4240 produktów

Znajdź to, czego szukasz AI
Ta funkcja jest wciąż w fazie rozwoju. Podobnie jak ludzie, nasz cyfrowy asystent czasem popełnia błędy. Masz wątpliwości? Nasz zespół obsługi klienta chętnie pomoże.
  • 5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    5,00 zł 28,57 zł/kg

  • Finnern Kattovit Feline Aufbaukur 175g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    5,00 zł 28,57 zł/kg

  • Finnern Kattovit Feline Nierendiät Lamm 85g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    3,00 zł 35,29 zł/kg

  • Finnern Schmusy Fisch Sardinen 400g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    6,00 zł 15,00 zł/kg

  • Finnern Schmusy Fisch Thunfisch 400g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    6,00 zł 15,00 zł/kg

  • 5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    3,00 zł 16,22 zł/kg

  • Finnern Schmusy Fisch Thunfisch & Reis 185g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    3,00 zł 16,22 zł/kg

  • Finnern Schmusy Fisch Roter Barsch 185g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    3,00 zł 16,22 zł/kg

  • Finnern Schmusy Fisch Sardinen 185g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    3,00 zł 16,22 zł/kg

  • 5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    3,00 zł 30,00 zł/kg

  • Finnern Schmusy Fisch Thunfisch mit Gemüse 100g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    3,00 zł 30,00 zł/kg

  • 5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    3,00 zł 30,00 zł/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Zapomniałeś hasła?

    Nie masz jeszcze konta?
    Załóż bezpłatne konto i ciesz się wieloma korzyściami.