AVADA - Bestsellery

7703 produktów

Znajdź to, czego szukasz AI
Ta funkcja jest wciąż w fazie rozwoju. Podobnie jak ludzie, nasz cyfrowy asystent czasem popełnia błędy. Masz wątpliwości? Nasz zespół obsługi klienta chętnie pomoże.
  • Mało sztuk Francodex Fresh Dent płyn do higieny jamy ustnej 250ml [FR179120]

    Francodex Francodex Fresh Dent płyn do higieny jamy ustnej 250ml [FR179120]

    Środa dostarczone - Pozostało jeszcze 5 w magazynie

    Fresh Dent 2 w 1Zawierający wyciąg z granatu preparat ma działanie zapobiegające osadzaniu się płytki nazębnej, co z kolei ogranicza tworzenie się kamienia nazębnego i pomaga zachować świeży oddech.  Gatunki docelowe: psy i koty Składniki:oczyszczona woda, gliceryna.Dodatki: emulgatory, konserwanty, przeciwutleniacze, wyciąg z granatu, barwniki: błękit patentowy.Składniki analityczne:białko surowe 0,1%, popiół surowy 0,1%, wilgotność 99,1%, tłuszcz surowy 0,2%, włókno surowe 0,1%Właściwości:Dzięki wyjątkowej formule na bazie granatu właściwego (Punica granatum), roztwór do rozcieńczania w wodzie pitnej FRESH DENT zapewnia zwierzętom domowym doskonałą ochronę i higienę jamy ustnej. Ekstrakt z granatu zapobiega osadzaniu się płytki nazębnej, co ogranicza powstawanie kamienia i odświeża oddech.Codzienne stosowanie preparatu FRESH DENT pomaga ograniczyć powstawanie płytki nazębnej i zachować świeży oddech.Sposób użycia:Wystarczy codziennie wykonać jedną prostą rzecz – dodać FRESH DENT do wody, którą pije zwierzę. Nakrętka może służyć jako dozownik: 1/2 nakrętki (5ml) na 250ml świeżej wody 1 nakrętka (10ml) na 500ml świeżej wody Wstrząśnij butelką przed użyciem. Codziennie wymieniać wodę w misce. Może powstać niewielki osad niewpływający na jakość produktu. 

    5% dodatkowo Fidello Family

    Środa dostarczone - Pozostało jeszcze 5 w magazynie

    51,00 zł

  • Mało sztuk Yarro/Moderna Gonitwa za piłką - średnica 29cm

    Yarro Yarro/Moderna Gonitwa za piłką - średnica 29cm

    Środa dostarczone - Pozostało jeszcze 2 w magazynie

    Yarro/Moderna Gonitwa za piłką  Zabawka wykonana z nietoksycznego tworzywa   Średnica: 29 cm   Konstrukcja zabawki wzmaga zainteresowanie kota - piłeczka prowokuje kota do próby jej złapania

    5% dodatkowo Fidello Family

    Środa dostarczone - Pozostało jeszcze 2 w magazynie

    39,00 zł

  • Sale -9% Yarro/Moderna Kula spacerowa dla gryzoni - średnica 18,5cm

    Yarro Yarro/Moderna Kula spacerowa dla gryzoni - średnica 18,5cm

    Środa dostarczone - Pozostało jeszcze 8 w magazynie

    Yarro/Moderna Kula spacerowa dla większych gryzoni  Kula wykonana z nietoksycznego tworzywa   Średnica: 18,5 cm   Pozwala na umieszczenie zwierzaka w środku, aby mógł bezpiecznie spacerować po domu.   Kula posiada otwory wentylacyjne   Kolor losowy  

    5% dodatkowo Fidello Family

    Środa dostarczone - Pozostało jeszcze 8 w magazynie

    54,00 zł 49,00 zł

  • Sale -11% Yarro/Moderna Kula spacerowa dla chomika lub myszki

    Yarro Yarro/Moderna Kula spacerowa dla chomika lub myszki

    Dużo na stanie - Środa dostarczone

    Yarro/Moderna Kula spacerowa dla chomika i myszki  Kula wykonana z nietoksycznego tworzywa  Średnica: 13 cm  Pozwala na umieszczenie zwierzaka w środku, aby mógł bezpiecznie spacerować po domu.  Kula posiada otwory wentylacyjne  Kolor losowy  

