Wszystkie produkty

7704 produktów

Znajdź to, czego szukasz AI
Ta funkcja jest wciąż w fazie rozwoju. Podobnie jak ludzie, nasz cyfrowy asystent czasem popełnia błędy. Masz wątpliwości? Nasz zespół obsługi klienta chętnie pomoże.
  • Dolina Noteci Premium Pies Gęś, ziemniaki i jabłko saszetka 100g

    Dolina Noteci Dolina Noteci Premium Pies Gęś, ziemniaki i jabłko saszetka 100g

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    Dolina Noteci Premium Pies Gęś, ziemniaki i jabłko to pełnoporcjowa karma mokra w saszetce 100 g, przeznaczona dla dorosłych psów małych ras. Receptura łączy mięso z gęsią z dodatkiem ziemniaków i jabłka, oferując wyróżniający się skład w poręcznej, mniejszej porcji.Specyfikacja produktu Rodzaj karmy Karma mokra, pełnoporcjowa Przeznaczenie Dorosłe psy małych ras Główne źródło białka Wołowina, wieprzowina i kurczak; składnik wyróżniający: gęś Postać Saszetka Masa netto 100 g Grupa wiekowa Dorosłe psy małych ras Składwołowina 30% (płuca, serca, żołądki, mięso), wieprzowina 24% (mięso, nerki, wątroba, przełyki), kurczak 15% (wątroba, żołądki), rosół, gęś 6% (serca), jaja 5%, ziemniak 4%, jabłko 4%, substancje mineralne, nasiona babki płesznik 0,3%, olej z łososia 0,2%, jukka Mojave 0,02%Składniki analitycznebiałko surowe – 11%, tłuszcz surowy – 6,5%, popiół surowy – 2%, włókno surowe – 0,6%, wilgotność – 78%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25%.DodatkiDodatki na 1 kg karmy: Witamina D3 (cholekalcyferol) – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, Miedź (pentahydrat siarczanu miedzi (II)) – 0,4 mg, Jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mg.Dawkowanie waga psa (kg) ilość saszetek na dzień 2 2 5 4 Wartości w tabeli mają charakter orientacyjny i mogą wymagać dostosowania do wieku, kondycji i aktywności psa. Psu należy zapewnić stały dostęp do świeżej wody do picia.Gęś, ziemniaki i jabłkoZgodnie z informacją producenta mięso z gęsi jest bogate w kwasy tłuszczowe n-6, które pozytywnie wpływają na kondycję skóry psa i wygląd jego sierści. Mięso gęsi jest także bogate w cynk i selen, oddziałujące na funkcje obronne organizmu. Ziemniaki wzbogacają karmę w witaminę C i potas oraz stanowią źródło włókna pokarmowego, a dzięki obecności jabłek w recepturze występują fitozwiązki zwiększające zdolności ochronne organizmu przed szkodliwym wpływem procesów zapalnych i reakcji utleniających.Karma dopasowana do małych rasTen wariant został opracowany z myślą o dorosłych psach małych ras. Mniejsza saszetka 100 g ułatwia dopasowanie porcji do zapotrzebowania niewielkiego psa, a dawkowanie określane jest w liczbie saszetek na dzień - dla psa o wadze 2 kg są to 2 saszetki, a dla psa 5 kg 4 saszetki. Skład wzbogacono nasionami babki płesznik, olejem z łososia oraz juką Mojave.Zalety Pełnoporcjowa karma mokra opracowana dla dorosłych psów małych ras. Wyróżniający skład z gęsią, ziemniakami i jabłkiem. Zawiera olej z łososia oraz nasiona babki płesznik. Zestaw dodatków mineralno-witaminowych: witaminy D3 i E oraz cynk, mangan, miedź i jod. Mniejsza saszetka 100 g dopasowana do niewielkich porcji. Na co zwrócić uwagę Produkt przeznaczony dla psów małych ras - dla większych psów liczba saszetek byłaby wysoka. Gęś stanowi 6% składu; głównymi źródłami mięsa są wołowina, wieprzowina i kurczak. Karma przeznaczona dla psów dorosłych, nie dla szczeniąt. Po otwarciu saszetkę należy przechowywać w chłodnym miejscu i zużyć w krótkim czasie. O marce Dolina NoteciDolina Noteci Premium to linia pełnowartościowych karm mokrych, których receptury powstają ze składników przechodzących wieloetapowy proces selekcji. Marka kierowana jest do właścicieli psów dbających o zbilansowaną i pełnowartościową dietę pupili oraz poszukujących karm najwyższej jakości. Produkty dostępne są wyłącznie w najlepszych sklepach zoologicznych.

