AVADA - Bestsellery

7703 produktów

Znajdź to, czego szukasz AI
Ta funkcja jest wciąż w fazie rozwoju. Podobnie jak ludzie, nasz cyfrowy asystent czasem popełnia błędy. Masz wątpliwości? Nasz zespół obsługi klienta chętnie pomoże.
  • Royal Canin Digestive Care karma mokra w sosie dla kotów dorosłych, wrażliwy przewód pokarmowy saszetka 85g

    Royal Canin Feline Royal Canin Digestive Care karma mokra w sosie dla kotów dorosłych, wrażliwy przewód pokarmowy saszetka 85g

    Dużo na stanie - Środa dostarczone

    Royal Canin Digestive Care karma mokra w sosie dla kotów dorosłych, wrażliwy przewód pokarmowyKoty od 1. roku życia, o wrażliwym przewodzie pokarmowymRozwiązanie żywieniowe opracowane specjalnie dla dorosłych kotów o wrażliwym przewodzie pokarmowym, preferujących kawałki w sosie.  KORZYŚCI ZDROWOTNE POMAGA WSPIERAĆ PRAWIDŁOWE TRAWIENIE  UDOWODNIONA SKUTECZNOŚĆ PONAD 95% KAŁU O PRAWIDŁOWEJ KONSYSTENCJI W CIĄGU 10 DNI* *Badanie własne Royal Canin©SKŁADmięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża, minerały, produkty pochodzenia roślinnego, roślinne ekstrakty białkowe, drożdże.DODATKI (na 1 kg karmy)Dodatki dietetyczne: Witamina D3: 68 UI, Żelazo (3b103): 3 mg, Jod (3b202): 0,27 mg, Miedź (3b405, 3b406): 2,2 mg, Mangan (3b502, 3b503, 3b504): 1 mg, Cynk (3b603, 3b605, 3b606): 10 mg - Dodatki technologiczne: Klinoptylolit pochodzenia osadowego: 2 g.SKŁADNIKI ANALITYCZNEBiałko surowe: 9,5% - Oleje i tłuszcze surowe: 3,5% - Popiół surowy: 1,7% - Włókno surowe: 0,7% - Wilgotność: 80,0%.DAWKOWANIE Kondycja Prawidłowa Prawidłowa Masa ciała kota Saszetki 1 saszetka + sucha karma (g) 3 kg 2 35 - 45 4 kg 2+1/2 55 - 65 5 kg 3 70 - 85 Dostępne opakowania: 85 gSłowa kluczowe: na żołądek, na trawienie 

    5% dodatkowo Fidello Family

    Dużo na stanie - Środa dostarczone

    8,00 zł

  • Royal Canin Light Weight Care w sosie karma mokra dla kotów dorosłych z tendencją do nadwagi saszetka 85g

    Royal Canin Feline Royal Canin Light Weight Care w sosie karma mokra dla kotów dorosłych z tendencją do nadwagi saszetka 85g

    Dużo na stanie - Środa dostarczone

    Royal Canin Ultra Light w sosie karma mokra dla kotów dorosłych z tendencją do nadwagiPełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów (plasterki w sosie)  REDUKCJA MASY CIAŁA Receptura karmy wspomaga osiągnięcie prawidłowej sylwetki, dzięki obniżonej kaloryczności* oraz dodatkowi L-karnityny pobudzającej metabolizm tłuszczy. *zmniejszenie ilości przyjmowanych kalorii o 19 % w stosunku do pozostałych rodzajów karm  UTRZYMANIE MASY MIĘŚNIOWEJ Przeciwdziałanie utracie masy mięśniowej, dzięki wysokiemu poziomowi białek o najwyższej wartości biologicznej.  OCHRONA UKŁADU MOCZOWEGO Wspieranie prawidłowego funkcjonowania układu moczowego.SKŁAD:mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża, produkty pochodzenia roślinnego, roślinne ekstrakty białkowe, substancje mineralne.DODATKI (na 1 kg karmy):Dodatki dietetyczne: Witamina D3: 170 IU, E1 (Żelazo): 4 mg, E2 (Jod): 0,3 mg, E4 (Miedź): 2,2 mg, E5 (Mangan): 1,4 mg, E6 ( Cynk): 14mg.SKŁADNIKI ANALITYCZNE:Białko: 10% - Zawartość tłuszczu: 2,1% - Popiół surowy: 1,6% - Włókno surowe: 1,5% - Wilgotność: 82,5% - L-karnityna: 35 mg/kg.DAWKOWANIE Masa ciała kota Saszetki dziennie 1 saszetka + sucha karma (g) 3 kg 2,5 32 4 kg 3,5 44 5 kg 4 54 6 kg 4,5 64 Dostępne opakowania: 85 g Słowa kluczowe: karma mokra odchudzająca, karma mokra fit, karma mokra light

    5% dodatkowo Fidello Family

    Dużo na stanie - Środa dostarczone

    8,00 zł

  • Royal Canin Kitten w sosie karma mokra dla kociąt do 12 miesiąca życia saszetka 85g

