25001 produktów

Znajdź to, czego szukasz AI
Ta funkcja jest wciąż w fazie rozwoju. Podobnie jak ludzie, nasz cyfrowy asystent czasem popełnia błędy. Masz wątpliwości? Nasz zespół obsługi klienta chętnie pomoże.
  • 5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    5,00 zł 40,00 zł/kg

  • Allco Dog Christopherus Snack Entenkausticks 70g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    9,00 zł 128,57 zł/kg

  • 5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    10,00 zł 142,86 zł/kg

  • Allco Dog Allco Christopherus Dose Pferd pur 400g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    14,00 zł 35,00 zł/kg

  • Animonda Cat Animonda Integra Protect Harnstein Schwein 100g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    4,00 zł 40,00 zł/kg

  • Animonda Dog Animonda Dog Dose Integra Protect Niere 600g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    9,00 zł 15,00 zł/kg

  • Allco Dog Allco Christopherus Känguru pur 200g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    8,00 zł 40,00 zł/kg

  • Allco Cat Allco Tapsi Mix Spezial 10kg

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    97,00 zł 9,70 zł/kg

  • 5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    9,00 zł 225,00 zł/kg

  • Animonda Dog Animonda Dog Dose Integra Protect Gelenke 600g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    9,00 zł 15,00 zł/kg

  • Allco Dog Allco Christopherus Dose Büffel pur 400g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    14,00 zł 35,00 zł/kg

  • Animonda Cat Animonda Cat Schale Integra Protect Gelenke 100g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    4,00 zł 40,00 zł/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Zapomniałeś hasła?

    Nie masz jeszcze konta?
    Załóż bezpłatne konto i ciesz się wieloma korzyściami.