4240 produktów

Znajdź to, czego szukasz AI
Ta funkcja jest wciąż w fazie rozwoju. Podobnie jak ludzie, nasz cyfrowy asystent czasem popełnia błędy. Masz wątpliwości? Nasz zespół obsługi klienta chętnie pomoże.
  • GranataPet GranataPet Symphonie Nr. 4 Lachs & Pute 200g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    11,00 zł 55,00 zł/kg

  • GranataPet GranataPet Symphonie Nr. 3 Wild & Huhn 200g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    11,00 zł 55,00 zł/kg

  • 5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    11,00 zł 55,00 zł/kg

  • 5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    11,00 zł 55,00 zł/kg

  • 5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    6,00 zł 120,00 zł/kg

  • 5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    35,00 zł 116,67 zł/kg

  • 5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    7,00 zł 140,00 zł/kg

  • GranataPet GranataPet Geflügel Kitten 10kg

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    260,00 zł 26,00 zł/kg

  • 5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    7,00 zł 140,00 zł/kg

  • 5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    11,00 zł 27,50 zł/kg

  • GranataPet GranataPet DeliCatessen Kalb & Kaninchen 400g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    11,00 zł 27,50 zł/kg

  • GranataPet GranataPet Cat Ente Adult 10kg

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    264,00 zł 26,40 zł/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Zapomniałeś hasła?

    Nie masz jeszcze konta?
    Załóż bezpłatne konto i ciesz się wieloma korzyściami.