    Royal Canin Feline Royal Canin Kitten w sosie karma mokra dla kociąt do 12 miesiąca życia saszetka 85g

    Dużo na stanie - Środa dostarczone

    Royal Canin Kitten w sosie karma mokra dla kociąt do 12 miesiąca życiaPełnoporcjowa karma dla kociąt w drugim etapie wzrostu, do 12 miesiąca życia (plasterki w sosie)  Delikatna tekstura, odpowiednia dla mlecznych zębów kociąt. Optymalna dla kociąt wielkość kawałków, tekstura i smakowitość.  Silny układ odpornościowy. Składniki pokarmowe, w tym witaminy C i E, wspierają rozwój układu odpornościowego.  Rozwój mózgu. Kwasy tłuszczowe omega-3 wspomagają rozwój  Wspieranie mikrobiomu. Prebiotyki i wysokostrawne białka, korzystne dla optymalnej równowagi mikroflorySKŁAD:Mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego, roślinne ekstrakty białkowe, zboża, produkty pochodzenia roślinnego, minerały, oleje i tłuszcze, drożdże.DODATKI (na 1 kg):Dodatki dietetyczne: Witamina D3: 220 UI, Żelazo (3b103): 4 mg, Jod (3b202): 0,4 mg, Miedź (3b405, 3b406): 3,1 mg, Mangan (3b502, 3b503, 3b504): 1,1 mg, Cynk (3b603, 3b605, 3b606): 11 mg.ANALIZA:Białko: 12% - Zawartość tłuszczu: 4% - Popiół surowy: 1,7% - Włókno surowe: 0,7% - Wilgotność: 78,2% - Omega-3 (DHA): 0,047%.DAWKOWANIE: Wiek kocięcia (miesiąc) masa ciała kocięcia (kg) saszetki dziennie 1,5 0,6 - 0,9 2 2 0,8 - 1,2 2,5 3 1,4 - 2,1 3 4 1,8 - 2,75 3 5 2,1 - 3 3 6 2,4 - 3,9 3 7 2,4 - 3,9 3 8 2,7 - 4 3 9 2,9 - 5 2,5 10 2,9 - 5 2,5 11 2,9 - 5 2,5 12 2,9 - 5 2,5 Dostępne opakowania: 85 gSłowa kluczowe: kociaka, małego kotka 

    5% dodatkowo Fidello Family

    Dużo na stanie - Środa dostarczone

    8,00 zł

  • Mało sztuk Royal Canin Shih Tzu Puppy karma sucha dla szczeniąt do 10 miesiąca, rasy shih tzu 1,5kg

    Royal Canin Breed Royal Canin Shih Tzu Puppy karma sucha dla szczeniąt do 10 miesiąca, rasy shih tzu 1,5kg

    Środa dostarczone - Pozostało jeszcze 2 w magazynie

    Royal Canin Shih Tzu Puppy karma sucha dla szczeniąt do 10 miesiąca, rasy shih tzuSzczenięta do 10. miesiąca życiaRozwiązanie żywieniowe opracowane specjalnie dla szczeniąt rasy shih tzu.  ZDROWA SKÓRA I PIĘKNA SIERŚĆ Receptura karmy sprzyja wzmocnieniu nieprzepuszczalności bariery skórnej i łagodzeniu podrażnień (EPA-DHA, witamina A). Podkreślenie piękna sierści, dzięki dodatkowi oleju z ogórecznika.  OCHRONA PRZEWODU POKARMOWEGO Białka o najwyższej strawności (L.I.P.) oraz optymalna zawartość włókna poprawiają przebieg procesu trawienia i utrzymują prawidłową mikroflorę jelit.  WZMOCNIENIE NATURALNEJ ODPORNOŚCI Składniki zastosowane w recepturze karmy sprzyjają rozwijaniu naturalnych sił odpornościowych szczeniąt rasy shih tzu.  SPECJALNIE OPRACOWANY KROKIET: brachycefaliczna budowa szczęki Wielkość, kształt i tekstura krokietów zostały precyzyjnie dostosowane do brachycefalicznej budowy szczeniąt rasy shit tzu, co ułatwia im chwytanie i rozgryzanie karmy.SKŁADsuszone białko drobiowe, ryż, kukurydza, tłuszcze zwierzęce, izolat białka roślinnego*, pulpa buraczana, hydrolizat białka zwierzęcego, olej rybny, sole mineralne, olej sojowy, fruktooligosacharydy (0,34%), wyciąg z drożdży (źródło mannooligosacharydów), olej z ogórecznika (0,1%), wyciąg z drożdży (źródło beta-glukanów), wyciąg z aksamitki wzniesionej (źródło luteiny).*L.I.P.białko wyselekcjonowane ze względu na bardzo wysoką przyswajalność.DODATKI (na 1 kg karmy)Dodatki dietetyczne: Witamina A: 28000 UI, Witamina D3: 800 UI, Witamina E: 570 mg, E1 (Żelazo): 41 mg, E2 (Jod): 4,1 mg, E4 (Miedź): 13 mg, E5 (Mangan): 54 mg, E6 (Cynk): 112 mg, E8 (Selen): 0,09 mg - Dodatki technologiczne: Klinoptylolit pochodzenia osadowego: 10 g - Dodatki sensoryczne: Wyciąg z jukki: 125 mg - Konserwanty - Przeciwutleniacze.SKŁADNIKI ANALITYCZNEBiałko surowe: 28,0% - Oleje i tłuszcze surowe: 18,0% - Popiół surowy: 7,6% - Włókno surowe: 1,5% - EPA/DHA: 3,0 g/kg.DAWKOWANIE Waga psa Wiek w miesiącach 2 3 4 6 8 10 Dzienna porcja 3 kg 70 g 75 g 80 g 80 g 75 g 75 g 4 kg 85 g 95 g 100 g 95 g 95 g 90 g 5 kg 100 g 110 g 115 g 115 g 110 g 105 g 6 kg 110 g 125 g 130 g 130 g 125 g 120 g 7 kg 120 g 140 g 145 g 145 g 140 g 135 g 8 kg 130 g 155 g 160 g 170 g 165 g 160 g Dostępne opakowania: 500 g, 1,5 kg 