    5% dodatkowo Fidello Family

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    9,00 zł 90,00 zł/kg

  • Dolina Noteci Premium Pies Wołowina saszetka 150g

    Dolina Noteci Dolina Noteci Premium Pies Wołowina saszetka 150g

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    Dolina Noteci Premium Pies Wołowina to pełnoporcjowa karma mokra w saszetce 150 g dla dorosłych psów wszystkich ras. Receptura oparta jest przede wszystkim na wołowinie, uzupełnionej ryżem brązowym, marchwią i olejem lnianym - to wyrazisty, mięsny posiłek na co dzień.Specyfikacja produktu Rodzaj karmy Karma mokra, pełnoporcjowa Przeznaczenie Psy dorosłe wszystkich ras Główne źródło białka Wołowina (55%); w składzie także wieprzowina Postać Saszetka Masa netto 150 g Grupa wiekowa Psy dorosłe Składwołowina 55% (płuca, mięso, wątroba, serca, żołądki, wymiona), wieprzowina 20% (mięso, nerki, wątroba, przełyki), rosół, jaja 3%, marchew 1,7%, ryż naturalny brązowy 1,2%, substancje mineralne, olej lniany 0,2%, nasiona babki płesznik 0,2%, bazylia suszona 0,01%Składniki analitycznebiałko surowe – 12%, tłuszcz surowy – 6,5%, popiół surowy – 2,5%, włókno surowe – 0,6%, wilgotność – 77%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25%.DodatkiDodatki na 1 kg: Witamina D3 – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pentahydrat) – 0,4 mg, Jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mgDawkowanie Masa psa g na dzień 4 kg 375 6 kg 450 8 kg 600 Podawać w temperaturze pokojowej w przynajmniej dwóch posiłkach dziennie. Zmieniając sposób żywienia psa należy robić to stopniowo przez okres około 5 dni. Psu należy zapewnić stały dostęp do świeżej wody do picia. Wartości w tabeli są orientacyjne - wielkość porcji może się zmienić w zależności od pory roku, wieku, kondycji i aktywności fizycznej psa.Wysoki udział wołowinyWyróżnikiem tego wariantu jest wysoki, 55-procentowy udział wołowiny, pochodzącej z płuc, mięsa, wątroby, serc, żołądków i wymion. Jest to najwyższy udział mięsa głównego wśród smaków tej linii, co czyni recepturę wyraźnie jednorodną pod względem źródła białka - poza wołowiną dopełnia ją jedynie wieprzowina (20%). Dla opiekuna psa, który dobrze toleruje wołowinę, może to być czytelny, prosty skład.Rola wybranych składnikówProducent wskazuje przeznaczenie kilku dodatkowych składników receptury: Ryż brązowy - źródło łatwostrawnych węglowodanów Bazylia - wspomaga trawienie Marchew - wspomaga wzrok Olej lniany - zapewnia ładną sierść Całość uzupełniają jaja (3%) oraz nasiona babki płesznik będące naturalnym źródłem błonnika.Zalety Wysoki udział wołowiny (55%) jako głównego źródła białka. Pełnoporcjowa karma mokra dla psów dorosłych wszystkich ras. Wzbogacona ryżem brązowym, marchwią, bazylią i olejem lnianym. Zestaw dodatków mineralno-witaminowych: witaminy D3 i E oraz cynk, mangan, miedź i jod. Wygodna saszetka 150 g ułatwiająca porcjowanie. Na co zwrócić uwagę Poza wołowiną receptura zawiera wieprzowinę - warto to uwzględnić u psów wrażliwych na to białko. Karma przeznaczona dla psów dorosłych, nie dla szczeniąt. Po otwarciu saszetkę należy przechowywać w chłodnym miejscu i zużyć w krótkim czasie. Wartości dawkowania są orientacyjne i wymagają dostosowania do kondycji oraz aktywności psa. O marce Dolina NoteciDolina Noteci Premium to linia pełnowartościowych karm mokrych tworzonych ze składników przechodzących wieloetapowy proces selekcji. Marka skierowana jest do właścicieli psów, którzy dbają o zbilansowaną i pełnowartościową dietę swoich pupili i poszukują karm najwyższej jakości. Produkty marki dostępne są wyłącznie w najlepszych sklepach zoologicznych.

    5% dodatkowo Fidello Family

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    10,00 zł 66,67 zł/kg

  • Dolina Noteci Premium Pies Królik i żurawina saszetka 150g

    Dolina Noteci Dolina Noteci Premium Pies Królik i żurawina saszetka 150g

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    Dolina Noteci Premium Pies Królik i żurawina to pełnoporcjowa karma mokra w saszetce 150 g dla dorosłych psów wszystkich ras. Łączy mięso królika z owocami żurawiny i nasionami babki płesznik, tworząc recepturę o wyraźnym, wyróżniającym profilu.Specyfikacja produktu Rodzaj karmy Karma mokra, pełnoporcjowa Przeznaczenie Psy dorosłe wszystkich ras Główne źródło białka Królik (karma bogata w królika i żurawinę; w składzie także wołowina i wieprzowina) Postać Saszetka Masa netto 150 g Grupa wiekowa Psy dorosłe Składwołowina 30% (płuca, serca, żołądki, mięso, wymiona), królik 25% (wątroba 13%, mięso), wieprzowina 20% (mięso, nerki, wątroba, przełyki), rosół, żurawina 4%, jaja 3%, substancje mineralne, olej lniany 0,2%, nasiona babki płesznik 0,2%.Składniki analitycznebiałko surowe – 12%, tłuszcz surowy – 6,5%, popiół surowy – 2,5%, włókno surowe – 0,6%, wilgotność – 77%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25%.DodatkiDodatki na 1 kg: Witamina D3 – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pentahydrat) – 0,4 mg, Jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mgDawkowanie Masa psa g na dzień 4 kg 375 6 kg 450 8 kg 600 Podawać w temperaturze pokojowej w przynajmniej dwóch posiłkach dziennie. Zmieniając sposób żywienia psa należy robić to stopniowo przez okres około 5 dni. Psu należy zapewnić stały dostęp do świeżej wody do picia. Wartości w tabeli są orientacyjne - wielkość porcji może się zmienić w zależności od pory roku, wieku, kondycji i aktywności fizycznej psa.Królik, aminokwasy i lizynaZgodnie z informacją producenta jest to karma będąca szczególnie cennym źródłem aminokwasów, lizyny i fenyloalaniny. Wysoka zawartość lizyny w mięsie królika zwiększa zawartość aminokwasów egzogennych o bardzo istotnym wpływie na większość procesów w organizmie. Dodatkowo zawartość selenu i żelaza odgrywa istotną rolę w stymulacji funkcji obronnych organizmu. Królik stanowi 25% składu, w tym 13% to wątroba królicza.Żurawina i nasiona psylliumProducent wskazuje, że owoce żurawiny i nasiona psyllium (babki płesznik) stymulują prawidłowy przebieg procesów trawiennych oraz częstotliwość wypróżnień. Żurawina stanowi 4% receptury, co odróżnia ten smak od pozostałych wariantów linii. Warto zauważyć, że w tej wersji receptura nie zawiera ryżu ani marchwi obecnych w niektórych innych smakach.Zalety Pełnoporcjowa karma mokra dla psów dorosłych wszystkich ras. Bogata w królika (25%, w tym 13% wątroby) oraz żurawinę (4%). Według producenta cenne źródło aminokwasów, lizyny i fenyloalaniny. Zawiera nasiona babki płesznik oraz komplet dodatków mineralno-witaminowych. Wygodna saszetka 150 g do łatwego porcjowania. Na co zwrócić uwagę Poza królikiem karma zawiera wołowinę i wieprzowinę - nie jest to karma monobiałkowa. Przeznaczona dla psów dorosłych, nie dla szczeniąt. Po otwarciu saszetkę należy przechowywać w chłodnym miejscu i zużyć w krótkim czasie. Wartości dawkowania mają charakter orientacyjny i wymagają dostosowania do potrzeb psa. O marce Dolina NoteciDolina Noteci Premium to linia pełnowartościowych karm mokrych, których receptury powstają ze składników przechodzących wieloetapowy proces selekcji. Marka kierowana jest do właścicieli psów dbających o zbilansowaną i pełnowartościową dietę pupili oraz poszukujących karm najwyższej jakości. Produkty dostępne są wyłącznie w najlepszych sklepach zoologicznych.

