4240 produktów

Znajdź to, czego szukasz AI
Ta funkcja jest wciąż w fazie rozwoju. Podobnie jak ludzie, nasz cyfrowy asystent czasem popełnia błędy. Masz wątpliwości? Nasz zespół obsługi klienta chętnie pomoże.
  • 5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    16,00 zł 40,00 zł/kg

  • Schulze Feline Porta21 Huhn mit Aloe Dose 400g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    16,00 zł 40,00 zł/kg

  • 5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    7,00 zł 70,00 zł/kg

  • 5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    16,00 zł 40,00 zł/kg

  • 5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    16,00 zł 40,00 zł/kg

  • Schulze Feline Porta21 Dose Multipack156g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    9,00 zł 57,69 zł/kg

  • 5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    16,00 zł 40,00 zł/kg

  • Schulze Feline Porta21 Dose Huhn mit Rind 400g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    16,00 zł 40,00 zł/kg

  • Schulze Feline Porta21 Dose Huhn - Rind 156g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    9,00 zł 57,69 zł/kg

  • Catz Fine Food Catz finefood No. 9 Wild 800g Dose

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    20,00 zł 25,00 zł/kg

  • Catz Fine Food Catz finefood No. 7 Kalb 800g Dose

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    20,00 zł 25,00 zł/kg

  • Catz Fine Food Catz finefood No. 5 Lachs 800g Dose

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    20,00 zł 25,00 zł/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Zapomniałeś hasła?

    Nie masz jeszcze konta?
    Załóż bezpłatne konto i ciesz się wieloma korzyściami.