    5% dodatkowo Fidello Family

    Środa dostarczone - Pozostało jeszcze 2 w magazynie

    100,00 zł 66,67 zł/kg

  • Mało sztuk Royal Canin Shih Tzu Puppy karma sucha dla szczeniąt do 10 miesiąca, rasy shih tzu 0,5kg

    Royal Canin Breed Royal Canin Shih Tzu Puppy karma sucha dla szczeniąt do 10 miesiąca, rasy shih tzu 0,5kg

    Środa dostarczone - Pozostało jeszcze 4 w magazynie

    Royal Canin Shih Tzu Puppy karma sucha dla szczeniąt do 10 miesiąca, rasy shih tzuSzczenięta do 10. miesiąca życiaRozwiązanie żywieniowe opracowane specjalnie dla szczeniąt rasy shih tzu.  ZDROWA SKÓRA I PIĘKNA SIERŚĆ Receptura karmy sprzyja wzmocnieniu nieprzepuszczalności bariery skórnej i łagodzeniu podrażnień (EPA-DHA, witamina A). Podkreślenie piękna sierści, dzięki dodatkowi oleju z ogórecznika.  OCHRONA PRZEWODU POKARMOWEGO Białka o najwyższej strawności (L.I.P.) oraz optymalna zawartość włókna poprawiają przebieg procesu trawienia i utrzymują prawidłową mikroflorę jelit.  WZMOCNIENIE NATURALNEJ ODPORNOŚCI Składniki zastosowane w recepturze karmy sprzyjają rozwijaniu naturalnych sił odpornościowych szczeniąt rasy shih tzu.  SPECJALNIE OPRACOWANY KROKIET: brachycefaliczna budowa szczęki Wielkość, kształt i tekstura krokietów zostały precyzyjnie dostosowane do brachycefalicznej budowy szczeniąt rasy shit tzu, co ułatwia im chwytanie i rozgryzanie karmy.SKŁADsuszone białko drobiowe, ryż, kukurydza, tłuszcze zwierzęce, izolat białka roślinnego*, pulpa buraczana, hydrolizat białka zwierzęcego, olej rybny, sole mineralne, olej sojowy, fruktooligosacharydy (0,34%), wyciąg z drożdży (źródło mannooligosacharydów), olej z ogórecznika (0,1%), wyciąg z drożdży (źródło beta-glukanów), wyciąg z aksamitki wzniesionej (źródło luteiny).*L.I.P.białko wyselekcjonowane ze względu na bardzo wysoką przyswajalność.DODATKI (na 1 kg karmy)Dodatki dietetyczne: Witamina A: 28000 UI, Witamina D3: 800 UI, Witamina E: 570 mg, E1 (Żelazo): 41 mg, E2 (Jod): 4,1 mg, E4 (Miedź): 13 mg, E5 (Mangan): 54 mg, E6 (Cynk): 112 mg, E8 (Selen): 0,09 mg - Dodatki technologiczne: Klinoptylolit pochodzenia osadowego: 10 g - Dodatki sensoryczne: Wyciąg z jukki: 125 mg - Konserwanty - Przeciwutleniacze.SKŁADNIKI ANALITYCZNEBiałko surowe: 28,0% - Oleje i tłuszcze surowe: 18,0% - Popiół surowy: 7,6% - Włókno surowe: 1,5% - EPA/DHA: 3,0 g/kg.DAWKOWANIE Waga psa Wiek w miesiącach 2 3 4 6 8 10 Dzienna porcja 3 kg 70 g 75 g 80 g 80 g 75 g 75 g 4 kg 85 g 95 g 100 g 95 g 95 g 90 g 5 kg 100 g 110 g 115 g 115 g 110 g 105 g 6 kg 110 g 125 g 130 g 130 g 125 g 120 g 7 kg 120 g 140 g 145 g 145 g 140 g 135 g 8 kg 130 g 155 g 160 g 170 g 165 g 160 g Dostępne opakowania: 500 g, 1,5 kg 