    5% dodatkowo Fidello Family

    Dużo na stanie - Środa dostarczone

    38,00 zł 34,00 zł

  • Yarro/Moderna Miska Trendy - Zakochany kot 210ml [Y3716]

    Yarro Yarro/Moderna Miska Trendy - Zakochany kot 210ml [Y3716]

    Środa dostarczone - Pozostało jeszcze 10 w magazynie

    Yarro/Moderna miska Trendy "Zakochany kot"  Miska wykonana z nietoksycznego plastiku - produkt trwały i wytrzymały.   Pojemność: 210 ml   Wymiary: 15,5 x 15,5 x 3,2 cm   Miseczka ozdobiona motywem kota   Nadaje się zarówno do wody i pokarmu.  

    5% dodatkowo Fidello Family

    Środa dostarczone - Pozostało jeszcze 10 w magazynie

    21,00 zł

  • Mało sztuk Yarro/Moderna Kuweta Jumbo owalna z ramką 57cm granatowa [Y3619]

    Yarro Yarro/Moderna Kuweta Jumbo owalna z ramką 57cm granatowa [Y3619]

    Środa dostarczone - Pozostało jeszcze 2 w magazynie

    Yarro/Moderna Kuweta Jumbo owalna z ramką ClassicKolory:  granatowy  Kuweta najwyższej jakości, wykonana z nietoksycznego plastiku - produkt trwały i wytrzymały.   Atrakcyjny design   Ramka kuwety ogranicza wysypywanie się żwirku.   Kuweta dla dużych kotów - 43 x 57 x 15 cm  

    5% dodatkowo Fidello Family

    Środa dostarczone - Pozostało jeszcze 2 w magazynie

    83,00 zł

  • Yarro/Moderna Kuweta Jumbo owalna z ramką 57cm beż [Y3619]

    Yarro Yarro/Moderna Kuweta Jumbo owalna z ramką 57cm beż [Y3619]

    Brak w magazynie

    Yarro/Moderna Kuweta Jumbo owalna z ramką ClassicKolor:  beż  Kuweta najwyższej jakości, wykonana z nietoksycznego plastiku - produkt trwały i wytrzymały.   Atrakcyjny design   Ramka kuwety ogranicza wysypywanie się żwirku.   Kuweta dla dużych kotów - 43 x 57 x 15 cm

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    86,00 zł

  • Carnilove Dog Wild Meat Venison & Reindeer Adult - dzik i renifer puszka 400g

    Carnilove Carnilove Dog Wild Meat Venison & Reindeer Adult - dzik i renifer puszka 400g

    Brak w magazynie

    Carnilove Wild Meat Venison & Reindeer Adult - dzik i reniferPełnoporcjowa mokra karma bez zbóż i ziemniaków, przeznaczona dla dorosłych psów.Mięso z renifera ma wyjątkowe właściwości. Jest jednym ze źródeł o najwyższej zawartości przyswajalnych białek i z korzystnym zestawem aminokwasów. Renifer żywi się dzikimi owocami krzewów, dlatego jego mięso jest niezwykle bogate w przeciwutleniacze. Mięso renifera ma niską zawartość tłuszczów, i to w postaci nienasyconej, korzystnej dla zdrowia. Pod kątem zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 mięso z renifera jest tak samo cenne, jak mięso ryb.Skład:jeleń (47%), renifer (20%), borówka (2%), żurawina (2%), malina (2%), mąka grochowa (2%), lignoceluloza (1%), olej z łososia (0,5%).Analiza: białko 10% tłuszcz 8% popiół 2,3% włókno 0,4% wilgotność 78% Dodatki na 1 kg:witamina D3 (3a671) 250 IU, witamina E (α-tokoferol) (3a700) 150 mg, biotyna (3a880) 0,5 mg, miedź (3b406) 4 mg, żelazo (3b106) 10 mg, jod (3b201) 0,75 mg, mangan (3b504) 3 mg, cynk (3b606) 15 mg, tauryna 1000 mg.Dawkowanie: Waga psa Dzienna porcja do 25 kg 200 - 800 g powyżej 25 kg 800 - 2200 g  