    5% dodatkowo Fidello Family

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    10,00 zł 66,67 zł/kg

  • Dolina Noteci Premium Pies Jagnięcina saszetka 150g

    Dolina Noteci Dolina Noteci Premium Pies Jagnięcina saszetka 150g

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    Dolina Noteci Premium Pies Jagnięcina to pełnoporcjowa karma mokra w saszetce 150 g dla dorosłych psów wszystkich ras. Receptura bogata w jagnięcinę łączy różne rodzaje mięsa z ryżem brązowym, marchwią i olejem lnianym, oferując wyrazisty smak dla codziennego karmienia.Specyfikacja produktu Rodzaj karmy: Karma mokra, pełnoporcjowa Przeznaczenie: Psy dorosłe wszystkich ras Główne źródło białka: Jagnięcina (karma bogata w jagnięcinę; w składzie także wołowina i wieprzowina) Postać: Saszetka Masa netto: 150 g Grupa wiekowa: Psy dorosłe Składwołowina 30% (płuca, serca, żołądki, mięso, wymiona), jagnięcina 25% (wątroba, mięso, serca), wieprzowina 20% (mięso, nerki, wątroba, przełyki), rosół, jaja 3%, marchew 1,7%, ryż naturalny brązowy 1,2%, substancje mineralne, olej lniany 0,2%, nasiona babki płesznik 0,2%, bazylia suszona 0,01%.Składniki analitycznebiałko surowe – 12%, tłuszcz surowy – 7,5%, popiół surowy – 2,5%, włókno surowe – 0,6%, wilgotność – 75%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25%.DodatkiDodatki na 1 kg: Witamina D3 – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pentahydrat) – 0,4 mg, Jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mgDawkowanie Masa psa g na dzień 4 kg 375 6 kg 450 8 kg 600 Podawać w temperaturze pokojowej w przynajmniej dwóch posiłkach dziennie. Zmieniając sposób żywienia psa należy robić to stopniowo przez okres około 5 dni. Psu należy zapewnić stały dostęp do świeżej wody do picia. Wartości w tabeli są orientacyjne - wielkość porcji może się zmienić w zależności od pory roku, wieku, kondycji i aktywności fizycznej psa.Jagnięcina jako smak wyróżniającyJagnięcina stanowi 25% receptury i pochodzi z wątroby, mięsa oraz serc. Jest to alternatywne, mniej pospolite źródło białka zwierzęcego, które bywa wybierane przez opiekunów poszukujących urozmaicenia smaków w diecie psa. Bazę mięsną uzupełniają wołowina (30%) i wieprzowina (20%), a całość wzbogacają jaja (3%) oraz rosół.Rola wybranych składnikówProducent wskazuje przeznaczenie kilku dodatkowych składników receptury: Ryż brązowy - źródło łatwostrawnych węglowodanów Bazylia - wspomaga trawienie Marchew - wspomaga wzrok Olej lniany - zapewnia ładną sierść W tej wersji zawartość białka surowego wynosi 12%, a tłuszczu surowego 7,5% - to nieco wyższy poziom tłuszczu niż w niektórych pozostałych smakach linii.Zalety Pełnoporcjowa karma mokra dla psów dorosłych wszystkich ras. Bogata w jagnięcinę - alternatywne źródło białka. Wzbogacona ryżem brązowym, marchwią, bazylią i olejem lnianym. Zawiera dodatki mineralno-witaminowe: witaminy D3 i E oraz cynk, mangan, miedź i jod. Poręczna saszetka 150 g ułatwiająca porcjowanie. Na co zwrócić uwagę Poza jagnięciną karma zawiera wołowinę i wieprzowinę - nie jest to karma monobiałkowa. Przeznaczona dla psów dorosłych, nie dla szczeniąt. Po otwarciu saszetkę należy przechowywać w chłodnym miejscu i zużyć w krótkim czasie. Wartości dawkowania są orientacyjne i wymagają dostosowania do indywidualnych potrzeb psa. O marce Dolina NoteciDolina Noteci Premium to linia pełnowartościowych karm mokrych tworzonych ze składników przechodzących wieloetapowy proces selekcji. Marka skierowana jest do właścicieli psów, którzy dbają o zbilansowaną i pełnowartościową dietę swoich pupili i poszukują karm najwyższej jakości. Produkty marki dostępne są wyłącznie w najlepszych sklepach zoologicznych.