    5% dodatkowo Fidello Family

    Środa dostarczone - Pozostało jeszcze 4 w magazynie

    33,00 zł 66,00 zł/kg

  • Mało sztuk Royal Canin Chihuahua Adult karma sucha dla psów dorosłych rasy chihuahua 1,5kg

    Royal Canin Breed Royal Canin Chihuahua Adult karma sucha dla psów dorosłych rasy chihuahua 1,5kg

    Środa dostarczone - Pozostało jeszcze 4 w magazynie

    Royal Canin Chihuahua Adult karma sucha dla psów dorosłych rasy chihuahua, od 8 miesiącapowyżej 8. miesiąca życiaRozwiązanie żywieniowe opracowane specjalnie dla dorosłych psów rasy chihuahua.  NAJWYŻSZA SMAKOWITOŚĆ REDUKCJA OBJĘTOŚCI I ZAPACHU KAŁU HIGIENA JAMY USTNEJ SPECJALNIE OPRACOWANY KROKIET   Pobudzenie apetytu nawet najbardziej wybrednych psów rasy chihuahua, dzięki wyjątkowej recepturze, naturalnym substancjom aromatycznym oraz odpowiedniej teksturze, kształtowi i rozmiarowi krokietów.Zmniejszenie intensywności zapachu i objętości odchodów.Ograniczenie powstawania kamienia nazębnego, dzięki specjalnie opracowanym krokietom oraz dodatkowi związków chelatujących (wiążących) wapń obecny w ślinie.Krokiety dostosowane do delikatnych zębów psów rasy chihuahua.SKŁADryż, kukurydza, suszone białko drobiowe, izolat białka roślinnego*, tłuszcze zwierzęce, hydrolizat białka zwierzęcego, pulpa buraczana, włókno roślinne, olej rybny, sole mineralne, olej sojowy, fruktooligosacharydy, olej z ogórecznika, wyciąg z aksamitki wzniesionej (źródło luteiny), hydrolizat skorupiaków (źródło glukozaminy), hydrolizat chrząstki (źródło chondroityny).*L.I.P.białko wyselekcjonowane ze względu na bardzo wysoką przyswajalność.DODATKI (na 1 kg karmy)Dodatki dietetyczne: Witamina A: 30500 UI, Witamina D3: 800 UI, E1 (Żelazo): 43 mg, E2 (Jod): 4,3 mg, E4 (Miedź): 13 mg, E5 (Mangan): 56 mg, E6 (Cynk): 140 mg, E8 (Selen): 0,09 mg - Dodatki technologiczne: Klinoptylolit pochodzenia osadowego: 5 g - Dodatki sensoryczne: Wyciąg z herbaty (źródło polifenoli): 150 mg - Konserwanty - Przeciwutleniacze.SKŁADNIKI ANALITYCZNEBiałko surowe: 28,0% - Oleje i tłuszcze surowe: 16,0% - Popiół surowy: 5,1% - Włókno surowe: 2,1% - Trifosforan pentasodu: 3,5 g/kg.DAWKOWANIE Masa ciała psa (kg) Niska aktywność Umiarkowana aktywność 1 24 g 28 g 1.5 33 g 38 g 2 41 g 47 g 2.5 48 g 56 g 3 55 g 64 g 3.5 62 g 72 g Dostępne opakowania: 500 g, 1.5 kgSłowa kluczowe: chihuahua, chichuachua, cziłała

    5% dodatkowo Fidello Family

    Środa dostarczone - Pozostało jeszcze 4 w magazynie

    79,00 zł 52,67 zł/kg

  • Mało sztuk Royal Canin Chihuahua Puppy karma sucha dla szczeniąt do 8 miesiąca, rasy chihuahua 0,5kg

    Royal Canin Breed Royal Canin Chihuahua Puppy karma sucha dla szczeniąt do 8 miesiąca, rasy chihuahua 0,5kg

