AVADA - Bestsellery

7703 produktów

Znajdź to, czego szukasz AI
Ta funkcja jest wciąż w fazie rozwoju. Podobnie jak ludzie, nasz cyfrowy asystent czasem popełnia błędy. Masz wątpliwości? Nasz zespół obsługi klienta chętnie pomoże.
  • Dolina Noteci Premium Pies Królik i żurawina puszka 800g

    Dolina Noteci Dolina Noteci Premium Pies Królik i żurawina puszka 800g

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    Dolina Noteci Premium Królik i żurawina to pełnoporcjowa, mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras, w dużej puszce 800 g. Łączy mięso królika z owocami żurawiny i nasionami babki płesznik.Specyfikacja produktuSkład: wołowina 30% (mięso, płuca, serca, żołądki, wymiona), królik 25% (mięso, wątroba 12%), wieprzowina 20% (mięso, nerki, wątroba, przełyki), rosół, żurawina 4%, jaja 3%, substancje mineralne, olej lniany 0,2%, nasiona babki płesznik 0,2%.Składniki analityczne: białko surowe – 12% tłuszcz surowy – 6,5% popiół surowy – 2,5% włókno surowe – 0,8% wilgotność – 77% wapń – 0,3% fosfor – 0,25% Dodatki na 1 kg: witamina D3 – 450 IU, witamina E – 40 mg, cynk (tlenek cynku) – 30 mg, mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, miedź (siarczan miedzi (II), pentahydrat) – 0,4 mg, jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mg.Dawkowanie (orientacyjne, puszka 800 g): Masa psa Puszki 800 g na dzień 5 kg 0,5 10 kg 1 20 kg 1,5 30 kg 2 40 kg 2,5 Skład i smakW recepturze królik 25% (mięso i wątroba) łączy się z wołowiną i wieprzowiną. Według opisu producenta mięso królika jest cennym źródłem aminokwasów – lizyny i fenyloalaniny – oraz selenu i żelaza. Owoce żurawiny i nasiona babki płesznik (psyllium) wspierają prawidłowy przebieg procesów trawiennych.Dla jakiego psaKarma dla dorosłych psów wszystkich ras. Dobry wybór dla opiekunów, którzy chcą urozmaicić dietę psa mięsem królika oraz dodatkiem żurawiny.KarmieniePodawaj w temperaturze pokojowej, w co najmniej dwóch posiłkach dziennie. Wartości w tabeli są orientacyjne – wielkość porcji może się zmieniać w zależności od pory roku, wieku, kondycji i aktywności psa. Nową karmę wprowadzaj stopniowo przez około 5 dni.Zalety Pełnoporcjowa karma mokra dla dorosłych psów wszystkich ras. Wysoki udział mięsa królika (25%) z dodatkiem żurawiny. Nasiona babki płesznik i owoce żurawiny wspierające trawienie. Duża, ekonomiczna puszka 800 g. Na co zwrócić uwagę Po otwarciu przechowuj w lodówce i zużyj w ciągu 1–2 dni – przy puszce 800 g zaplanuj porcje pod kątem wielkości psa. Podawaj w temperaturze pokojowej. Zapewnij psu stały dostęp do świeżej wody. Nową karmę wprowadzaj stopniowo przez około 5 dni. O marce Dolina NoteciDolina Noteci to marka karmy dla psów dostępna w asortymencie Fidello. Szczegółowy skład tego produktu znajdziesz w powyższej specyfikacji.

    5% dodatkowo Fidello Family

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    17,00 zł 21,25 zł/kg

  • Dolina Noteci Premium Pies Kaczka i dynia puszka 800g

    Dolina Noteci Dolina Noteci Premium Pies Kaczka i dynia puszka 800g

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    Dolina Noteci Premium Kaczka i Dynia to pełnoporcjowa mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras. Łączy kaczkę i wołowinę z dodatkiem dyni – lekkostrawnego źródła węglowodanów. To receptura bogata w wartościowe składniki odżywcze. Specyfikacja produktu Rodzaj karmy pełnoporcjowa mokra karma Dla zwierzęcia pies dorosły, wszystkie rasy Główne źródła białka wołowina (30%), kaczka (25%) Wielkość opakowania puszka 800 g Marka Dolina Noteci Kod EAN 5902921300076 Co wyróżnia tę karmę? Kaczka i składniki z niej pochodzące są źródłem żelaza i selenu – składników mineralnych ważnych dla prawidłowych funkcji krwi oraz właściwości przeciwutleniających organizmu. Tłuszcz kaczy jest cennym źródłem wielonienasyconych kwasów tłuszczowych z rodziny n-6, a karma dostarcza także aminokwasów: metioniny i cysteiny. Dodatek dyni to lekkostrawne źródło węglowodanów. Skład Wołowina 30% (mięso, płuca, serca, żołądki, wymiona), kaczka 25% (wątroba, mięso, serca), wieprzowina 20% (mięso, nerki, wątroba, przełyki), rosół, dynia 4%, jaja 3%, substancje mineralne, olej lniany 0,2%, nasiona babki płesznik 0,2%, bazylia suszona 0,01%. Składniki analityczne Białko surowe 12% Tłuszcz surowy 6,5% Popiół surowy 2,5% Włókno surowe 0,8% Wilgotność 77% Wapń 0,3% Fosfor 0,25% Dodatki (na 1 kg) Witamina D3 – 450 IU, witamina E – 40 mg, cynk – 30 mg, mangan – 2 mg, miedź – 0,4 mg, jod – 0,3 mg. Dawkowanie Masa psa Puszki 400 g / dzień Puszki 800 g / dzień 5 kg 1 0,5 10 kg 2 1 20 kg 3 1,5 30 kg 4 2 40 kg 5 2,5 Podawaj w temperaturze pokojowej, w co najmniej dwóch posiłkach dziennie. Zmianę karmy wprowadzaj stopniowo przez około 5 dni. Zapewnij psu stały dostęp do świeżej wody. Wartości w tabeli są orientacyjne. Na jak długo wystarczy puszka? Dla psa ok. 10 kg jedna puszka 800 g pokrywa dzienne zapotrzebowanie; pies ok. 5 kg zużywa około połowy puszki dziennie, a pies 20 kg – około 1,5 puszki. Najczęściej zadawane pytania Dlaczego kaczka z dynią?Kaczka dostarcza kwasów omega-6 oraz żelaza i selenu, a dynia to lekkostrawne źródło węglowodanów – dobre połączenie dla psów preferujących lżejsze receptury. Zobacz też pozostałą mokrą karmę dla psów w naszej ofercie. O marce Dolina Noteci Dolina Noteci to polska marka, która opracowuje i produkuje pełnoporcjową karmę dla psów i kotów we własnym zakładzie w Polanowie.

