4240 produktów

Znajdź to, czego szukasz AI
Ta funkcja jest wciąż w fazie rozwoju. Podobnie jak ludzie, nasz cyfrowy asystent czasem popełnia błędy. Masz wątpliwości? Nasz zespół obsługi klienta chętnie pomoże.
  • Bolfo Zecken- und Flohschutzband für Katzen und kleine Hunde, 35 cm

    Bolfo Bolfo Zecken- und Flohschutzband für Katzen und kleine Hunde, 35 cm

    Brak w magazynie

    - Arzneimittel für Katzen und kleine Hunde - Wirkstoff: Propoxur - auf Puderbasis - gegen Flöhe bis zu 4 Monate wirksam - gegen Zecken bis zu 10 Wochen wirksam - mit Sicherheits-Dehnungszone - Länge: ca. 35 cm - Farbe: Braun

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    52,00 zł 1.040,00 zł/kg

  • Finnern Kattovit Feline Gastro Truthahn 175g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    5,00 zł 28,57 zł/kg

  • 5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    13,00 zł 66,67 zł/kg

  • Bozita Cat Bozita Cat Hair & Skin - Sensitive 10kg

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    260,00 zł 26,00 zł/kg

  • Bozita Cat Bozita Cat Diet & Stomach - Sensitive 10kg

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    260,00 zł 26,00 zł/kg

  • Bozita Cat Bozita Cat Tetra Recard Large 190g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    7,00 zł 36,84 zł/kg

  • Miamor Miamor Deli Dinner Huhn Pur 175g Dose

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    4,00 zł 22,86 zł/kg

  • 5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    9,00 zł 225,00 zł/kg

  • 5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    9,00 zł 225,00 zł/kg

  • 5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    9,00 zł 225,00 zł/kg

  • Allco Cat Allco Tapsi Mix Spezial 10kg

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    97,00 zł 9,70 zł/kg

  • Animonda Cat Animonda Cat Integra Protect Gelenke 250g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    14,00 zł 56,00 zł/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Zapomniałeś hasła?

    Nie masz jeszcze konta?
    Załóż bezpłatne konto i ciesz się wieloma korzyściami.