    Środa dostarczone - Pozostało jeszcze 4 w magazynie

    Royal Canin Chihuahua Puppy karma sucha dla szczeniąt rasy chihuahua, do 8 miesiącaSzczenięta do 8. miesiąca życiaRozwiązanie żywieniowe opracowane specjalnie dla szczeniąt rasy chihuahua. NAJWYŻSZA SMAKOWITOŚĆ REDUKCJA OBJĘTOŚCI I ZAPACHU KAŁU WZMOCNIENIE NATURALNEJ ODPORNOŚCI SPECJALNIE OPRACOWANY KROKIET Pobudzenie apetytu nawet najbardziej wybrednych szczeniąt rasy chihuahua, dzięki unikalnej recepturze karmy, zastosowaniu wyselekcjonowanych naturalnych substancji aromatycznych oraz specjalnie opracowanym parametrom krokieta (wielkość, tekstura i kształt).Zmniejszenie intensywności zapachu i objętości odchodów.Składniki zastosowane w recepturze karmy sprzyjają rozwijaniu naturalnych sił odpornościowych szczeniąt rasy chihuahua.Wielkość, kształt i tekstura krokietów karmy zostały precyzyjnie dostosowane do niewielkich zębów i delikatnych szczęk szczeniąt rasy chihuahua.SKŁADsuszone białko drobiowe, ryż, tłuszcze zwierzęce, kukurydza, izolat białka roślinnego*, pulpa buraczana, hydrolizat białka zwierzęcego, olej sojowy, olej rybny, włókno roślinne, sole mineralne, fruktooligosacharydy, wyciąg z drożdży (źródło mannooligosacharydów), wyciąg z drożdży (źródło beta-glukanów), wyciąg z aksamitki wzniesionej (źródło luteiny).*L.I.P.białko wyselekcjonowane ze względu na bardzo wysoką przyswajalność.DODATKI (na 1 kg karmy)Dodatki (na 1 kg karmy): Dodatki dietetyczne: Witamina A: 28000 UI, Witamina D3: 800 UI, Witamina E: 570 mg - E1 (Żelazo): 39 mg, E2 (Jod): 3,9 mg, E4 (Miedź): 12 mg, E5 (Mangan): 51 mg, E6 (Cynk): 107 mg, E8 (Selen): 0,08 mg - Dodatki technologiczne: Klinoptylolit pochodzenia osadowego: 10 g - Dodatki sensoryczne: Wyciąg z jukki: 125 mg - Konserwanty - Przeciwutleniacze.SKŁADNIKI ANALITYCZNEBiałko surowe: 30,0% - Oleje i tłuszcze surowe: 20,0% - Popiół surowy: 7,2% - Włókno surowe: 2,0%.DAWKOWANIE Masa ciała psa dorosłego (kg) 1 kg 2 kg 3 kg 1 miesiąc 26 g 41 g 60 g 2 miesiąc 29 g 49 g 71 g 3 miesiąc 32 g 54 g 80 g 4 miesiąc 33 g 56 g 84 g 5 miesiąc 33 g 55 g 84 g 6 miesiąc 28 g 48 g 76 g 7 miesiąc 24 g 40 g 68 g 8 miesiąc 24 g 40 g 60 g Dostępne opakowania: 500 g, 1.5 kgSłowa kluczowe: chihuahua, chichuachua, cziłała

    5% dodatkowo Fidello Family

    Środa dostarczone - Pozostało jeszcze 4 w magazynie

    30,00 zł 60,00 zł/kg

  • Mało sztuk Royal Canin Chihuahua Adult karma sucha dla psów dorosłych rasy chihuahua 0,5kg

    Royal Canin Breed Royal Canin Chihuahua Adult karma sucha dla psów dorosłych rasy chihuahua 0,5kg

    Środa dostarczone - Pozostało jeszcze 1 w magazynie

    Royal Canin Chihuahua Adult karma sucha dla psów dorosłych rasy chihuahua, od 8 miesiącapowyżej 8. miesiąca życiaRozwiązanie żywieniowe opracowane specjalnie dla dorosłych psów rasy chihuahua.  NAJWYŻSZA SMAKOWITOŚĆ REDUKCJA OBJĘTOŚCI I ZAPACHU KAŁU HIGIENA JAMY USTNEJ SPECJALNIE OPRACOWANY KROKIET   Pobudzenie apetytu nawet najbardziej wybrednych psów rasy chihuahua, dzięki wyjątkowej recepturze, naturalnym substancjom aromatycznym oraz odpowiedniej teksturze, kształtowi i rozmiarowi krokietów.Zmniejszenie intensywności zapachu i objętości odchodów.Ograniczenie powstawania kamienia nazębnego, dzięki specjalnie opracowanym krokietom oraz dodatkowi związków chelatujących (wiążących) wapń obecny w ślinie.Krokiety dostosowane do delikatnych zębów psów rasy chihuahua.SKŁADryż, kukurydza, suszone białko drobiowe, izolat białka roślinnego*, tłuszcze zwierzęce, hydrolizat białka zwierzęcego, pulpa buraczana, włókno roślinne, olej rybny, sole mineralne, olej sojowy, fruktooligosacharydy, olej z ogórecznika, wyciąg z aksamitki wzniesionej (źródło luteiny), hydrolizat skorupiaków (źródło glukozaminy), hydrolizat chrząstki (źródło chondroityny).*L.I.P.białko wyselekcjonowane ze względu na bardzo wysoką przyswajalność.DODATKI (na 1 kg karmy)Dodatki dietetyczne: Witamina A: 30500 UI, Witamina D3: 800 UI, E1 (Żelazo): 43 mg, E2 (Jod): 4,3 mg, E4 (Miedź): 13 mg, E5 (Mangan): 56 mg, E6 (Cynk): 140 mg, E8 (Selen): 0,09 mg - Dodatki technologiczne: Klinoptylolit pochodzenia osadowego: 5 g - Dodatki sensoryczne: Wyciąg z herbaty (źródło polifenoli): 150 mg - Konserwanty - Przeciwutleniacze.SKŁADNIKI ANALITYCZNEBiałko surowe: 28,0% - Oleje i tłuszcze surowe: 16,0% - Popiół surowy: 5,1% - Włókno surowe: 2,1% - Trifosforan pentasodu: 3,5 g/kg.DAWKOWANIE Masa ciała psa (kg) Niska aktywność Umiarkowana aktywność 1 24 g 28 g 1.5 33 g 38 g 2 41 g 47 g 2.5 48 g 56 g 3 55 g 64 g 3.5 62 g 72 g Dostępne opakowania: 500 g, 1.5 kgSłowa kluczowe: chihuahua, chichuachua, cziłała

