonda GranCarno Original Adult z sercami w puszce 800 g to mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów (1–6 lat). Serca to naturalne podroby mięśniowe o wyrazistym smaku, zwykle bardzo chętnie zjadane przez psy. Karma nie zawiera zbóż ani soi i opiera się na wysokim udziale świeżego mięsa oraz podrobów. Specyfikacja produktu Rodzaj: mokra karma pełnoporcjowa (puszka) Dla: dorosłe psy (1–6 lat) Smak: mięso z sercami Opakowanie: puszka 800 g Kluczowe cechy: bez zbóż i soi, bez barwników i konserwantów, widoczne kawałki mięsa Dlaczego serca Serca to naturalne podroby o zwartej, mięśniowej strukturze, cenione za wysoką smakowitość. Wariant sprawdza się u psów, które lubią wyrazisty smak mięsa i podrobów, a także gdy chcesz urozmaicić codzienną miskę. Kluczowe cechy Karma mięsna ze świeżych, wyselekcjonowanych składników Widoczne, mięsiste kawałki Bez zbóż i soi Bez barwników i konserwantów Skład 53% wieprzowina (serce, wątroba, płuca, mięso), 29% bulion wołowy, 15% serca, minerały, olej krokoszowy. Składniki analityczne Białko: 10,5% – Tłuszcz: 5% – Włókno: 0,4% – Popiół surowy: 2,5% – Wilgotność: 79%. Dawkowanie Poniższe wartości są orientacyjne i dotyczą karmienia wyłącznie tą karmą. Dostosuj porcję do aktywności i kondycji psa. Zapewnij stały dostęp do świeżej wody. Waga psa Dzienna porcja 3–10 kg 235–575 g 16–35 kg 800–1475 g O czym warto pamiętać Karma jest pełnoporcjowa – można podawać ją samodzielnie jako codzienny posiłek dorosłego psa. Dużą puszkę po otwarciu przechowuj w lodówce (przykrytą) i zużyj w ciągu 1–2 dni; podawaj w temperaturze pokojowej. Przy zmianie karmy wprowadzaj ją stopniowo przez kilka dni. Zapewnij psu stały dostęp do świeżej wody. Animonda GranCarno – o marce Animonda to niemiecka marka karm dla psów i kotów. GranCarno to linia mokrych, mięsnych karm bez zbóż i soi, oparta na wysokim udziale świeżego mięsa oraz podrobów, z widocznymi kawałkami mięsa w puszce.

    5% dodatkowo Fidello Family

    Wtorek dostarczone - Pozostało jeszcze 5 w magazynie

    22,00 zł 27,50 zł/kg

  • Mało sztuk Animonda GranCarno Original Adult Rind Kaninchen Krautern Wołowina + Królik z Ziołami puszka 800g

    Animonda GranCarno Animonda GranCarno Original Adult Rind Kaninchen Krautern Wołowina + Królik z Ziołami puszka 800g

    Wtorek dostarczone - Pozostało jeszcze 4 w magazynie

    Animonda GranCarno Original Adult z wołowiną, królikiem i ziołami w puszce 800 g to mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów (1–6 lat). Królik to chude, lekkostrawne białko, często wybierane dla psów o wrażliwym trawieniu, a dodatek pietruszki wprowadza naturalny, ziołowy akcent. Receptura nie zawiera zbóż ani soi. Specyfikacja produktu Rodzaj: mokra karma pełnoporcjowa (puszka) Dla: dorosłe psy (1–6 lat) Smak: wołowina z królikiem i ziołami Opakowanie: puszka 800 g Kluczowe cechy: bez zbóż i soi, bez barwników i konserwantów, widoczne kawałki mięsa Dlaczego wołowina i królik Wołowina stanowi mięsną podstawę receptury, a królik dokłada chudego, delikatnego białka, które bywa dobrze tolerowane przez psy wrażliwe pokarmowo. Pietruszka to naturalny dodatek roślinny. Wariant warto rozważyć, gdy szukasz lżejszej, urozmaiconej propozycji mięsnej. Kluczowe cechy Karma mięsna ze świeżych, wyselekcjonowanych składników Widoczne, mięsiste kawałki Bez zbóż i soi Bez barwników i konserwantów Skład 58% wołowina (serce, mięso, płuca, wątroba, wymiona, nerki), 29% bulion wołowy, 10% królik (mięso), minerały, olej krokoszowy, 0,5% pietruszka. Producent zmienił recepturę – w sprzedaży mogą występować opakowania w poprzedniej wersji: 58% wołowina (serce, mięso, płuca, wątroba, wymiona, nerki), 10% królik (mięso), 0,5% pietruszka, węglan wapnia, chlorek sodu. Składniki analityczne Białko: 10% – Tłuszcz: 9% – Włókno: 0,5% – Popiół surowy: 2% – Wilgotność: 76%. (Poprzednia receptura: białko 11%, tłuszcz 8,5%, włókno 0,5%, popiół 1,8%, wilgotność 77%.) Dawkowanie Poniższe wartości są orientacyjne i dotyczą karmienia wyłącznie tą karmą. Dostosuj porcję do aktywności i kondycji psa. Zapewnij stały dostęp do świeżej wody. Waga psa Dzienna porcja 3–10 kg 175–490 g 15–23 kg 600–800 g 25–35 kg 860–1100 g O czym warto pamiętać Karma jest pełnoporcjowa – można podawać ją samodzielnie jako codzienny posiłek dorosłego psa. Dużą puszkę po otwarciu przechowuj w lodówce (przykrytą) i zużyj w ciągu 1–2 dni; podawaj w temperaturze pokojowej. Przy zmianie karmy wprowadzaj ją stopniowo przez kilka dni, aby uniknąć zaburzeń trawienia. Animonda GranCarno – o marce Animonda to niemiecka marka karm dla psów i kotów. GranCarno to linia mokrych, mięsnych karm bez zbóż i soi, oparta na wysokim udziale świeżego mięsa oraz podrobów, z widocznymi kawałkami mięsa w puszce.

