2329 produktów

Znajdź to, czego szukasz AI
Ta funkcja jest wciąż w fazie rozwoju. Podobnie jak ludzie, nasz cyfrowy asystent czasem popełnia błędy. Masz wątpliwości? Nasz zespół obsługi klienta chętnie pomoże.
  • Trixie Premio Chickies

    TRIXIE Trixie Premio Chickies

    Brak w magazynie

    przekąska z kością w mundurku z piersi kurczaka zawartość mięsa 61%

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    14,00 zł - 586,00 zł

  • Trixie PREMIO Corn Dogs

    Trixie Trixie PREMIO Corn Dogs

    Brak w magazynie

    Ergänzungsfuttermittel für Hunde Leckere Belohnungssnacks mit Ente und Rinderhaut. Fleischgehalt 56 %. Ohne Zuckerzusatz und glutenfrei. Praktisch verpackt im wieder verschließbaren Beutel. Inhalt: 4 Stück / 100 g

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    13,00 zł 130,00 zł/kg

  • Trixie Premio Crispy Duck

    Trixie Trixie Premio Crispy Duck

    Brak w magazynie

    Ergänzungsfuttermittel für Hunde Crispy Ducks sind knusprige Entenstreifen mit einer Mitte aus Rinderhaut. Fleischgehalt 88%, reich an Proteinen und ohne Zuckerzusatz. Durch die wieder verschließbare Verpackung bleiben die Snacks besonders lange frisch Inhalt: 100 g Zusammensetzung: Ente (88%), Rinderhaut (10%), Glycerin, Salz. Analytische Bestandteile: Protein 50% Fettgehalt 6%, Rohasche 6%, Rohfaser 3%, Feuchtigkeit 18%.

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    12,00 zł 120,00 zł/kg

  • Trixie Premio Duck Softies

    TRIXIE Trixie Premio Duck Softies

    Brak w magazynie

    Trixie Premio Duck Softies 100 gr Trixie Premio Duck Softies (100 gramów) to uzupełniająca karma dla psów. To pyszne przekąski-nagrody z kaczki, bogate w białko. Te pyszne przekąski zawierają aż 65% mięsa! Idealna, zdrowa przekąska dla Twojego psa, a ich kompaktowy rozmiar sprawia, że ​​idealnie nadają się jako nagroda za trening. Te smaczne przekąski są wytwarzane bez dodatku cukru i glutenu. - Smaczna nagroda dla psa - Z kaczką - Mały rozmiar, idealny do treningu - Wykonane w 65% z mięsa - Bez dodatku cukru i glutenu Skład : pierś z kaczki (64%), skrobia ziemniaczana, gliceryna, roślinne ekstrakty białkowe, minerały Składniki analityczne: białko 31%, tłuszcz 9%, popiół surowy 3,5%, włókno surowe 1%, wilgotność 23%

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    14,00 zł

  • Trixie Premio Duckies

    Trixie Trixie Premio Duckies

    Brak w magazynie

    Snackknochen ummantelt mit Entenfleisch Fleischgehalt 70 % glutenfrei ohne Zuckerzusatz Inhalt: 100g

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    11,00 zł 110,00 zł/kg

  • Trixie PREMIO Fish Bars - 2 × 30 g

    Trixie Trixie PREMIO Fish Bars - 2 × 30 g

    Brak w magazynie

    mit Kabeljau Fischgehalt 79 % glutenfrei ohne Zuckerzusatz Inhalt/Gewicht: 2 × 30 g

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    5,00 zł 83,33 zł/kg

  • Trixie Premio Fish Chicken Stripes

    TRIXIE Trixie Premio Fish Chicken Strips

    Brak w magazynie

    Trixie Premio Fish Chicken Stripes 75 gr Trixie Premio Fish Chicken Stripes 75 g to kompaktowe przekąski dla psów z kurczakiem i mintajem, wykonane z 65% mięsa i 18% ryby, bezglutenowe i bez dodatku cukru. Pyszny przysmak lub przekąska dla Twojego psa! Te delikatne paski pysznego kurczaka i mintaja są wykonane z obfitej mieszanki 65% mięsa i 18% ryby i są bogate w białko. Ta smaczna przekąska jest bezglutenowa i bezcukrowa, dzięki czemu stanowi zdrową przekąskę. - Pyszne przekąski z kurczaka i czarniaka w małych paskach - Zawartość mięsa 65%, zawartość ryb 18%, bogate w białko - Bez glutenu i dodanego cukru - Idealne jako nagroda lub przekąska Pasza uzupełniająca dla psów (przekąska) Skład: mięso z kurczaka (65%), czarniak (18%), gliceryna, białko sojowe, skrobia ziemniaczana, minerały / bez dodatku cukru / bez glutenu / Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Składniki analityczne: Białko 29,0 %, Zawartość tłuszczu 3,5 %, Popiół surowy 3,0 %, Włókno surowe 1,0 %, Zawartość wilgoci 34,0 %. Dodatki sensoryczne: Substancja barwiąca. Zawartość: 75 gr