    5% dodatkowo Fidello Family

    Środa dostarczone - Pozostało jeszcze 1 w magazynie

    28,00 zł 56,00 zł/kg

  • Mało sztuk Royal Canin Sterilised 7+ karma sucha dla kotów dorosłych, od 7 do 12 roku życia, sterylizowanych 3,5kg

    Royal Canin Feline Royal Canin Sterilised 7+ karma sucha dla kotów dorosłych, od 7 do 12 roku życia, sterylizowanych 3,5kg

    Środa dostarczone - Pozostało jeszcze 3 w magazynie

    Royal Canin Sterilised 7+ karma sucha dla kotów dorosłych, od 7 do 12 roku życia, sterylizowanychPełnoporcjowa zbilansowana karma dla sterylizowanych kotów (od 7 do 12 roku życia)  WSPIERANIE WITALNOŚCI Zawarty w karmie kompleks opatentowanych współdziałających przeciwutleniaczy przyczynia się do utrzymania witalności, dzięki ochronie komórek przed działaniem wolnych rodników.  IDEALNA MASA CIAŁA Zmniejszenie ryzyka nadwagi, dzięki ograniczonej zawartości tłuszczy (12%) oraz dodatkowi L-karnityny, pobudzającej metabolizm lipidów.  WSPOMAGANIE FUNKCJONOWANIA NEREK Sprzyjanie prawidłowej pracy nerek, dzięki obniżonej zawartości fosforu (0,8%).SKŁADkukurydza, izolat białka roślinnego*, suszone białko drobiowe, gluten kukurydziany, włókno roślinne, tłuszcze zwierzęce, hydrolizat białka zwierzęcego, pszenica, ryż, drożdże i ich części, sole mineralne, pulpa buraczana, olej rybny, fruktooligosacharydy, łuski i nasiona psyllium, olej sojowy, hydrolizat skorupiaków (źródło glukozaminy), wyciąg z aksamitki wzniesionej (źródło luteiny), hydrolizat chrząstki (źródło chondroityny).*L.I.P.białko wyselekcjonowane ze względu na bardzo wysoką przyswajalnośćDODATKI (na 1 kg karmy)Dodatki dietetyczne: Witamina A: 17000 UI, Witamina D3: 900 UI, Witamina C: 180 mg, E1 (Żelazo): 35 mg, E2 (Jod): 3,5 mg, E4 (Miedź): 11 mg, E5 (Mangan): 45 mg, E6 (Cynk): 136 mg, E8 (Selen): 0,06 mg - Dodatki technologiczne: Klinoptylolit pochodzenia osadowego: 10 g - Dodatki sensoryczne: Wyciąg z herbaty (źródło polifenoli): 0,6 g - Konserwanty - Przeciwutleniacze.SKŁADNIKI ANALITYCZNEBiałko surowe: 36% - Oleje i tłuszcze surowe: 12% - Popiół surowy: 7,6% - Włókno surowe: 5,3% - Fosfor: 0,73% - EPA/DHA: 3,1 g/kg.DAWKOWANIE Masa ciała kota Dzienna porcja 3 kg 47 g 4 kg 57 g 5 kg 67 g 6 kg 76 g Dostępne opakowania: 400 g, 1,5 kg, 3,5 kg, 10 kgSłowa kluczowe: karma sucha dla starego kota, kastrowanych, kastrata

    5% dodatkowo Fidello Family

    Środa dostarczone - Pozostało jeszcze 3 w magazynie

    232,00 zł

  • Mało sztuk Royal Canin Sterilised 7+ karma sucha dla kotów dorosłych, od 7 do 12 roku życia, sterylizowanych 1,5kg

    Royal Canin Feline Royal Canin Sterilised 7+ karma sucha dla kotów dorosłych, od 7 do 12 roku życia, sterylizowanych 1,5kg