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    17,00 zł 42,50 zł/kg

  • Carnilove Dog Wild Meat Salmon & Turkey Puppy - łosoś i indyk puszka 400g

    Carnilove Carnilove Dog Wild Meat Salmon & Turkey Puppy - łosoś i indyk puszka 400g

    Brak w magazynie

    Carnilove Wild Meat Salmon & Turkey Puppy - łosoś i indykPełnoporcjowa mokra karma bez zbóż i ziemniaków, przeznaczona dla młodych psów.Łosoś jest źródłem bardzo dobrze przyswajalnych białek. Jest bogatym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3, które pozytywnie wpływają na rozwój psychiczny, układ sercowo-naczyniowy i metabolizm (obniżają zawartość cukru we krwi). Łosoś poprawia jakość i wygląd sierści i skóry. Indyk jest bogatym źródłem przyswajalnych białek z wysoką zawartością mikroelementów, zwłaszcza cynku. Zawiera także witaminy B3 i B6, które wpływają na aktywność mózgu, napięcie mięśniowe i są niezbędne dla zdrowego rozwoju.Skład:indyk (47%), łosoś (20%), borówka (2%), żurawina (2%), malina (2%), mąka grochowa (2%), lignoceluloza (1%), olej z łososia (1%).Analiza: białko 9% tłuszcz 6,6% popiół 2,5% włókno 0,5% wilgotność 78% Dodatki na 1 kg:witamina D3 (3a671) 250 IU, witamina E (α-tokoferol) (3a700) 150 mg, biotyna (3a880) 0,5 mg, miedź (3b406) 4 mg, żelazo (3b106) 10 mg, jod (3b201) 0,75 mg, mangan (3b504) 3 mg, cynk (3b606) 15mg, tauryna 1000 mg.Dawkowanie: Waga psa Dzienna porcja do 25 kg 200 - 800 g powyżej 25 kg 800 - 2200 g   

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    17,00 zł 42,50 zł/kg

  • Carnilove Dog Wild Meat Salmon & Turkey Adult - łosoś i indyk puszka 400g

    Carnilove Carnilove Dog Wild Meat Salmon & Turkey Adult - łosoś i indyk puszka 400g

    Brak w magazynie

    Carnilove Wild Meat Salmon & Turkey Adult - łosoś i indykPełnoporcjowa mokra karma bez zbóż i ziemniaków, przeznaczona dla dorosłych psów wszystkich ras.Łosoś jest źródłem bardzo dobrze przyswajalnych białek. Jest bogatym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3, które pozytywnie wpływają na rozwój psychiczny, układ sercowo-naczyniowy i metabolizm (obniżają zawartość cukru we krwi). Łosoś poprawia jakość i wygląd sierści i skóry. Indyk jest bogatym źródłem przyswajalnych białek z wysoką zawartością mikroelementów, zwłaszcza cynku. Zawiera także witaminy B3 i B6, które wpływają na aktywność mózgu, napięcie mięśniowe i są niezbędne dla zdrowego rozwoju.Skład:indyk (47%), łosoś (20%), borówka (2%), żurawina (2%), malina (2%), minerały (1%), olej z łososia (0,1%).Analiza: białko 8% tłuszcz 6,5% popiół 2,4% włókno 0,4% wilgotność 75% Dodatki na 1 kg:witamina D3 (E671) 250 IU, witamina E (α-tokoferol) (3a700) 100 mg, biotyna (3a880) 0,2 mg, miedź (E4) 0,5 mg, żelazo (E1) 10 mg, jod (3b201) 0,75 mg, mangan (E5) 3 mg, cynk (3b606) 15 mg.Dawkowanie: Waga psa Dzienna porcja do 25 kg 200 - 800 g powyżej 25 kg 800 - 2200 g  