    5% dodatkowo Fidello Family

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    21,00 zł 26,25 zł/kg

  • Royal Canin Veterinary Diet Feline Renal Wołowina saszetka 85g

    Royal Canin Veterinary Diet Royal Canin Veterinary Diet Feline Renal Wołowina - karma mokra dla kotów, saszetka 85 g

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    Royal Canin Veterinary Diet Feline Renal w wariancie z wołowiną to pełnoporcjowa, dietetyczna karma mokra dla kotów, wspierająca funkcjonowanie nerek. Obniżona zawartość fosforu i białko o wysokiej jakości pomagają w przypadku przewlekłej lub ostrej niewydolności nerek, a zdolność do alkalizacji moczu ogranicza ryzyko kamieni szczawianowych. Wariant z wołowiną to wyrazista propozycja smakowa dla kotów lubiących mięsny aromat. Karma dietetyczna przeznaczona do stosowania pod nadzorem lekarza weterynarii.Specyfikacja produktuSkład: mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego (wołowina 4%), zboża, oleje i tłuszcze, produkty pochodzenia roślinnego, minerały, cukry, drożdże. Źródła białka: produkty uboczne pochodzenia drobiowego (20%), produkty uboczne pochodzenia wieprzowego (7,4%), produkty uboczne pochodzenia wołowego (4%).Składniki analityczne: Białko surowe: 6,7% Oleje i tłuszcze surowe: 6,6% Popiół surowy: 1,1% Włókno surowe: 0,5% Wilgotność: 80,0% Wapń: 0,13% Fosfor: 0,07% Potas: 0,22% Sód: 0,09% Magnez: 0,016% Chlorki: 0,14% Siarka: 0,25% Witamina D (łącznie): 200,0 UI/kg Hydroksyprolina: 0,05% Niezbędne kwasy tłuszczowe (kwas linolowy, kwas arachidonowy): 2,25% Substancje alkalizujące mocz: cytrynian potasu 0,38%, węglan wapnia 0,28% Dodatki (na 1 kg karmy): Dodatki dietetyczne: Witamina D3: 170 UI, Żelazo (3b103): 6 mg, Jod (3b202): 0,42 mg, Miedź (3b405, 3b406): 3,3 mg, Mangan (3b502, 3b503, 3b504): 1,8 mg, Cynk (3b603, 3b605, 3b606): 18 mg. Dodatki technologiczne: Klinoptylolit pochodzenia osadowego: 0,2 g.Zalecane dzienne dawki (saszetki/dzień): Waga kota Niedowaga Prawidłowa waga Nadwaga 2 kg 1,5 1,5 1 3 kg 2 2 1,5 4 kg 2,5 2,5 2 6 kg 3,5 3 2,5 8 kg 4,5 3,5 3 Dokładną dzienną dawkę ustala lekarz weterynarii w zależności od stanu zdrowia kota.Wskazania i stosowanieKarma dietetyczna przeznaczona do stosowania pod nadzorem lekarza weterynarii. Producent wskazuje jej zastosowanie w następujących sytuacjach: Przewlekła niewydolność nerek Zapobieganie nawrotom kamicy oksalatowej u kotów z upośledzoną czynnością nerek Zapobieganie nawrotom kamic wymagających alkalizacji moczu: kamienie moczanowe i cystynowe Przeciwwskazania: ciąża, laktacja, okres wzrostu. O długości stosowania diety oraz jej dopasowaniu do stanu zdrowia kota decyduje lekarz weterynarii.Zalety Niski poziom fosforu i umiarkowana zawartość białka o wysokiej jakości, wspierające pracę nerek Zdolność do alkalizacji moczu ograniczająca ryzyko kamieni szczawianowych Odpowiedni poziom energii pozwalający zmniejszyć objętość posiłku przy obniżonym apetycie Wyrazisty, wołowy profil smakowy pobudzający apetyt, także przy awersji pokarmowej Na co zwrócić uwagę Stosuj po konsultacji z lekarzem weterynarii i zgodnie z jego zaleceniami Po otwarciu przechowuj saszetkę w lodówce i zużyj w ciągu krótkiego czasu Zapewnij kotu stały dostęp do świeżej wody Zwróć uwagę na przeciwwskazania: ciąża, laktacja, okres wzrostu O marce Royal CaninRoyal Canin to francuski producent karmy dla psów i kotów, założony w 1968 roku przez lekarza weterynarii i należący do grupy Mars Petcare. Marka tworzy żywność dopasowaną do rasy, wieku i szczególnych potrzeb zwierząt, w tym specjalistyczne diety weterynaryjne.