    Środa dostarczone - Pozostało jeszcze 3 w magazynie

    Royal Canin Sterilised 7+ karma sucha dla kotów dorosłych, od 7 do 12 roku życia, sterylizowanychPełnoporcjowa zbilansowana karma dla sterylizowanych kotów (od 7 do 12 roku życia)  WSPIERANIE WITALNOŚCI Zawarty w karmie kompleks opatentowanych współdziałających przeciwutleniaczy przyczynia się do utrzymania witalności, dzięki ochronie komórek przed działaniem wolnych rodników.  IDEALNA MASA CIAŁA Zmniejszenie ryzyka nadwagi, dzięki ograniczonej zawartości tłuszczy (12%) oraz dodatkowi L-karnityny, pobudzającej metabolizm lipidów.  WSPOMAGANIE FUNKCJONOWANIA NEREK Sprzyjanie prawidłowej pracy nerek, dzięki obniżonej zawartości fosforu (0,8%).SKŁADkukurydza, izolat białka roślinnego*, suszone białko drobiowe, gluten kukurydziany, włókno roślinne, tłuszcze zwierzęce, hydrolizat białka zwierzęcego, pszenica, ryż, drożdże i ich części, sole mineralne, pulpa buraczana, olej rybny, fruktooligosacharydy, łuski i nasiona psyllium, olej sojowy, hydrolizat skorupiaków (źródło glukozaminy), wyciąg z aksamitki wzniesionej (źródło luteiny), hydrolizat chrząstki (źródło chondroityny).*L.I.P.białko wyselekcjonowane ze względu na bardzo wysoką przyswajalnośćDODATKI (na 1 kg karmy)Dodatki dietetyczne: Witamina A: 17000 UI, Witamina D3: 900 UI, Witamina C: 180 mg, E1 (Żelazo): 35 mg, E2 (Jod): 3,5 mg, E4 (Miedź): 11 mg, E5 (Mangan): 45 mg, E6 (Cynk): 136 mg, E8 (Selen): 0,06 mg - Dodatki technologiczne: Klinoptylolit pochodzenia osadowego: 10 g - Dodatki sensoryczne: Wyciąg z herbaty (źródło polifenoli): 0,6 g - Konserwanty - Przeciwutleniacze.SKŁADNIKI ANALITYCZNEBiałko surowe: 36% - Oleje i tłuszcze surowe: 12% - Popiół surowy: 7,6% - Włókno surowe: 5,3% - Fosfor: 0,73% - EPA/DHA: 3,1 g/kg.DAWKOWANIE Masa ciała kota Dzienna porcja 3 kg 47 g 4 kg 57 g 5 kg 67 g 6 kg 76 g Dostępne opakowania: 400 g, 1,5 kg, 3,5 kg, 10 kgSłowa kluczowe: karma sucha dla starego kota, kastrowanych, kastrata

    5% dodatkowo Fidello Family

    Środa dostarczone - Pozostało jeszcze 3 w magazynie

    94,00 zł

  • Royal Canin Chihuahua Puppy karma sucha dla szczeniąt do 8 miesiąca, rasy chihuahua 1,5kg

    Royal Canin Breed Royal Canin Chihuahua Puppy karma sucha dla szczeniąt do 8 miesiąca, rasy chihuahua 1,5kg

    Brak w magazynie

    Royal Canin Chihuahua Puppy karma sucha dla szczeniąt rasy chihuahua, do 8 miesiącaSzczenięta do 8. miesiąca życiaRozwiązanie żywieniowe opracowane specjalnie dla szczeniąt rasy chihuahua. NAJWYŻSZA SMAKOWITOŚĆ REDUKCJA OBJĘTOŚCI I ZAPACHU KAŁU WZMOCNIENIE NATURALNEJ ODPORNOŚCI SPECJALNIE OPRACOWANY KROKIET Pobudzenie apetytu nawet najbardziej wybrednych szczeniąt rasy chihuahua, dzięki unikalnej recepturze karmy, zastosowaniu wyselekcjonowanych naturalnych substancji aromatycznych oraz specjalnie opracowanym parametrom krokieta (wielkość, tekstura i kształt).Zmniejszenie intensywności zapachu i objętości odchodów.Składniki zastosowane w recepturze karmy sprzyjają rozwijaniu naturalnych sił odpornościowych szczeniąt rasy chihuahua.Wielkość, kształt i tekstura krokietów karmy zostały precyzyjnie dostosowane do niewielkich zębów i delikatnych szczęk szczeniąt rasy chihuahua.SKŁADsuszone białko drobiowe, ryż, tłuszcze zwierzęce, kukurydza, izolat białka roślinnego*, pulpa buraczana, hydrolizat białka zwierzęcego, olej sojowy, olej rybny, włókno roślinne, sole mineralne, fruktooligosacharydy, wyciąg z drożdży (źródło mannooligosacharydów), wyciąg z drożdży (źródło beta-glukanów), wyciąg z aksamitki wzniesionej (źródło luteiny).*L.I.P.białko wyselekcjonowane ze względu na bardzo wysoką przyswajalność.DODATKI (na 1 kg karmy)Dodatki (na 1 kg karmy): Dodatki dietetyczne: Witamina A: 28000 UI, Witamina D3: 800 UI, Witamina E: 570 mg - E1 (Żelazo): 39 mg, E2 (Jod): 3,9 mg, E4 (Miedź): 12 mg, E5 (Mangan): 51 mg, E6 (Cynk): 107 mg, E8 (Selen): 0,08 mg - Dodatki technologiczne: Klinoptylolit pochodzenia osadowego: 10 g - Dodatki sensoryczne: Wyciąg z jukki: 125 mg - Konserwanty - Przeciwutleniacze.SKŁADNIKI ANALITYCZNEBiałko surowe: 30,0% - Oleje i tłuszcze surowe: 20,0% - Popiół surowy: 7,2% - Włókno surowe: 2,0%.DAWKOWANIE Masa ciała psa dorosłego (kg) 1 kg 2 kg 3 kg 1 miesiąc 26 g 41 g 60 g 2 miesiąc 29 g 49 g 71 g 3 miesiąc 32 g 54 g 80 g 4 miesiąc 33 g 56 g 84 g 5 miesiąc 33 g 55 g 84 g 6 miesiąc 28 g 48 g 76 g 7 miesiąc 24 g 40 g 68 g 8 miesiąc 24 g 40 g 60 g Dostępne opakowania: 500 g, 1.5 kgSłowa kluczowe: chihuahua, chichuachua, cziłała