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    14,00 zł

  • Trixie PREMIO Fish Rabbit Stripes

    Trixie Trixie PREMIO Fish Rabbit Stripes

    Brak w magazynie

    Ergänzungsfuttermittel für Hunde Leckere Belohnungssnacks mit Kaninchenfleisch und Kabeljau. Fleischgehalt 68 %, Fischgehalt 15 %. Ohne Zuckerzusatz und glutenfrei. Praktisch verpackt im wieder verschließbaren Beutel. Inhalt: 100 g

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    12,00 zł 120,00 zł/kg

  • Trixie Premio Freeze Dried Kippenborst

    TRIXIE Trixie Premio Liofilizowana Pierś z Kurczaka

    Brak w magazynie

    Trixie liofilizowana pierś z kurczaka 50 gr Trixie Liofilizowana Pierś z Kurczaka 50 g to smaczna, uzupełniająca karma dla psów. Naturalna przekąska dla psów, zawierająca 99% liofilizowanej piersi z kurczaka, bogata w smak i białko. Ta pyszna pierś z kaczki od Trixie to zdrowy, smaczny i bogaty w białko przysmak dla Twojego psa! Te smaczne kawałki piersi z kaczki są liofilizowane, co pozwala zachować pełnię smaku i wszystkie cenne składniki. Przysmak składa się w 99% z piersi z kurczaka, dzięki czemu jest bardzo bogaty w białko, które wspiera zdrowie i budowę mięśni. Zdrowa, odpowiedzialna przekąska dla Twojego psa! Jej niewielki rozmiar sprawia, że ​​idealnie nadaje się również jako nagroda podczas treningu. - Pyszna przekąska dla psów z piersi kurczaka - Liofilizowane, smak i składniki pozostają zachowane - Wykonane w 99% z piersi kurczaka, bardzo bogate w białko Liofilizowana pierś z kurczaka Trixie to uzupełniająca karma dla psów. Skład: pierś z kurczaka liofilizowana (99%), skrobia z tapioki. Składniki analityczne: białko 75%, popiół surowy 5%, tłuszcz 4%, włókno surowe 1%, wilgotność 5%. Wskazówka: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Zawartość: 50 gramów.

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    23,00 zł

  • Trixie Premio Geflügelcreme - 110g

    Trixie Trixie Premio Geflügelcreme - 110g

    Brak w magazynie

    Ergänzungfuttermittel für HundeDie Premio Geflügelcreme ist ein echetr Leckerbissen für Hunde und besitzt einen hohen Belohnungseffekt. Der Geflügelgehalt der Paste beträgt mindestens 50% und die Creme ist ohne Zusatz von Zucker!Durch die Tube ist die Creme sauber dosierbar. Kann auch super das Abreichen von Medikamenten erleichtern.Zusammensetzung:Fleisch und tierische Nebenerzeugnisse (alle vom Geflügel, 51%), Mais- und Kartoffelstärke, Milcheiweiß, Gemüse (Gewürze) Inhalt: 110 g

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    16,00 zł 145,45 zł/kg

  • Trixie Premio Gevogeltepasta

    TRIXIE Makaron drobiowy Trixie Premiumo

    Brak w magazynie

    Trixie Premio Makaron Drobiowy 110 gramów 110-gramowa pasta Trixie Premio Poultry Paste to uzupełniająca karma dla zwierząt w smacznej tubce o smaku kurczaka, stanowiąca wygodną nagrodę dla psów! Pastę można podawać bezpośrednio z tubki, co zapewnia psu ogromną nagrodę: lizanie to dla niego przyjemność. Ułatwia również podawanie leków. Ta smaczna pasta jest bezglutenowa i bez dodatku cukru. To idealna nagroda podczas treningu, a Twój pies ją pokocha! - Smaczna pasta-nagroda dla psów - Na bazie drobiu - Bez glutenu i dodatku cukru Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (drób 56%), bulion drobiowy, skrobia ziemniaczana, białko mleka, warzywa (przyprawy) Składniki analityczne: tłuszcz 25,2%, białko surowe 8%, popiół surowy 0,9%, włókno surowe 0,2%, wilgotność 59,7% Zawartość: 110 gramów