    5% dodatkowo Fidello Family

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    8,00 zł

  • Royal Canin Veterinary Diet Feline Renal Ryba saszetka 85g

    Royal Canin Veterinary Diet Royal Canin Veterinary Diet Feline Renal Ryba - karma mokra dla kotów, saszetka 85 g

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    Royal Canin Veterinary Diet Feline Renal w wariancie z rybą to pełnoporcjowa, dietetyczna karma mokra dla kotów, opracowana z myślą o wsparciu nerek. Niska zawartość fosforu oraz białko o wysokiej jakości pomagają w przypadku przewlekłej lub ostrej niewydolności nerek, a zdolność do alkalizacji moczu ogranicza ryzyko kamieni szczawianowych. Wariant rybny, z dodatkiem łososia, to alternatywa smakowa dla kotów preferujących rybę. Karma dietetyczna przeznaczona do stosowania pod nadzorem lekarza weterynarii.Specyfikacja produktuSkład: mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża, ryby i produkty pochodne z ryb (ryba 4%), produkty pochodzenia roślinnego, oleje i tłuszcze, minerały, cukry. Źródła białka: produkty uboczne pochodzenia drobiowego (15,3%), produkty uboczne pochodzenia wieprzowego (13,7%), łosoś (4%).Składniki analityczne: Białko surowe: 6,6% Oleje i tłuszcze surowe: 6,0% Popiół surowy: 1,1% Włókno surowe: 1,0% Wilgotność: 80,0% Wapń: 0,14% Fosfor: 0,09% Potas: 0,18% Sód: 0,08% Magnez: 0,016% Chlorki: 0,13% Siarka: 0,13% Witamina D (łącznie): 330,0 UI/kg Hydroksyprolina: 0,05% Niezbędne kwasy tłuszczowe (kwas linolowy, kwas arachidonowy): 1,54% Substancje alkalizujące mocz: cytrynian potasu 0,28%, węglan wapnia 0,24% Dodatki (na 1 kg karmy): Dodatki dietetyczne: Witamina D3: 190 UI, Żelazo (3b103): 4 mg, Jod (3b202): 0,36 mg, Miedź (3b405, 3b406): 2,9 mg, Mangan (3b502, 3b503, 3b504): 1,4 mg, Cynk (3b603, 3b605, 3b606): 14 mg. Dodatki technologiczne: Klinoptylolit pochodzenia osadowego: 0,2 g.Zalecane dzienne dawki (saszetki/dzień): Waga kota Niedowaga Prawidłowa waga Nadwaga 2 kg 2 1,5 1 3 kg 2,5 2 1,5 4 kg 3 2,5 2 6 kg 4 3 2,5 8 kg 4,5 4 3 Wskazania i stosowanieKarma dietetyczna przeznaczona do stosowania pod nadzorem lekarza weterynarii. Producent wskazuje jej zastosowanie w następujących sytuacjach: Przewlekła niewydolność nerek Zapobieganie nawrotom kamicy oksalatowej u kotów z upośledzoną czynnością nerek Zapobieganie nawrotom kamic wymagających alkalizacji moczu: kamienie moczanowe i cystynowe Przeciwwskazania: ciąża, laktacja, okres wzrostu. O długości stosowania diety oraz jej dopasowaniu do stanu zdrowia kota decyduje lekarz weterynarii.Zalety Niski poziom fosforu i umiarkowana zawartość białka o wysokiej jakości, wspierające pracę nerek Zdolność do alkalizacji moczu ograniczająca ryzyko kamieni szczawianowych Odpowiedni poziom energii pozwalający zmniejszyć objętość posiłku przy obniżonym apetycie Rybny profil smakowy z łososiem, urozmaicający dietę i pobudzający apetyt Na co zwrócić uwagę Stosuj po konsultacji z lekarzem weterynarii i zgodnie z jego zaleceniami Po otwarciu przechowuj saszetkę w lodówce i zużyj w ciągu krótkiego czasu Zapewnij kotu stały dostęp do świeżej wody Zwróć uwagę na przeciwwskazania: ciąża, laktacja, okres wzrostu O marce Royal CaninRoyal Canin to francuski producent karmy dla psów i kotów, założony w 1968 roku przez lekarza weterynarii i należący do grupy Mars Petcare. Marka tworzy żywność dopasowaną do rasy, wieku i szczególnych potrzeb zwierząt, w tym specjalistyczne diety weterynaryjne.