    5% dodatkowo Fidello Family

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    10,00 zł 66,67 zł/kg

  • Dolina Noteci Premium Pies Indyk saszetka 150g

    Dolina Noteci Dolina Noteci Premium Pies Indyk saszetka 150g

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    Dolina Noteci Premium Pies Indyk to pełnoporcjowa karma mokra w saszetce 150 g, przeznaczona dla dorosłych psów wszystkich ras. Bogata w indyka receptura łączy starannie dobrane mięso z ryżem brązowym, marchwią, bazylią i olejem lnianym, tworząc smaczny i zbilansowany posiłek na co dzień.Specyfikacja produktu Rodzaj karmy Karma mokra, pełnoporcjowa Przeznaczenie Psy dorosłe wszystkich ras Główne źródło białka Indyk (karma bogata w indyka; w składzie także wołowina i wieprzowina) Postać Saszetka Masa netto 150 g Grupa wiekowa Psy dorosłe Składwołowina 30% (płuca, serca, żołądki, mięso, wymiona), indyk 25% (serca, mięso, wątroba), wieprzowina 20% (mięso, wątroba, nerki, przełyki), rosół, jaja 3%, marchew 1,7%, ryż naturalny brązowy 1,2%, substancje mineralne, olej lniany 0,2%, nasiona babki płesznik 0,2%, bazylia suszona 0,01%.Składniki analitycznebiałko surowe – 11%, tłuszcz surowy – 6,5%, popiół surowy – 2,5%, włókno surowe – 0,8%, wilgotność – 78%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25%DodatkiDodatki na 1 kg: Witamina D3 – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pentahydrat) – 0,4 mg, Jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mgDawkowanie Masa psa g na dzień 4 kg 375 6 kg 450 8 kg 600 Podawać w temperaturze pokojowej w przynajmniej dwóch posiłkach dziennie. Zmieniając sposób żywienia psa należy robić to stopniowo przez okres około 5 dni. Psu należy zapewnić stały dostęp do świeżej wody do picia. Wartości w tabeli są orientacyjne - wielkość porcji może się zmienić w zależności od pory roku, wieku, kondycji i aktywności fizycznej psa.Rola wybranych składnikówProducent wskazuje przeznaczenie kilku charakterystycznych elementów receptury, które uzupełniają bazę mięsną karmy: Ryż brązowy - źródło łatwostrawnych węglowodanów Bazylia - wspomaga trawienie Marchew - wspomaga wzrok Olej lniany - zapewnia ładną sierść Indyk stanowi 25% składu i wraz z wołowiną (30%) oraz wieprzowiną (20%) tworzy zestaw białka zwierzęcego pochodzącego z różnych rodzajów mięsa oraz podrobów. Uzupełnieniem są jaja (3%) oraz nasiona babki płesznik, będące naturalnym źródłem błonnika.Profil dla psa dorosłegoTo karma pełnoporcjowa, co oznacza, że może stanowić samodzielny, kompletny posiłek dla dorosłego psa. Wysoka wilgotność na poziomie 78% sprawia, że produkt wspiera dzienne nawodnienie, a mięsna receptura zapewnia smakowitość cenioną przez wybredne psy. Zawartość białka surowego wynosi 11%, tłuszczu surowego 6,5%, a poziomy wapnia (0,3%) i fosforu (0,25%) uzupełniają profil odżywczy przeznaczony dla psów w wieku dorosłym.Zalety Pełnoporcjowa karma mokra - może być podawana jako samodzielny posiłek. Receptura bogata w indyka, uzupełniona wołowiną i wieprzowiną. Dodatek ryżu brązowego, marchwi, bazylii oraz oleju lnianego. Zestaw dodatków mineralno-witaminowych: witaminy D3 i E oraz cynk, mangan, miedź i jod. Wygodna saszetka 150 g - łatwa do porcjowania. Na co zwrócić uwagę Poza indykiem receptura zawiera wołowinę i wieprzowinę - warto to uwzględnić u psów wrażliwych na te białka. Karma przeznaczona dla psów dorosłych wszystkich ras (nie dla szczeniąt). Jako karma mokra po otwarciu powinna być przechowywana w chłodnym miejscu i zużyta w krótkim czasie. Wielkości porcji z tabeli są orientacyjne i wymagają dostosowania do kondycji oraz aktywności psa. O marce Dolina NoteciDolina Noteci Premium to linia pełnowartościowych karm mokrych, których receptury powstają wyłącznie ze składników przechodzących wieloetapowy proces selekcji. Marka skierowana jest do właścicieli psów dbających o zbilansowaną i pełnowartościową dietę swoich pupili oraz poszukujących karm najwyższej jakości. Dolina Noteci Premium dostępna jest wyłącznie w najlepszych sklepach zoologicznych.

    5% dodatkowo Fidello Family

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    10,00 zł 66,67 zł/kg

  • Dolina Noteci Premium Pies Dorsz z brokułami saszetka 500g

    Dolina Noteci Dolina Noteci Premium Pies Dorsz z brokułami saszetka 500g

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    Dolina Noteci Premium Pies Dorsz z brokułami w saszetce 500 g to pełnoporcjowa karma mokra dla dorosłych psów wszystkich ras. Rybny wariant łączy dorsza z warzywnym dodatkiem brokułów – to propozycja dla opiekunów szukających karmy z rybą jako źródłem białka. Specyfikacja produktu Rodzaj karmy: pełnoporcjowa karma mokra Przeznaczenie: psy dorosłe wszystkich ras Główne źródła białka: wołowina, dorsz, wieprzowina (wariant smakowy: dorsz z brokułami) Postać: karma mokra w saszetce Masa netto: 500 g Grupa wiekowa: psy dorosłe Skład wołowina 30% (płuca, serca, żołądki, mięso, wymiona), dorsz 25%, wieprzowina 20% (mięso, wątroba, nerki, przełyki), rosół, brokuł 4%, jaja 3%, substancje mineralne, olej lniany 0,2%, nasiona babki płesznik 0,2%, bazylia suszona 0,01%. Składniki analityczne białko surowe – 12%, tłuszcz surowy – 5,5%, popiół surowy – 2,5%, włókno surowe – 1%, wilgotność – 78%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25%. Dodatki Dodatki na 1 kg:Witamina D3 – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pentahydrat) – 0,4 mg, Jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mg. Dawkowanie Masa psa g na dzień 4 kg 375 6 kg 450 8 kg 600 Podawać w temperaturze pokojowej w przynajmniej dwóch posiłkach dziennie. Zmieniając sposób żywienia psa należy robić to stopniowo przez okres około 5 dni. Psu należy zapewnić stały dostęp do świeżej wody do picia.Wartości w tabeli są orientacyjne - wielkość porcji może się zmienić w zależności od pory roku, wieku, kondycji i aktywności fizycznej psa. Dorsz – źródło kwasów EPA i DHA Zgodnie z opisem producenta karma ta – oprócz zalet wspólnych dla całej serii – jest szczególnie cennym źródłem łatwostrawnego białka o wysokiej wartości odżywczej. Mięso i surowce pochodzące z dorsza są źródłem zwłaszcza lizyny i argininy oraz wielonienasyconych kwasów tłuszczowych z rodziny n-3. Tłuszcz zawarty w surowcach z dorsza uzupełnia dietę psa w kwasy EPA i DHA. Producent podkreśla także wysoką zawartość selenu – składnika mineralnego odgrywającego istotną rolę w stymulacji funkcji obronnych organizmu oraz wspierającego właściwości przeciwutleniające płynów ustrojowych. Brokuły i psyllium Według producenta obecność brokułów (4%) łącznie z nasionami babki płesznik (psyllium) bezpośrednio wpływa na zwiększenie tempa wchłaniania składników odżywczych przy zachowaniu prawidłowego tempa funkcji trawiennych. Receptę uzupełniają jaja, bazylia oraz olej lniany. Zalety Dorsz jako rybne źródło łatwostrawnego białka. Naturalne kwasy EPA i DHA pochodzące z surowców z dorsza. Dodatek brokułów (4%) i nasion babki płesznik wspierających trawienie. Pełnoporcjowa receptura – kompletny codzienny posiłek. Poręczna saszetka 500 g z tabelą dawkowania dla psów od 4 do 8 kg. Na co zwrócić uwagę Nową karmę wprowadzaj stopniowo, przez około 5 dni. Wartości dawkowania są orientacyjne i zależą od wieku, kondycji oraz aktywności psa. Zapewnij psu stały dostęp do świeżej wody. Karmę podawaj w temperaturze pokojowej. O marce Dolina Noteci Dolina Noteci Premium to linia karm dla opiekunów dbających o zbilansowaną i pełnowartościową dietę psa. Składniki przechodzą wieloetapowy proces selekcji, a marka dostępna jest wyłącznie w najlepszych sklepach zoologicznych.

