25001 produktów

Znajdź to, czego szukasz AI
Ta funkcja jest wciąż w fazie rozwoju. Podobnie jak ludzie, nasz cyfrowy asystent czasem popełnia błędy. Masz wątpliwości? Nasz zespół obsługi klienta chętnie pomoże.
  • Luposan Luposan Gelenkkraft Pellets 180g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    59,00 zł 327,78 zł/kg

  • Finnern Kattovit Feline Gastro Truthahn 175g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    5,00 zł 28,57 zł/kg

  • JR Farm Birken-Ernte 40g

    JR Farm JR Farm Birken-Ernte 40g

    Brak w magazynie

    Ein Nagerleben wie in freier Natur mit gesunden Birken-Zweigen in ihrer ursprünglichsten Form.

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    16,00 zł 400,00 zł/kg

  • 5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    32,00 zł 228,57 zł/kg

  • Luposan Luposan Dog Gelenkkraft 150g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    45,00 zł 300,00 zł/kg

  • Bozita Cat Bozita Cat Hair & Skin - Sensitive 10kg

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    260,00 zł 26,00 zł/kg

  • Classic Dog Classic Dog Nature Reis-Gemüse Mischung 1,5kg

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    43,00 zł 28,67 zł/kg

  • Schesir Schesir Kitten Thunfisch & Aloe 85 g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    6,00 zł 70,59 zł/kg

  • Luposan Luposan Dog LupoCox-GRA 750g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    179,00 zł 238,67 zł/kg

  • Schesir Schesir Dose in Brühe Thunfisch 70g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    7,00 zł 100,00 zł/kg

  • Bozita Cat Bozita Cat Tetra Recard Large 190g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    7,00 zł 36,84 zł/kg

  • Bozita Robur Bozita Robur Maintenance Mini 27/17 12kg

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    237,00 zł 19,75 zł/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Zapomniałeś hasła?

    Nie masz jeszcze konta?
    Załóż bezpłatne konto i ciesz się wieloma korzyściami.