    5% dodatkowo Fidello Family

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    8,00 zł

  • Royal Canin Veterinary Diet Feline Renal Kurczak saszetka 85g

    Royal Canin Veterinary Diet Royal Canin Veterinary Diet Feline Renal Kurczak - karma mokra dla kotów, saszetka 85 g

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    Royal Canin Veterinary Diet Feline Renal w wariancie z kurczakiem to pełnoporcjowa, dietetyczna karma mokra dla kotów, wspierająca funkcjonowanie nerek. Dzięki niskiej zawartości fosforu i białku o wysokiej jakości pomaga w przypadku przewlekłej lub ostrej niewydolności nerek, a zdolność do alkalizacji moczu ogranicza ryzyko powstawania kamieni szczawianowych. Wariant z kurczakiem oferuje delikatny, mięsny profil smakowy. Karma dietetyczna przeznaczona do stosowania pod nadzorem lekarza weterynarii.Specyfikacja produktuSkład: mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego (kurczak 4%), zboża, oleje i tłuszcze, minerały, produkty pochodzenia roślinnego, cukry. Źródła białka: kurczak, wieprzowina.Składniki analityczne: Białko surowe: 7,8% Oleje i tłuszcze surowe: 8,0% Popiół surowy: 1,3% Włókno surowe: 0,5% Wilgotność: 77,0% Wapń: 0,15% Fosfor: 0,09% Potas: 0,22% Sód: 0,11% Magnez: 0,017% Chlorki: 0,18% Siarka: 0,15% Witamina D (łącznie): 430,0 UI/kg Hydroksyprolina: 0,05% Niezbędne, nienasycone kwasy tłuszczowe (kwas linolowy, kwas arachidonowy): 2,25% Substancje alkalizujące mocz: cytrynian potasu, węglan wapnia Dodatki (na 1 kg karmy): Dodatki dietetyczne: Witamina D3: 390 UI, Żelazo (3b103): 6 mg, Jod (3b202): 0,55 mg, Miedź (3b405, 3b406): 4,5 mg, Mangan (3b502, 3b503, 3b504): 1,9 mg, Cynk (3b603, 3b605, 3b606): 19 mg. Dodatki technologiczne: Klinoptylolit pochodzenia osadowego: 0,2 mg.Zalecane dzienne dawki (saszetki/dzień): Waga kota Niedowaga Prawidłowa waga Nadwaga 2 kg 1 1/2 1 1 3 kg 2 1 1/2 1 4 kg 2 1/2 2 1 1/2 6 kg 3 2 1/2 2 8 kg 4 3 2 1/2 Wskazania i stosowanieKarma dietetyczna przeznaczona do stosowania pod nadzorem lekarza weterynarii. Producent wskazuje jej zastosowanie w następujących sytuacjach: Przewlekła niewydolność nerek Zapobieganie nawrotom kamicy oksalatowej u kotów z upośledzoną czynnością nerek Zapobieganie nawrotom kamic wymagających alkalizacji moczu: kamienie moczanowe i cystynowe Przeciwwskazania: ciąża, laktacja, okres wzrostu. O długości stosowania diety oraz jej dopasowaniu do stanu zdrowia kota decyduje lekarz weterynarii.Zalety Niski poziom fosforu i umiarkowana zawartość białka o wysokiej jakości, wspierające pracę nerek Zdolność do alkalizacji moczu ograniczająca ryzyko kamieni szczawianowych Odpowiedni poziom energii pozwalający zmniejszyć objętość posiłku przy obniżonym apetycie Aromatyczny wariant z kurczakiem pobudzający apetyt, także przy awersji pokarmowej Na co zwrócić uwagę Stosuj po konsultacji z lekarzem weterynarii i zgodnie z jego zaleceniami Po otwarciu przechowuj saszetkę w lodówce i zużyj w ciągu krótkiego czasu Zapewnij kotu stały dostęp do świeżej wody Zwróć uwagę na przeciwwskazania: ciąża, laktacja, okres wzrostu O marce Royal CaninRoyal Canin to francuski producent karmy dla psów i kotów, założony w 1968 roku przez lekarza weterynarii i należący do grupy Mars Petcare. Marka tworzy żywność dopasowaną do rasy, wieku i szczególnych potrzeb zwierząt, w tym specjalistyczne diety weterynaryjne.

    5% dodatkowo Fidello Family

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    8,00 zł

  • Royal Canin Veterinary Diet Canine Hypoallergenic puszka 200g

    Royal Canin Veterinary Diet Royal Canin Veterinary Diet Canine Hypoallergenic - karma mokra dla psów, puszka 200 g