    5% dodatkowo Fidello Family

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    12,00 zł 24,00 zł/kg

  • Dolina Noteci Premium Pies Królik i żurawina saszetka 500g

    Dolina Noteci Dolina Noteci Premium Pies Królik i żurawina saszetka 500g

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    Dolina Noteci Premium Pies Królik i żurawina w saszetce 500 g to pełnoporcjowa karma mokra dla dorosłych psów wszystkich ras. To wyróżniający się wariant łączący delikatne mięso królika z owocami żurawiny – propozycja dla opiekunów szukających mniej typowego źródła białka. Specyfikacja produktu Rodzaj karmy: pełnoporcjowa karma mokra Przeznaczenie: psy dorosłe wszystkich ras Główne źródła białka: wołowina, królik, wieprzowina (wariant smakowy: królik z żurawiną) Postać: karma mokra w saszetce Masa netto: 500 g Grupa wiekowa: psy dorosłe Skład wołowina 30% (płuca, serca, żołądki, mięso, wymiona), królik 25% (wątroba 13%, mięso), wieprzowina 20% (mięso, nerki, wątroba, przełyki), rosół, żurawina 4%, jaja 3%, substancje mineralne, olej lniany 0,2%, nasiona babki płesznik 0,2%. Składniki analityczne białko surowe – 12%, tłuszcz surowy – 6,5%, popiół surowy – 2,5%, włókno surowe – 0,6%, wilgotność – 77%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25%. Dodatki Dodatki na 1 kg:Witamina D3 – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pentahydrat) – 0,4 mg, Jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mg Dawkowanie Masa psa g na dzień 4 kg 375 6 kg 450 8 kg 600 Podawać w temperaturze pokojowej w przynajmniej dwóch posiłkach dziennie. Zmieniając sposób żywienia psa należy robić to stopniowo przez okres około 5 dni. Psu należy zapewnić stały dostęp do świeżej wody do picia.Wartości w tabeli są orientacyjne - wielkość porcji może się zmienić w zależności od pory roku, wieku, kondycji i aktywności fizycznej psa. Królik jako źródło aminokwasów i lizyny Zgodnie z opisem producenta jest to karma stanowiąca szczególnie cenne źródło aminokwasów, lizyny i fenyloalaniny. Wysoka zawartość lizyny w mięsie królika zwiększa udział aminokwasów egzogennych, mających istotny wpływ na większość procesów w organizmie. Producent wskazuje również, że zawartość selenu i żelaza odgrywa istotną rolę w stymulacji funkcji obronnych organizmu. W recepturze zwraca uwagę wysoki, 13-procentowy udział wątróbki z królika. Żurawina i psyllium dla trawienia Owoce żurawiny (4%) oraz nasiona babki płesznik (psyllium) – według producenta – stymulują prawidłowy przebieg procesów trawiennych oraz częstotliwość wypróżnień. Receptę uzupełnia olej lniany oraz jaja jako naturalne źródło białka. Zalety Nietypowe źródło białka – mięso królika (25%, w tym 13% wątróbki). Dodatek żurawiny (4%) i nasion babki płesznik wspierających trawienie. Według producenta cenne źródło lizyny i aminokwasów egzogennych. Pełnoporcjowa receptura – kompletny codzienny posiłek. Poręczna saszetka 500 g z tabelą dawkowania dla psów od 4 do 8 kg. Na co zwrócić uwagę Nową karmę wprowadzaj stopniowo, przez około 5 dni. Wartości dawkowania są orientacyjne i zależą od wieku, kondycji oraz aktywności psa. Zapewnij psu stały dostęp do świeżej wody. Karmę podawaj w temperaturze pokojowej. O marce Dolina Noteci Dolina Noteci Premium to marka dla opiekunów ceniących zbilansowaną i pełnowartościową dietę psa. Składniki przechodzą wieloetapowy proces selekcji, a produkty dostępne są wyłącznie w najlepszych sklepach zoologicznych.

    5% dodatkowo Fidello Family

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    12,00 zł 24,00 zł/kg

  • Royal Canin Veterinary Diet Canine Hypoallergenic puszka 400g

    Royal Canin Veterinary Diet Royal Canin Veterinary Diet Canine Hypoallergenic puszka 400g