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    86,00 zł 57,33 zł/kg

  • Royal Canin Starter Mother&Babydog karma mokra - mus, dla suk w czasie ciąży, laktacji oraz szczeniąt puszka 195g

    Royal Canin Size Royal Canin Starter Mother&Babydog karma mokra - mus, dla suk w czasie ciąży, laktacji oraz szczeniąt puszka 195g

    Brak w magazynie

    Royal Canin Starter Mousse Mother & Babydog karma mokra dla szczeniąt do 2 miesiąca i suk karmiących wszystkich ras puszkaSuki w ciąży i laktacji oraz szczenięta do 2. miesiąca życiaRozwiązanie żywieniowe opracowane specjalnie w formie musu, dla suk w czasie ciąży i laktacji oraz szczeniąt w okresie odsadzenia.Dostosowany do potrzeb psów wszystkich ras.  Smakowitość i konsystencja odpowiednie dla szczeniąt. Wyjątkowa, delikatna konsystencja musu ułatwia szczeniętom przejście na stały pokarm.  Rozwój mózgu. Kwasy tłuszczowe omega 3 wspomagają rozwój mózgu i proces uczenia się.  Silny układ odpornościowy. Udowodnione działanie kompleksu składników, takich jak witaminy E i C, sprzyjających zdrowemu rozwojowi układu odpornościowego.  Wspieranie mikrobiomu. Prebiotyki i wysokostrawne białka sprzyjają zdrowej równowadze flory jelitowej.SKŁADMięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża, produkty pochodzenia roślinnego, minerały, oleje i tłuszcze, mleko i produkty mleczne, drożdże.DODATKI (na 1 kg karmy)Dodatki dietetyczne: Witamina D3: 170 UI, Żelazo (3b103): 6 mg, Jod (3b202): 0,3 mg, Miedź (3b405, 3b406): 2,5 mg, Mangan (3b502, 3b503, 3b504): 1,7 mg, Cynk (3b603, 3b605, 3b606): 17 mg - Dodatki technologiczne: Klinoptylolit pochodzenia osadowego: 2 g.SKŁADNIKI ANALITYCZNEBiałko surowe: 10,0% - Oleje i tłuszcze surowe: 6,0% - Popiół surowy: 2,0% - Włókno surowe: 0,7% - Wilgotność: 78,5%.DAWKOWANIESzczenięta: Waga psa dorosłego Wiek (tygodnie) 2 - 3 3 - 4 4 - 5 5 - 6 6 - 7 7 - 8 Puszki dziennie 4 kg Babydog Milk 0,25 0,5 1,25 1,5 2 5 kg Babydog Milk 0,25 0,5 1,25 1,5 2 7 kg Babydog Milk 0,25 0,5 1,75 2,5 3 10 kg Babydog Milk 0,25 0,5 1,75 2,5 3 20 kg Babydog Milk 0,5 2 2,75 3,75 4,75 40 kg 0,5 2,5 3,5 3,75 5 6,5 Suki: Waga suki Czas ciąży (tygodnie) Laktacja 6 7 8 9 Puszki dziennie 4 kg 1,5 2 2 2 Bez limitu 5 kg 2 2 2,5 2,5 Bez limitu 7 kg 2,5 2,5 3 3 Bez limitu 10 kg 3 3,5 4 4 Bez limitu 20 kg 5,5 6 6,5 7 Bez limitu 40 kg 9 10 11 11,5 Bez limitu  Dostępne opakowania: 195 gSłowa kluczowe: szczeniaka, szczeniaczka, pieska     0 Links  

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    16,00 zł 82,05 zł/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Zapomniałeś hasła?

    Nie masz jeszcze konta?
    Załóż bezpłatne konto i ciesz się wieloma korzyściami.