4240 produktów

Znajdź to, czego szukasz AI
Ta funkcja jest wciąż w fazie rozwoju. Podobnie jak ludzie, nasz cyfrowy asystent czasem popełnia błędy. Masz wątpliwości? Nasz zespół obsługi klienta chętnie pomoże.
  • Finnern Kattovit Feline Urinary Harnstein 200g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    8,00 zł 40,00 zł/kg

  • Finnern Kattovit Low Protein 200g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    8,00 zł 40,00 zł/kg

  • Finnern Kattovit Feline Nierendiät 3kg - 3 kg

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    75,00 zł 25,00 zł/kg

  • Finnern Kattovit Feline Nierendiät 1kg - 1 kg

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    32,00 zł 32,00 zł/kg

  • Gimpet GimCat Käse-Rollis 200g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    43,00 zł 215,00 zł/kg

  • Gimpet Gimborn Gimpet Käse-Rollis 50 g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    9,00 zł 180,00 zł/kg

  • GimCat Mintips 200g

    Gimpet GimCat Mintips 200g

    Brak w magazynie

    Die verlockende Belohnung mit aromatischer Katzenminze ohne Konservierungsstoffe,ohne Geschmacksverstärker,Ballaststoffreich,ohne Zuckerzusatz,ohne Farbstoffe Inhalt: 200g Zusammensetzung: Milch und Molkereierzeugnisse, Hefen, Öle und Fette, pflanzl. Nebenerzeugnisse (Katzenminze getrocknet 4 %), Mineralstoffe Analyse Proteine 23,0 % Fettgehalt 15,0 % Rohasche 5,0 % Rohfaser 20,0 % Feuchtigkeit 5,0 %  Zusatzstoffe je kg: Vit. A: 4.746 I.E. Vit. D3: 949 I.E. Vit. E (alfatokoferol): 13 mg Fütterungsempfehlung: Ausgewachsene Katzen bis zu 6 Cat-Mintips pro Tag.  

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    37,00 zł 185,00 zł/kg

  • Gimpet Gimborn Gimpet GrasBits 50 g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    9,00 zł 180,00 zł/kg

  • Gimpet Gimborn Gimpet Malt-Kiss 50 g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    9,00 zł 180,00 zł/kg

  • Gimpet GimCat Malt-Soft Extra Paste 50 g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    18,00 zł 360,00 zł/kg

  • Gimpet Gimborn Gimpet Malt-Soft Extra 220 g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    50,00 zł 227,27 zł/kg

  • 5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    9,00 zł 180,00 zł/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Zapomniałeś hasła?

    Nie masz jeszcze konta?
    Załóż bezpłatne konto i ciesz się wieloma korzyściami.