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    Royal Canin Veterinary Diet Canine Hypoallergenic to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla dorosłych psów, opracowana w celu zmniejszenia ryzyka nietolerancji pokarmowej. Karma mokra w puszce 400 g zawiera wyselekcjonowane źródła białka i węglowodanów, w tym hydrolizowane białko o niskiej masie cząsteczkowej. Karma dietetyczna to karma o specjalnym składzie, przeznaczona do zaspokajania szczególnych potrzeb żywieniowych psów w określonych stanach, w tym w postępowaniu dietetycznym przy alergii i nietolerancji pokarmowej.Specyfikacja produktu Rodzaj karmy: dietetyczna karma pełnoporcjowa Przeznaczenie / dla kogo: dorosłe psy, dieta eliminacyjna oraz wsparcie przy alergii i nietolerancji pokarmowej Kluczowe cechy żywieniowe: hydrolizowane białko o niskiej masie cząsteczkowej, wyselekcjonowane źródła białka i węglowodanów, wsparcie bariery skórnej Postać: karma mokra, puszka Masa netto: 400 g Wskazania Dieta eliminacyjna. Alergia pokarmowa z objawami dermatologicznymi i/lub żołądkowo-jelitowymi. Nietolerancja pokarmowa. Choroba zapalna jelit. Zewnątrzwydzielnicza niewydolność trzustki. Przewlekła biegunka. Przerost flory bakteryjnej jelit. PrzeciwwskazaniaCiąża, laktacja, okres wzrostu.Kluczowe właściwościBARIERA SKÓRNAReceptura wspierająca naturalną barierę skórną i wspomagająca zdrowie skóry.HYDROLIZOWANE BIAŁKOHydrolizowane białko o niskiej masie cząsteczkowej, aby zmniejszyć ryzyko rozwoju alergii pokarmowej.SkładProdukty pochodzenia roślinnego, roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze, mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego, minerały. Źródła białka: koncentrat hydrolizowanego białka sojowego (6,4%), hydrolizowane produkty uboczne drobiowe (2,0%). Źródło węglowodanów: skrobia grochowa (10,0%).Składniki analityczneBiałko surowe: 7,0% - Oleje i tłuszcze surowe: 3,5% - Popiół surowy: 2,4% - Włókno surowe: 1,7% - Wilgotność: 75,3% - Niezbędny kwas tłuszczowy (kwas linolowy): 1,50%.DodatkiDodatki (na 1 kg karmy): Dodatki dietetyczne: Witamina A: 3000 UI, Witamina D3: 290 UI, Żelazo (3b103): 11 mg, Jod (3b202): 0,95 mg, Miedź (3b405, 3b406): 3,5 mg, Mangan (3b502, 3b503, 3b504): 13,9 mg, Cynk (3b603, 3b605, 3b606): 34 mg - Dodatki technologiczne: Klinoptylolit pochodzenia osadowego: 2 g.Zalecane dzienne dawki (g/dzień) Waga psa Niedowaga Prawidłowa waga Nadwaga 5 kg 400 400 300 10 kg 700 600 600 20 kg 1200 1100 900 30 kg 1700 1500 1300 40 kg 2100 1800 1600 Ważne / stosowanie pod kontrolą weterynarzaJest to karma dietetyczna, którą należy wprowadzać i stosować po konsultacji oraz zgodnie z zaleceniami lekarza weterynarii, w tym w zakresie czasu prowadzenia diety eliminacyjnej. Karma nie zastępuje diagnostyki ani leczenia weterynaryjnego i nie stanowi gwarancji efektu zdrowotnego. Zapewnij zwierzęciu stały dostęp do świeżej wody.O marce Royal Canin Veterinary DietRoyal Canin Veterinary Diet to linia karm dietetycznych przeznaczonych do żywieniowego wsparcia psów i kotów w określonych stanach zdrowotnych. Karmy z tej linii są stosowane pod kontrolą lekarza weterynarii jako element postępowania żywieniowego.

    5% dodatkowo Fidello Family

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    25,00 zł

  • Dolina Noteci Premium Pies Wołowina saszetka 500g

    Dolina Noteci Dolina Noteci Premium Pies Wołowina saszetka 500g

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    Dolina Noteci Premium Pies Wołowina w saszetce 500 g to pełnoporcjowa karma mokra dla dorosłych psów wszystkich ras. Wyróżnia ją wysoki, 55-procentowy udział wołowiny, dzięki czemu receptura opiera się przede wszystkim na jednym, wyrazistym źródle mięsa. Specyfikacja produktu Rodzaj karmy: pełnoporcjowa karma mokra Przeznaczenie: psy dorosłe wszystkich ras Główne źródło białka: wołowina 55% (z udziałem wieprzowiny) Postać: karma mokra w saszetce Masa netto: 500 g Grupa wiekowa: psy dorosłe Skład wołowina 55% (płuca, mięso, wątroba, serca, żołądki, wymiona), wieprzowina 20% (mięso, nerki, wątroba, przełyki), rosół, jaja 3%, marchew 1,7%, ryż naturalny brązowy 1,2%, substancje mineralne, olej lniany 0,2%, nasiona babki płesznik 0,2%, bazylia suszona 0,01% Składniki analityczne białko surowe – 12%, tłuszcz surowy – 6,5%, popiół surowy – 2,5%, włókno surowe – 0,6%, wilgotność – 77%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25%. Dodatki Dodatki na 1 kg:Witamina D3 – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pentahydrat) – 0,4 mg, Jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mg Dawkowanie Masa psa g na dzień 4 kg 375 6 kg 450 8 kg 600 Podawać w temperaturze pokojowej w przynajmniej dwóch posiłkach dziennie. Zmieniając sposób żywienia psa należy robić to stopniowo przez okres około 5 dni. Psu należy zapewnić stały dostęp do świeżej wody do picia.Wartości w tabeli są orientacyjne - wielkość porcji może się zmienić w zależności od pory roku, wieku, kondycji i aktywności fizycznej psa. Wysoki udział wołowiny W tym wariancie mięso wołowe stanowi aż 55% składu (płuca, mięso, wątroba, serca, żołądki, wymiona), a jedynym dodatkowym mięsem jest wieprzowina. To dobra propozycja dla opiekunów, którzy preferują karmę opartą na ograniczonej liczbie źródeł mięsa. Składniki dodatkowe pełnią role wskazane przez producenta: Ryż naturalny brązowy – źródło łatwostrawnych węglowodanów. Bazylia suszona – wspomaga trawienie. Marchew – wspomaga wzrok. Olej lniany – zapewnia ładną sierść. Dodatek nasion babki płesznik (psyllium) to naturalne włókno wspierające prawidłową pracę przewodu pokarmowego. Zalety Wysoka zawartość wołowiny (55%) jako głównego źródła mięsa. Ograniczona liczba źródeł mięsa (wołowina i wieprzowina). Pełnoporcjowa receptura – kompletny codzienny posiłek. Olej lniany wspierający kondycję sierści. Poręczna saszetka 500 g z tabelą dawkowania dla psów od 4 do 8 kg. Na co zwrócić uwagę Nową karmę wprowadzaj stopniowo, przez około 5 dni. Wartości dawkowania są orientacyjne i zależą od wieku, kondycji oraz aktywności psa. Zapewnij psu stały dostęp do świeżej wody. Karmę podawaj w temperaturze pokojowej. O marce Dolina Noteci Dolina Noteci Premium to linia karm dla opiekunów, którzy dbają o zbilansowaną i pełnowartościową dietę psa. Składniki przechodzą wieloetapowy proces selekcji, a marka oferowana jest wyłącznie w najlepszych sklepach zoologicznych.