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    Royal Canin Veterinary Diet Canine Hypoallergenic to pełnoporcjowa, dietetyczna karma mokra dla dorosłych psów, opracowana w celu zmniejszenia ryzyka nietolerancji pokarmowej. Zawiera wyselekcjonowane źródła białka i węglowodanów, w tym hydrolizowane białko o niskiej masie cząsteczkowej. Karma dietetyczna przeznaczona do stosowania pod nadzorem lekarza weterynarii.Specyfikacja produktuSkład: produkty pochodzenia roślinnego, roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze, mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego, minerały. Źródła białka: koncentrat hydrolizowanego białka sojowego (6,4%), hydrolizowane produkty uboczne drobiowe (2,0%). Źródło węglowodanów: skrobia grochowa (10,0%).Składniki analityczne: Białko surowe: 7,0% Oleje i tłuszcze surowe: 3,5% Popiół surowy: 2,4% Włókno surowe: 1,7% Wilgotność: 75,3% Niezbędny kwas tłuszczowy (kwas linolowy): 1,50% Dodatki (na 1 kg karmy): Dodatki dietetyczne: Witamina A: 3000 UI, Witamina D3: 290 UI, Żelazo (3b103): 11 mg, Jod (3b202): 0,95 mg, Miedź (3b405, 3b406): 3,5 mg, Mangan (3b502, 3b503, 3b504): 13,9 mg, Cynk (3b603, 3b605, 3b606): 34 mg. Dodatki technologiczne: Klinoptylolit pochodzenia osadowego: 2 g.Zalecana dzienna dawka (g/dzień): Waga psa Niedowaga Prawidłowa waga Nadwaga 5 kg 400 400 300 10 kg 700 600 600 20 kg 1200 1100 900 30 kg 1700 1500 1300 40 kg 2100 1800 1600 Wskazania i stosowanieKarma dietetyczna przeznaczona do stosowania pod nadzorem lekarza weterynarii. Producent wskazuje jej zastosowanie w następujących sytuacjach: Dieta eliminacyjna Alergia pokarmowa z objawami dermatologicznymi i/lub żołądkowo-jelitowymi Nietolerancja pokarmowa Choroba zapalna jelit Zewnątrzwydzielnicza niewydolność trzustki Przewlekła biegunka Przerost flory bakteryjnej jelit Przeciwwskazania: ciąża, laktacja, okres wzrostu. O długości stosowania diety oraz jej dopasowaniu do stanu zdrowia psa decyduje lekarz weterynarii.Zalety Hydrolizowane białko o niskiej masie cząsteczkowej ograniczające ryzyko reakcji alergicznej Wyselekcjonowane, ograniczone źródła białka i węglowodanów Receptura wspierająca naturalną barierę skórną i zdrowie skóry Wygodna forma karmy mokrej w puszce 200 g Na co zwrócić uwagę Stosuj po konsultacji z lekarzem weterynarii i zgodnie z jego zaleceniami Po otwarciu przechowuj puszkę w lodówce i zużyj w ciągu krótkiego czasu Zapewnij psu stały dostęp do świeżej wody Zwróć uwagę na przeciwwskazania: ciąża, laktacja, okres wzrostu O marce Royal CaninRoyal Canin to francuski producent karmy dla psów i kotów, założony w 1968 roku przez lekarza weterynarii i należący do grupy Mars Petcare. Marka tworzy żywność dopasowaną do rasy, wieku i szczególnych potrzeb zwierząt, w tym specjalistyczne diety weterynaryjne.

    5% dodatkowo Fidello Family

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    13,00 zł

  • Dolina Noteci Premium Pies Indyk saszetka saszetka 500g

    Dolina Noteci Dolina Noteci Premium Pies Indyk saszetka 500g

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    Dolina Noteci Premium Indyk to pełnoporcjowa mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras, w wygodnej saszetce 500 g. Łączy indyka z wołowiną i wieprzowiną oraz starannie dobrane dodatki wspierające trawienie i kondycję sierści. Specyfikacja produktu Rodzaj karmy pełnoporcjowa mokra karma Dla zwierzęcia pies dorosły, wszystkie rasy Główne źródła białka wołowina (30%), indyk (25%) Wielkość opakowania saszetka 500 g Marka Dolina Noteci Kod EAN 5902921301240 Co wyróżnia tę karmę? Indyk i wołowina jako główne źródła białka Ryż brązowy – łatwostrawne węglowodany Bazylia – wspomaga trawienie Marchew i olej lniany – wsparcie kondycji i sierści Wygodna saszetka – łatwe porcjowanie i otwieranie Skład Wołowina 30% (płuca, serca, żołądki, mięso, wymiona), indyk 25% (serca, mięso, wątroba), wieprzowina 20% (mięso, wątroba, nerki, przełyki), rosół, jaja 3%, marchew 1,7%, ryż naturalny brązowy 1,2%, substancje mineralne, olej lniany 0,2%, nasiona babki płesznik 0,2%, bazylia suszona 0,01%. Składniki analityczne Białko surowe 11% Tłuszcz surowy 6,5% Popiół surowy 2,5% Włókno surowe 0,8% Wilgotność 78% Wapń 0,3% Fosfor 0,25% Dodatki (na 1 kg) Witamina D3 – 450 IU, witamina E – 40 mg, cynk – 30 mg, mangan – 2 mg, miedź – 0,4 mg, jod – 0,3 mg. Dawkowanie Masa psa g na dzień 4 kg 375 6 kg 450 8 kg 600 Podawaj w temperaturze pokojowej, w co najmniej dwóch posiłkach dziennie. Zmianę karmy wprowadzaj stopniowo przez około 5 dni. Zapewnij psu stały dostęp do świeżej wody. Wartości w tabeli są orientacyjne. Na jak długo wystarczy saszetka? Dla psa ok. 4 kg saszetka 500 g wystarcza na około 1,3 dnia (375 g dziennie), a dla psa ok. 6 kg – na około jeden dzień (450 g). Najczęściej zadawane pytania Czy to karma pełnoporcjowa?Tak, jest przeznaczona jako pełne pożywienie dla dorosłych psów wszystkich ras. Zobacz też pozostałą mokrą karmę dla psów w naszej ofercie. O marce Dolina Noteci Dolina Noteci to polska marka, która opracowuje i produkuje pełnoporcjową karmę dla psów i kotów we własnym zakładzie w Polanowie.