    5% dodatkowo Fidello Family

    Wtorek dostarczone - Pozostało jeszcze 4 w magazynie

    22,00 zł 27,50 zł/kg

  • Animonda GranCarno Original Adult Rind Entenherzen Wołowina + Serca kacze puszka 800g

    Animonda GranCarno Animonda GranCarno Original Adult Rind Entenherzen Wołowina + Serca kacze puszka 800g

    Brak w magazynie

    Animonda GranCarno Original Adult z wołowiną i sercami kaczymi w puszce 800 g to mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów (1–6 lat). Wołowina stanowi mięsną podstawę, a podroby z kaczki dodają aromatu i urozmaicają profil białka. Receptura nie zawiera zbóż ani soi i opiera się na wysokim udziale świeżego mięsa oraz podrobów. Specyfikacja produktu Rodzaj: mokra karma pełnoporcjowa (puszka) Dla: dorosłe psy (1–6 lat) Smak: wołowina z sercami kaczymi Opakowanie: puszka 800 g Kluczowe cechy: bez zbóż i soi, bez barwników i konserwantów, widoczne kawałki mięsa Dlaczego wołowina i kaczka Podroby z kaczki to aromatyczne źródło białka drobiowego, które łączy się tu z bogatą w mięso i podroby wołowiną. Wariant sprawdza się jako smakowite urozmaicenie diety psów, które dobrze przyjmują zarówno mięso czerwone, jak i drobiowe. Kluczowe cechy Karma mięsna ze świeżych, wyselekcjonowanych składników Widoczne, mięsiste kawałki Bez zbóż i soi Bez barwników i konserwantów Skład 56% wołowina (mięso, wątroba, płuca, serca, nerki, wymiona), 29% bulion wołowy, 12% kaczka (serca, żołądki, gardło), składniki mineralne, olej krokoszowy. Producent zmienił recepturę – w sprzedaży mogą występować opakowania w poprzedniej wersji: 56% wołowina (mięso, wątroba, płuca, serce, nerki, wymiona), 12% serce kaczki, węglan wapnia, chlorek sodu. Składniki analityczne Białko: 10% – Tłuszcz: 9% – Włókno: 0,5% – Popiół surowy: 2% – Wilgotność: 76%. (Poprzednia receptura: białko 11%, tłuszcz 8,5%, włókno 0,5%, popiół 1,8%, wilgotność 77%.) Dawkowanie Poniższe wartości są orientacyjne i dotyczą karmienia wyłącznie tą karmą. Dostosuj porcję do aktywności i kondycji psa. Zapewnij stały dostęp do świeżej wody. Waga psa Dzienna porcja 7–15 kg 400–700 g 20–30 kg 870–1180 g 40–45 kg 1465–1600 g O czym warto pamiętać Karma jest pełnoporcjowa – można podawać ją samodzielnie jako codzienny posiłek dorosłego psa. Dużą puszkę po otwarciu przechowuj w lodówce (przykrytą) i zużyj w ciągu 1–2 dni; podawaj w temperaturze pokojowej. Przy zmianie karmy wprowadzaj ją stopniowo przez kilka dni. Zapewnij psu stały dostęp do świeżej wody. Animonda GranCarno – o marce Animonda to niemiecka marka karm dla psów i kotów. GranCarno to linia mokrych, mięsnych karm bez zbóż i soi, oparta na wysokim udziale świeżego mięsa oraz podrobów, z widocznymi kawałkami mięsa w puszce.

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    22,00 zł 27,50 zł/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Zapomniałeś hasła?

    Nie masz jeszcze konta?
    Załóż bezpłatne konto i ciesz się wieloma korzyściami.