    5% dodatkowo Fidello Family

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    12,00 zł 24,00 zł/kg

  • Dolina Noteci Premium Pies Kurczak saszetka 500g

    Dolina Noteci Dolina Noteci Premium Pies Kurczak saszetka 500g

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    Dolina Noteci Premium Pies Kurczak w saszetce 500 g to pełnoporcjowa karma mokra dla dorosłych psów wszystkich ras. To praktyczny format dla opiekunów, którzy przy każdym posiłku chcą podać świeżą porcję karmy z kurczakiem jako smakowym akcentem receptury. Specyfikacja produktu Rodzaj karmy: pełnoporcjowa karma mokra Przeznaczenie: psy dorosłe wszystkich ras Główne źródła białka: wołowina, kurczak, wieprzowina (wariant smakowy: kurczak) Postać: karma mokra w saszetce Masa netto: 500 g Grupa wiekowa: psy dorosłe Skład wołowina 30% (płuca, serca, żołądki, mięso, wymiona), kurczak 25% (serca, mięso, wątroba), wieprzowina 20% (mięso, wątroba, nerki, przełyki), rosół, jaja 3%, marchew 1,7%, ryż naturalny brązowy 1,2%, substancje mineralne, olej lniany 0,2%, nasiona babki płesznik 0,2%, bazylia suszona 0,01%. Składniki analityczne białko surowe – 11%, tłuszcz surowy – 7%, popiół surowy – 2,5%, włókno surowe – 1%, wilgotność – 76%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25%. Dodatki Dodatki na 1 kg:Witamina D3 – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pentahydrat) – 0,4 mg, Jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mg Dawkowanie Masa psa g na dzień 4 kg 375 6 kg 450 8 kg 600 Podawać w temperaturze pokojowej w przynajmniej dwóch posiłkach dziennie. Zmieniając sposób żywienia psa należy robić to stopniowo przez okres około 5 dni. Psu należy zapewnić stały dostęp do świeżej wody do picia.Wartości w tabeli są orientacyjne - wielkość porcji może się zmienić w zależności od pory roku, wieku, kondycji i aktywności fizycznej psa. Kurczak w codziennej, poręcznej porcji Wariant smakowy oparto na kurczaku (serca, mięso, wątroba), uzupełnionym wołowiną, wieprzowiną i jajami. Składniki dodatkowe pełnią role wskazane przez producenta: Ryż naturalny brązowy – źródło łatwostrawnych węglowodanów. Bazylia suszona – wspomaga trawienie. Marchew – wspomaga wzrok. Olej lniany – zapewnia ładną sierść. Dodatek nasion babki płesznik (psyllium) dostarcza naturalnego włókna, które ogólnie sprzyja prawidłowej pracy układu pokarmowego. Zalety Pełnoporcjowa receptura – kompletny codzienny posiłek dorosłego psa. Kurczak jako lżejszy smakowo wariant mięsny. Wysoki udział mięsa i podrobów (wołowina 30%, kurczak 25%, wieprzowina 20%). Poręczna saszetka – zawsze świeża porcja, wygodne dawkowanie. Tabela dawkowania dopasowana do psów od 4 do 8 kg. Na co zwrócić uwagę Zmianę karmy wprowadzaj stopniowo, przez około 5 dni. Wartości dawkowania są orientacyjne i zależą od wieku, kondycji oraz aktywności psa. Zapewnij psu stały dostęp do świeżej wody. Karmę podawaj w temperaturze pokojowej. O marce Dolina Noteci Dolina Noteci Premium to marka skierowana do opiekunów ceniących zbilansowaną i pełnowartościową dietę psa. Receptury opierają się na składnikach poddawanych wieloetapowej selekcji, a karmy dostępne są wyłącznie w najlepszych sklepach zoologicznych.