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    17,00 zł 42,50 zł/kg

  • Carnilove Dog Wild Meat Lamb & Wild Boar Adult - jagnię i dzik puszka 400g

    Carnilove Carnilove Dog Wild Meat Lamb & Wild Boar Adult - jagnię i dzik puszka 400g

    Brak w magazynie

    Carnilove Wild Meat Lamb & Wild Boar Adult - jagnię i dzik Pełnoporcjowa mokra karma bez zbóż i ziemniaków, przeznaczona dla dorosłych psów wszystkich ras.Jagnię i dzik tworzą doskonałe połączenie, będące źródłem białek, bogate w składniki odżywcze, o wysokiej zawartości jakościowych i dobrze przyswajalnych białek. Jagnięcina zawiera mikroelementy, zwłaszcza selen, żelazo, cynk i witaminy z grupy B, oraz tłuszcze nienasycone. Mięso z dzika jest bardzo bogate w białka a przy tym jest niskotłuszczowe, dlatego pomaga w utrzymaniu doskonałej kondycji i nie podnosi poziomu cholesterolu we krwi.Skład:jagnięcina (35%), dzik (32%), borówka (2%), żurawina (2%), malina (2%), mąka grochowa (2%), lignoceluloza (1%), olej z łososia (0,5%).Analiza: białko 9,5% tłuszcz 6,5% popiół 2,5% włókno 0,4% wilgotność 78% Dodatki na 1 kg:witamina D3 (3a671) 250 IU, witamina E (α-tokoferol) (3a700) 150 mg, biotyna (3a880) 0,5 mg, miedź (3b406) 4 mg, żelazo (3b106) 10 mg, jod (3b201) 0,75 mg, mangan (3b504) 3 mg, cynk (3b606) 15mg, tauryna 1000mg.Dawkowanie: Waga psa Dzienna porcja do 25 kg 200 - 800 g powyżej 25 kg 800 - 2200 g  

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    17,00 zł 42,50 zł/kg

  • Carnilove Dog Wild Meat Duck & Pheasant Adult - kaczka i bażant puszka 400g

    Carnilove Carnilove Dog Wild Meat Duck & Pheasant Adult - kaczka i bażant puszka 400g

    Brak w magazynie

    Carnilove Wild Meat Duck & Pheasant Adult - kaczka i bażantPełnoporcjowa mokra karma bez zbóż i ziemniaków, przeznaczona dla dorosłych psów wszystkich ras.Mięso kaczki jest doskonałym źródłem białek. Ma wysoką zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych (PUFA), które obniżają poziom cholesterolu we krwi. Jest znakomitym źródłem niacyny (witaminy B3). Niacyna odgrywa ważną rolę w procesach metabolizmu i obniża poziom cholesterolu we krwi. Mięso z kaczki zawiera również witaminy A i C oraz minerały, zwłaszcza żelazo, wapń i selen. Połączenie mięsa kaczki i bażanta tworzy zbilansowany i bogaty posiłek z odpowiednią ilością niezbędnych aminokwasów.Skład:kaczka (41%), bażant (26%), borówka (2%), żurawina (2%), malina (2%), mąka grochowa (2%), lignoceluloza (1%), olej z łososia (0,5%).Analiza: białko 8,5% tłuszcz 7% popiół 2,5% włókno 0,4% wilgotność 78% Dodatki na 1 kg:witamina D3 (E671) 250 IU, witamina E (α-tokoferol) (3a700) 150 mg, biotyna (3a880) 0,5 mg, miedź (3b406) 4 mg, żelazo (3b106) 10 mg, jod (3b201) 0,75 mg, mangan (3b504) 3 mg, cynk (3b606) 15 mg, tauryna (3a370) 1000 mgDawkowanie: Waga psa Dzienna porcja do 25 kg 200 - 800 g powyżej 25 kg 800 - 2200 g   

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    17,00 zł 42,50 zł/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Zapomniałeś hasła?

    Nie masz jeszcze konta?
    Załóż bezpłatne konto i ciesz się wieloma korzyściami.