    5% dodatkowo Fidello Family

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    12,00 zł 24,00 zł/kg

  • Dolina Noteci Premium Pies Dziczyzna saszetka 500g

    Dolina Noteci Dolina Noteci Premium Pies Dziczyzna saszetka 500g

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    Dolina Noteci Premium Dziczyzna to pełnoporcjowa, mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras, zapakowana w wygodną saszetkę 500 g. Receptura jest bogata w dziczyznę i uzupełniona brązowym ryżem, marchwią oraz olejem lnianym.Specyfikacja produktuSkład: wołowina 30% (płuca, serca, żołądki, mięso, wymiona), dziczyzna 25% (mięso, wątroba), wieprzowina 20% (mięso, nerki, wątroba, przełyki), rosół, jaja 3%, marchew 1,7%, ryż naturalny brązowy 1,2%, substancje mineralne, olej lniany 0,2%, nasiona babki płesznik 0,2%, bazylia suszona 0,01%.Składniki analityczne: białko surowe – 12% tłuszcz surowy – 7% popiół surowy – 2,5% włókno surowe – 0,3% wilgotność – 76% wapń – 0,3% fosfor – 0,25% Dodatki na 1 kg: witamina D3 – 450 IU, witamina E – 40 mg, cynk (tlenek cynku) – 30 mg, mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, miedź (siarczan miedzi (II), pentahydrat) – 0,4 mg, jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mg.Dawkowanie (orientacyjne): Masa psa g na dzień 4 kg 375 6 kg 450 8 kg 600 Skład i smakGłównym akcentem smakowym jest dziczyzna 25% (mięso i wątroba), wsparta wołowiną i wieprzowiną. Brązowy ryż stanowi źródło łatwostrawnych węglowodanów, suszona bazylia wspomaga trawienie, marchew dostarcza składników wspierających wzrok, a olej lniany wpływa korzystnie na kondycję sierści.Dla jakiego psaKarma przeznaczona jest dla dorosłych psów wszystkich ras. Sprawdzi się u opiekunów, którzy szukają wilgotnej karmy z dziczyzną jako mięsem urozmaicającym codzienną dietę.KarmieniePodawaj w temperaturze pokojowej, w co najmniej dwóch posiłkach dziennie. Wielkość porcji z tabeli jest orientacyjna i może się zmieniać w zależności od pory roku, wieku, kondycji i aktywności psa. Zmieniając dotychczasowy sposób żywienia, wprowadzaj nową karmę stopniowo przez około 5 dni.Zalety Pełnoporcjowa karma mokra dla dorosłych psów wszystkich ras. Wysoki udział dziczyzny (25%) jako mięsa urozmaicającego dietę. Brązowy ryż jako źródło łatwostrawnych węglowodanów. Dodatek oleju lnianego, marchwi i bazylii. Wygodna saszetka 500 g. Na co zwrócić uwagę Po otwarciu przechowuj w lodówce i zużyj w ciągu 1–2 dni. Podawaj w temperaturze pokojowej. Zapewnij psu stały dostęp do świeżej wody. Nową karmę wprowadzaj stopniowo przez około 5 dni. O marce Dolina NoteciDolina Noteci to marka karmy dla psów dostępna w asortymencie Fidello. Szczegółowy skład tego produktu znajdziesz w powyższej specyfikacji.

    5% dodatkowo Fidello Family

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    12,00 zł 24,00 zł/kg

  • Dolina Noteci Premium Pies Dziczyzna puszka 800g

    Dolina Noteci Dolina Noteci Premium Pies Dziczyzna puszka 800g

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    Dolina Noteci Premium Dziczyzna to pełnoporcjowa mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras. Dziczyzna – nietypowe, aromatyczne mięso – łączy się tu z wołowiną i wieprzowiną oraz dodatkami wspierającymi trawienie i sierść. Specyfikacja produktu Rodzaj karmy pełnoporcjowa mokra karma Dla zwierzęcia pies dorosły, wszystkie rasy Główne źródła białka wołowina (30%), dziczyzna (25%) Wielkość opakowania puszka 800 g Marka Dolina Noteci Kod EAN 5902921300038 Co wyróżnia tę karmę? Dziczyzna jako alternatywne źródło białka Ryż brązowy – łatwostrawne węglowodany Bazylia – wspomaga trawienie Marchew i olej lniany – wsparcie kondycji i sierści Skład Wołowina 30% (mięso, płuca, serca, żołądki, wymiona), dziczyzna 25% (mięso, wątroba), wieprzowina 20% (mięso, nerki, wątroba, przełyki), rosół, jaja 3%, marchew 1,7%, ryż naturalny brązowy 1,2%, substancje mineralne, olej lniany 0,2%, nasiona babki płesznik 0,2%, bazylia suszona 0,01%. Składniki analityczne Białko surowe 12% Tłuszcz surowy 7% Popiół surowy 2,5% Włókno surowe 0,8% Wilgotność 77% Wapń 0,3% Fosfor 0,25% Dodatki (na 1 kg) Witamina D3 – 450 IU, witamina E – 40 mg, cynk – 30 mg, mangan – 2 mg, miedź – 0,4 mg, jod – 0,3 mg. Dawkowanie Masa psa Puszki 400 g / dzień Puszki 800 g / dzień 10 kg 1 0,5 20 kg 3 1,5 30 kg 4 2 40 kg 5 2,5 Podawaj w temperaturze pokojowej, w co najmniej dwóch posiłkach dziennie. Zmianę karmy wprowadzaj stopniowo przez około 5 dni. Zapewnij psu stały dostęp do świeżej wody. Wartości w tabeli są orientacyjne. Na jak długo wystarczy puszka? Dla większych psów puszka 800 g pokrywa istotną część dziennej porcji – pies ok. 20 kg potrzebuje około 1,5 puszki dziennie, a pies 40 kg – około 2,5 puszki. Najczęściej zadawane pytania Dla jakich psów jest dziczyzna?To dobra propozycja dla psów lubiących intensywny smak lub potrzebujących urozmaicenia źródeł mięsa. Zobacz też pozostałą mokrą karmę dla psów w naszej ofercie. O marce Dolina Noteci Dolina Noteci to polska marka, która opracowuje i produkuje pełnoporcjową karmę dla psów i kotów we własnym zakładzie w Polanowie.