    5% dodatkowo Fidello Family

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    12,00 zł 24,00 zł/kg

  • Dolina Noteci Premium Pies Jagnięcina saszetka 500g

    Dolina Noteci Dolina Noteci Premium Pies Jagnięcina saszetka 500g

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    Dolina Noteci Premium Pies Jagnięcina w saszetce 500 g to pełnoporcjowa karma mokra dla dorosłych psów wszystkich ras. Poręczna saszetka ułatwia porcjowanie i podawanie świeżej karmy przy każdym posiłku, a wariant z jagnięciną stanowi smakową odmianę diety. Specyfikacja produktu Rodzaj karmy: pełnoporcjowa karma mokra Przeznaczenie: psy dorosłe wszystkich ras Główne źródła białka: wołowina, jagnięcina, wieprzowina (wariant smakowy: jagnięcina) Postać: karma mokra w saszetce Masa netto: 500 g Grupa wiekowa: psy dorosłe Skład wołowina 30% (płuca, serca, żołądki, mięso, wymiona), jagnięcina 25% (wątroba, mięso, serca), wieprzowina 20% (mięso, nerki, wątroba, przełyki), rosół, jaja 3%, marchew 1,7%, ryż naturalny brązowy 1,2%, substancje mineralne, olej lniany 0,2%, nasiona babki płesznik 0,2%, bazylia suszona 0,01%. Składniki analityczne białko surowe – 12%, tłuszcz surowy – 7,5%, popiół surowy – 2,5%, włókno surowe – 0,6%, wilgotność – 75%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25%. Dodatki Dodatki na 1 kg:Witamina D3 – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pentahydrat) – 0,4 mg, Jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mg Dawkowanie Masa psa g na dzień 4 kg 375 6 kg 450 8 kg 600 Podawać w temperaturze pokojowej w przynajmniej dwóch posiłkach dziennie. Zmieniając sposób żywienia psa należy robić to stopniowo przez okres około 5 dni. Psu należy zapewnić stały dostęp do świeżej wody do picia.Wartości w tabeli są orientacyjne - wielkość porcji może się zmienić w zależności od pory roku, wieku, kondycji i aktywności fizycznej psa. Jagnięcina w wygodnej saszetce Recepturę tworzy jagnięcina połączona z wołowiną i wieprzowiną oraz jajami. Składniki roślinne pełnią w niej role wskazane przez producenta: Ryż naturalny brązowy – źródło łatwostrawnych węglowodanów. Bazylia suszona – wspomaga trawienie. Marchew – wspomaga wzrok. Olej lniany – zapewnia ładną sierść. Format saszetki 500 g ułatwia dawkowanie dla mniejszych psów oraz podawanie zawsze świeżej porcji. Dodatek nasion babki płesznik (psyllium) to naturalne włókno wspierające pracę przewodu pokarmowego. Zalety Pełnoporcjowa karma mokra – kompletny codzienny posiłek. Poręczna saszetka ułatwiająca porcjowanie, szczególnie dla mniejszych psów. Wysoki udział mięsa i podrobów (wołowina 30%, jagnięcina 25%, wieprzowina 20%). Olej lniany jako składnik wspierający kondycję sierści. Czytelna tabela dawkowania dla psów od 4 do 8 kg. Na co zwrócić uwagę Nową karmę wprowadzaj stopniowo, przez około 5 dni. Wartości dawkowania są orientacyjne i zależą od wieku, kondycji oraz aktywności psa. Zapewnij psu stały dostęp do świeżej wody. Karmę podawaj w temperaturze pokojowej. O marce Dolina Noteci Dolina Noteci Premium to linia karm dla opiekunów dbających o zbilansowaną i pełnowartościową dietę psa. Składniki przechodzą wieloetapowy proces selekcji, a produkty marki dostępne są wyłącznie w najlepszych sklepach zoologicznych.

    5% dodatkowo Fidello Family

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    12,00 zł 24,00 zł/kg

  • Dolina Noteci Premium Pies Jagnięcina puszka 800g

    Dolina Noteci Dolina Noteci Premium Pies Jagnięcina puszka 800g

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    Dolina Noteci Premium Pies Jagnięcina to mokra karma pełnoporcjowa w puszce 800 g dla dorosłych psów wszystkich ras. Wariant z jagnięciną – mięsem cenionym za lekkostrawność – sprawdzi się u opiekunów szukających smakowej odmiany w codziennym karmieniu, bez rezygnacji z kompletnej receptury. Specyfikacja produktu Rodzaj karmy: pełnoporcjowa karma mokra Przeznaczenie: psy dorosłe wszystkich ras Główne źródła białka: wołowina, jagnięcina, wieprzowina (wariant smakowy: jagnięcina) Postać: karma mokra w puszce Masa netto: 800 g Grupa wiekowa: psy dorosłe Skład wołowina 30% (mięso, płuca, serca, żołądki, wymiona), jagnięcina 25% (mięso, wątroba, serca), wieprzowina 20% (mięso, nerki, wątroba, przełyki), rosół, jaja 3%, marchew 1,7%, ryż naturalny brązowy 1,2%, substancje mineralne, olej lniany 0,2%, nasiona babki płesznik 0,2%, bazylia suszona 0,01% Składniki analityczne białko surowe – 12%, tłuszcz surowy – 7%, popiół surowy – 2,5%, włókno surowe – 0,8%, wilgotność – 77%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25% Dodatki Dodatki na 1 kg:Witamina D3 – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pentahydrat) – 0,4 mg, Jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mg. Dawkowanie Masa psa Puszki 400g na dzień Puszki 800g na dzień 10 kg 2 1 20 kg 3 1,5 30 kg 4 2 40 kg 5 2,5 Podawać w temperaturze pokojowej w przynajmniej dwóch posiłkach dziennie. Zmieniając sposób żywienia psa należy robić to stopniowo przez okres około 5 dni. Psu należy zapewnić stały dostęp do świeżej wody do picia.Wartości w tabeli są orientacyjne - wielkość porcji może się zmienić w zależności od pory roku, wieku, kondycji i aktywności fizycznej psa. Jagnięcina jako smakowa odmiana diety W tym wariancie mięsem charakterystycznym jest jagnięcina (mięso, wątroba, serca), połączona z bazą z wołowiny i wieprzowiny. Recepturze towarzyszą składniki dodatkowe, którym producent przypisuje określone działanie: Ryż naturalny brązowy – źródło łatwostrawnych węglowodanów. Bazylia suszona – wspomaga trawienie. Marchew – wspomaga wzrok. Olej lniany – zapewnia ładną sierść. Uzupełnieniem są nasiona babki płesznik (psyllium), czyli naturalne źródło włókna, które ogólnie wspiera pracę układu pokarmowego. Zalety Kompletna, pełnoporcjowa karma na co dzień dla dorosłych psów wszystkich ras. Jagnięcina jako smakowa alternatywa dla psów lubiących urozmaicenie. Wysoki udział mięsa i podrobów (wołowina 30%, jagnięcina 25%, wieprzowina 20%). Wysoka wilgotność (77%) wspierająca nawodnienie. Praktyczna puszka 800 g z tabelą dawkowania dla psów od 10 do 40 kg. Na co zwrócić uwagę Zmianę karmy wprowadzaj stopniowo, przez około 5 dni. Podane porcje są orientacyjne i zależą od wieku, kondycji oraz aktywności psa. Zadbaj o stały dostęp do świeżej wody. Karmę podawaj w temperaturze pokojowej. O marce Dolina Noteci Dolina Noteci Premium to marka dla opiekunów ceniących zbilansowaną, pełnowartościową dietę psa. Jej produkty powstają ze składników poddawanych wieloetapowej selekcji i są oferowane wyłącznie w najlepszych sklepach zoologicznych.

    5% dodatkowo Fidello Family

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    21,00 zł 26,25 zł/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Zapomniałeś hasła?

    Nie masz jeszcze konta?
    Załóż bezpłatne konto i ciesz się wieloma korzyściami.