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    18,00 zł - 32,00 zł

  • Trixie Premio Goose Filets

    TRIXIE Filety z gęsi Trixie Premium

    Brak w magazynie

    Trixie Premio Filety z gęsi 65 gr 12 szt. Filety z gęsi Trixie Premio (65 g na 12 psich przysmaków) to pyszne paski z gęsiego fileta, zawierające 70% mięsa, bez glutenu i dodatku cukru. Pyszny przysmak lub przekąska dla Twojego psa! Te delikatne paski z gęsiego fileta składają się w 70% z mięsa i są bogate w białko. Ta smaczna przekąska jest bezglutenowa i bezcukrowa, dzięki czemu stanowi zdrowy przysmak. - Pyszne paski z gęsim mięsem dla psów - Zawartość mięsa 70%, bogate w białko - Bez glutenu i dodanego cukru - Idealne jako nagroda lub przekąska Pasza uzupełniająca dla psów (przekąska) Skład: mięso gęsie (70%), roślinne ekstrakty białkowe, skrobia ziemniaczana, gliceryna, sorbitol / bez dodatku cukru / bezglutenowe / Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Składniki analityczne: Białko 35,0 %, Zawartość tłuszczu 4,0 %, Popiół surowy 3,5 %, Włókno surowe 2,0 %, Zawartość wilgoci 18,0 %. Zawartość: 65 gr Dostarczane w opakowaniach po 12 sztuk

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    14,00 zł

Snacks - Fidello

Przekąski dla psów – Odpowiedzialne przekąski na każdy dzień

W Fidello znajdziesz szeroki wybór smacznych i odpowiedzialnych przekąsek dla psów. Niezależnie od tego, czy szukasz nagrody za trening, gryzaków dla długotrwałej zabawy z gryzieniem, czy smakołyku, który rozpieści Twojego psa, mamy idealną przekąskę dla każdego. Nasze przekąski są wytwarzane z naturalnych składników i oferują nie tylko pyszny smak, ale także korzyści zdrowotne.

Dlaczego warto wybrać przekąski w Fidello?

W Fidello jakość jest naszym priorytetem. Nasze przysmaki są starannie dobierane, aby zaspokoić potrzeby Twojego psa, bez zbędnych dodatków i sztucznych aromatów. Niezależnie od tego, czy szukasz przysmaków, które spełniają określone wymagania dietetyczne, czy po prostu chcesz smacznego smakołyku, w naszej ofercie znajdziesz coś dla psów w każdym wieku, każdej wielkości i każdej rasy.

Popularne przekąski dla psów

  • Nagrody za trening : Małe, zdrowe przekąski, takie jak nasze przysmaki treningowe, idealnie nadają się do motywowania psa podczas ćwiczeń.
  • Gryzaki : Długotrwałe gryzaki, które nie tylko zapewniają przyjemność z żucia, ale także pomagają w pielęgnacji zębów. Spójrzmy na przykład na nasze kości .
  • Hipoalergiczne przekąski : Idealne dla psów z wrażliwym żołądkiem lub alergiami pokarmowymi. Odkryj również naszą dietetyczną karmę dla psów z alergiami pokarmowymi.
  • Zdrowe przysmaki : Przekąski z dodatkowymi składnikami odżywczymi, takimi jak kwasy tłuszczowe omega i witaminy, które przyczyniają się do zdrowia Twojego psa.

Podaruj swojemu psu zdrowe przekąski

Przysmaki to coś więcej niż tylko smakołyk – odgrywają ważną rolę w szkoleniu i dobrym samopoczuciu Twojego psa. W Fidello oferujemy przysmaki, które są nie tylko pyszne, ale także przyczyniają się do zdrowia Twojego psa. Niezależnie od tego, czy wybierzesz smakołyk na co dzień, czy specjalną nagrodę, możesz zaufać naszej starannie wyselekcjonowanej ofercie naturalnych i pożywnych opcji.

Więcej dla Twojego psa w Fidello

Oprócz przekąsek Fidello oferuje wszystko, czego potrzebuje Twój pies:

Szukasz najwyższej jakości karmy dla psów rasowych? Sprawdź naszą ofertę karm dla psów rasowych , która obejmuje karmy suche i mokre, opracowane specjalnie dla konkretnej rasy .

Dlaczego warto zamawiać w Fidello?

W Fidello sprawiamy, że rozpieszczanie Twojego psa jest łatwe i przyjemne. Potrzebujesz dużych paczek smakołyków lub karmy? Nie ma problemu, dostarczymy je prosto pod Twoje drzwi. Zamów przed 17:30 w dni powszednie, a otrzymasz je następnego dnia, nawet w soboty! Nagradzamy Cię również darmowymi prezentami przy zamówieniach powyżej 75 euro. Zajrzyj na naszą stronę z prezentami lub weź udział w świątecznym konkursie fotograficznym , aby otrzymać dodatkowy rabat. Fidello oferuje wygodę, jakość i niespodzianki – tylko dla Ciebie i Twojego psa!

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Zapomniałeś hasła?

    Nie masz jeszcze konta?
    Załóż bezpłatne konto i ciesz się wieloma korzyściami.