    5% dodatkowo Fidello Family

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    17,00 zł 21,25 zł/kg

  • Dolina Noteci Premium Pies Indyk puszka 800g

    Dolina Noteci Dolina Noteci Premium Pies Indyk puszka 800g

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    Dolina Noteci Premium Indyk to pełnoporcjowa mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras. Łączy indyka z wołowiną i wieprzowiną oraz starannie dobrane dodatki wspierające trawienie i kondycję sierści. Specyfikacja produktu Rodzaj karmy pełnoporcjowa mokra karma Dla zwierzęcia pies dorosły, wszystkie rasy Główne źródła białka wołowina (30%), indyk (25%) Wielkość opakowania puszka 800 g Marka Dolina Noteci Kod EAN 5902921300021 Co wyróżnia tę karmę? Indyk i wołowina jako główne źródła białka Ryż brązowy – łatwostrawne węglowodany Bazylia – wspomaga trawienie Marchew i olej lniany – wsparcie kondycji i sierści Skład Wołowina 30% (mięso, płuca, serca, żołądki, wymiona), indyk 25% (serca, mięso, wątroba), wieprzowina 20% (mięso, wątroba, nerki, przełyki), rosół, jaja 3%, marchew 1,7%, ryż naturalny brązowy 1,2%, substancje mineralne, olej lniany 0,2%, nasiona babki płesznik 0,2%, bazylia suszona 0,01%. Składniki analityczne Białko surowe 12% Tłuszcz surowy 6,5% Popiół surowy 2,5% Włókno surowe 0,8% Wilgotność 78% Wapń 0,3% Fosfor 0,25% Dodatki (na 1 kg) Witamina D3 – 450 IU, witamina E – 40 mg, cynk – 30 mg, mangan – 2 mg, miedź – 0,4 mg, jod – 0,3 mg. Dawkowanie Masa psa Puszki 400 g / dzień Puszki 800 g / dzień 10 kg 2 1 20 kg 3 1,5 30 kg 4 2 40 kg 5 2,5 Podawaj w temperaturze pokojowej, w co najmniej dwóch posiłkach dziennie. Zmianę karmy wprowadzaj stopniowo przez około 5 dni. Zapewnij psu stały dostęp do świeżej wody. Wartości w tabeli są orientacyjne. Na jak długo wystarczy puszka? Dla psa ok. 10 kg jedna puszka 800 g pokrywa dzienne zapotrzebowanie; pies ok. 20 kg potrzebuje około 1,5 puszki dziennie, a pies 40 kg – około 2,5 puszki. Najczęściej zadawane pytania Czy to karma pełnoporcjowa?Tak, jest przeznaczona jako pełne pożywienie dla dorosłych psów wszystkich ras. Zobacz też pozostałą mokrą karmę dla psów w naszej ofercie. O marce Dolina Noteci Dolina Noteci to polska marka, która opracowuje i produkuje pełnoporcjową karmę dla psów i kotów we własnym zakładzie w Polanowie.

    5% dodatkowo Fidello Family

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    21,00 zł 26,25 zł/kg

  • Dolina Noteci Premium Pies Wołowina puszka 800g

    Dolina Noteci Dolina Noteci Premium Pies Wołowina puszka 800g

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    Dolina Noteci Premium Wołowina to pełnoporcjowa mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras. Receptura jest bogata w wołowinę i wzbogacona o starannie dobrane dodatki, które wspierają trawienie, kondycję sierści i codzienną formę psa. Specyfikacja produktu Rodzaj karmy pełnoporcjowa mokra karma Dla zwierzęcia pies Etap życia pies dorosły, wszystkie rasy Główne źródło białka wołowina (55%) Wielkość opakowania puszka 800 g Marka Dolina Noteci Kod EAN 5902921300007 Co wyróżnia tę karmę? Wysoki udział wołowiny (55%) jako główne źródło białka Ryż brązowy – źródło łatwostrawnych węglowodanów Bazylia – wspomaga trawienie Marchew – naturalne źródło składników wspierających wzrok Olej lniany – wspiera zdrowy wygląd sierści Skład Wołowina 55% (mięso, płuca, wątroba, serca, żołądki, wymiona), wieprzowina 20% (mięso, nerki, wątroba, przełyki), rosół, jaja 3%, marchew 1,7%, ryż naturalny brązowy 1,2%, substancje mineralne, olej lniany 0,2%, nasiona babki płesznik 0,2%, bazylia suszona 0,01%. Dodatki (na 1 kg) Witamina D3 – 450 IU, witamina E – 40 mg, cynk (tlenek cynku) – 30 mg, mangan – 2 mg, miedź – 0,4 mg, jod – 0,3 mg. Składniki analityczne Białko surowe 12% Tłuszcz surowy 6,5% Popiół surowy 2,5% Włókno surowe 0,8% Wilgotność 78% Wapń 0,3% Fosfor 0,25% Dawkowanie Masa psa Puszki 400 g / dzień Puszki 800 g / dzień 10 kg 2 1 20 kg 3 1,5 30 kg 4 2 40 kg 5 2,5 Karmę podawaj w temperaturze pokojowej, w co najmniej dwóch posiłkach dziennie. Przy zmianie diety wprowadzaj nową karmę stopniowo przez około 5 dni. Zapewnij psu stały dostęp do świeżej wody. Wartości w tabeli są orientacyjne – wielkość porcji zależy od wieku, kondycji, aktywności i pory roku. Na jak długo wystarczy puszka? Dla psa o masie ok. 10 kg jedna puszka 800 g pokrywa dzienne zapotrzebowanie; pies ok. 20 kg potrzebuje około 1,5 puszki dziennie, a pies 40 kg – około 2,5 puszki. Dzięki temu łatwo oszacujesz, ile opakowań warto mieć w zapasie. Najczęściej zadawane pytania Czy to karma pełnoporcjowa?Tak, jest przeznaczona jako pełne pożywienie dla dorosłych psów wszystkich ras. Jak przejść na tę karmę?Wprowadzaj ją stopniowo przez około 5 dni, mieszając z dotychczasową karmą. Zobacz też pozostałą mokrą karmę dla psów w naszej ofercie. O marce Dolina Noteci Dolina Noteci to polska marka, która opracowuje i produkuje pełnoporcjową karmę dla psów i kotów we własnym zakładzie w Polanowie.

    5% dodatkowo Fidello Family

    Dużo na stanie - Wtorek dostarczone

    17,00 zł 21,25 zł/kg

  • Dolina Noteci Premium Pies Senior Cielęcina puszka 400g

    Dolina Noteci Dolina Noteci Premium Pies Senior Cielęcina puszka 400g

    Brak w magazynie

    Dolina Noteci Premium Senior Cielęcina to pełnoporcjowa, mokra karma opracowana z myślą o psach seniorach wszystkich ras, w puszce 400 g. Receptura bogata w cielęcinę, z dodatkiem marchwi, ziemniaków i tymianku.Specyfikacja produktuSkład: cielęcina 22% (wątroba, płuca, mięso, żołądki), kurczak 20% (serca, mięso, wątroba), wieprzowina 18% (nerki, wątroba, przełyki), rosół, marchew 5%, ziemniaki 5%, jaja 4%, substancje mineralne, olej z łososia 1%, celuloza sproszkowana (błonnik), drożdże piwne suszone 0,4% (zawierające: MOS oraz beta-glukany), nasiona babki płesznik 0,3%, MSM (dimetylosulfon) 0,08%, jukka Mojave 0,02%, tymianek suszony 0,02%.Składniki analityczne: białko surowe – 8% tłuszcz surowy – 4,5% popiół surowy – 2,3% włókno surowe – 1% wilgotność – 81% wapń – 0,3% fosfor – 0,25% Dodatki na 1 kg: witamina D3 – 450 IU, witamina C – 1000 mg, witamina E – 40 mg, cynk (tlenek cynku) – 30 mg, mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, miedź (siarczan miedzi (II), pentahydrat) – 0,4 mg, jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mg.Dawkowanie (orientacyjne): Masa psa Puszki 400 g na dzień 5 kg 1 10 kg 2 20 kg 3 30 kg 4 40 kg 5 Skład i smakPodstawą receptury jest cielęcina 22%, uzupełniona kurczakiem i wieprzowiną. W składzie znajdziesz marchew i ziemniaki, jaja, olej z łososia oraz suszony tymianek. Recepturę wzbogacono także o drożdże piwne (zawierające MOS i beta-glukany), MSM, jukkę Mojave i podwyższoną dawkę witaminy C.Dla jakiego psaTo receptura Senior, przeznaczona dla starszych psów wszystkich ras. Charakteryzuje się obniżonym poziomem białka surowego (8%) i tłuszczu surowego (4,5%) względem receptur dla psów dorosłych z tej linii.KarmieniePodawaj w temperaturze pokojowej, w co najmniej dwóch posiłkach dziennie. Wartości w tabeli są orientacyjne – wielkość porcji może się zmieniać w zależności od pory roku, wieku, kondycji i aktywności psa. Nową karmę wprowadzaj stopniowo przez około 5 dni.Zalety Pełnoporcjowa karma mokra opracowana dla psów seniorów. Cielęcina jako główne źródło mięsa (22%). Obniżony poziom tłuszczu i białka względem receptur dla psów dorosłych z tej linii. Dodatek oleju z łososia oraz marchwi, ziemniaków i tymianku. Wygodna puszka 400 g. Na co zwrócić uwagę Receptura kierowana do psów starszych – dla psów dorosłych i szczeniąt wybierz odpowiednią karmę. Po otwarciu przechowuj w lodówce i zużyj w ciągu 1–2 dni. Podawaj w temperaturze pokojowej i zapewnij stały dostęp do świeżej wody. Nową karmę wprowadzaj stopniowo przez około 5 dni. O marce Dolina NoteciDolina Noteci to marka karmy dla psów dostępna w asortymencie Fidello. Szczegółowy skład tego produktu znajdziesz w powyższej specyfikacji.

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    15,00 zł 37,50 zł/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Zapomniałeś hasła?

    Nie masz jeszcze konta?
    Załóż bezpłatne konto i ciesz się wieloma korzyściami.