2329 produktów

Znajdź to, czego szukasz AI
Ta funkcja jest wciąż w fazie rozwoju. Podobnie jak ludzie, nasz cyfrowy asystent czasem popełnia błędy. Masz wątpliwości? Nasz zespół obsługi klienta chętnie pomoże.
  • Trixie Premio Horse Stripes

    TRIXIE Trixie Premio Horse Stripes

    Brak w magazynie

    Trixie Premio Koń Paski 11 cm 100 gr Trixie Premio Horse Stripes 11 cm 100 g to uzupełniająca karma dla psów. To smaczne przekąski, wykonane w 86% z mięsa końskiego. Paski są bezglutenowe, dzięki czemu stanowią idealną, zdrową przekąskę dla Twojego psa. Kompaktowy rozmiar sprawia, że ​​idealnie nadają się również jako nagroda podczas treningów i spacerów. - Przysmak dla psa z 86% zawartością mięsa końskiego - Bez glutenu - Idealna jako nagroda Skład: mięso końskie (86%), skrobia kukurydziana, sorbitol, produkty uboczne pochodzenia roślinnego, ekstrakty białkowe pochodzenia roślinnego, minerały Składniki analityczne: białko 40%, popiół surowy 5%, tłuszcz 5%, włókno surowe 0,2%, wilgotność 20% Wskazówka: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu Rozmiar: 11 cm Zawartość: 100 gr

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    27,00 zł

  • Trixie Premio Lachscreme - 110g

    Trixie Trixie Premio Lachscreme - 110g

    Brak w magazynie

    Ergänzungfuttermittel für HundeDie Premio Lachscreme ist ein echetr Leckerbissen für Hunde und besitzt einen hohen Belohnungseffekt. Der Fischgehalt der Paste beträgt mindestens 35% (Lachs) und die Creme ist ohne Zusatz von Zucker!Durch die Tube ist die Creme sauber dosierbar. Kann auch super das Abreichen von Medikamenten erleichtern.Zusammensetzung: Lachsbrühe, Lachsfleisch (35%), Rapsöl, Milcheiweißpulver, Hühnereiweißpulver.Inhaltsstoffe: Rohfett 15,6% Rohprotein 8,4%, Rohasche 1,3%, Rohfaser 1,0% Feuchtigkeit 70,9%.Inhalt: 110 g

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    16,00 zł 145,45 zł/kg

  • Trixie PREMIO Lamb Bars - 2 × 30 g

    Trixie Trixie PREMIO Lamb Bars - 2 × 30 g

    Brak w magazynie

    mit Lamm Fleischgehalt 77 % glutenfrei ohne Zuckerzusatz Inhalt/Gewicht: 2 × 30 g

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    5,00 zł 83,33 zł/kg

  • Trixie Premio Lamb Chicken Bagel

    TRIXIE Bagel z jagnięciną i kurczakiem Trixie Premium

    Brak w magazynie

    Trixie Premio Lamb Chicken Bagels 17 gr 300 szt. Trixie Premio Lamb Chicken Bagels (17 g, 300 szt.) to pyszne przekąski dla psów w kształcie małych bajgli nadziewanych jagnięciną i kurczakiem, zawierających 56% mięsa i bez dodatku cukru. Twój pies od razu pokocha te pyszne bajgle Trixie! Te pyszne przekąski są wykonane z jagnięciny i kurczaka i zawierają aż 56% mięsa, dzięki czemu są bogate w białko. Bez dodatku cukru, stanowią zdrową nagrodę dla Twojego psa. To uzupełniająca karma dla psów. - „Bagel” dla psów, wykonany w 56% z mięsa - Z jagnięciny i kurczaka - Zawiera 56% mięsa i dużo białka - Bez dodatku cukru Waga: 17 gr Dostarczane w opakowaniach po 300 sztuk Skład: jagnięcina 28%, kurczak 28%, mąka pszenna, mąka ryżowa, gliceryna, oleje i tłuszcze (czysto roślinne), sezam Składniki analityczne: Białko 23%, zawartość tłuszczu 5,5%, popiół surowy 4,5%, włókno surowe 2%, wilgotność 18%

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    863,00 zł

  • Trixie Premio Lamb Stripes

    TRIXIE Trixie Premio Lamb Stripes

    Brak w magazynie

    Trixie Premio Lamb Stripes 100 gr 10 szt. Trixie Premio Lamb Stripes 100 g (10 sztuk) to pyszne przekąski dla psów z dodatkową jagnięciną, aż 90% mięsa, bez dodatku cukru i glutenu. Twój pies od razu pokocha te smakowite przekąski Trixie! Te pyszne paski są wykonane z dodatkowej jagnięciny i zawierają aż 90% mięsa, dzięki czemu są bogate w białko. Bez dodatku cukru i glutenu, to zdrowy przysmak dla Twojego psa, a ich wyjątkowy smak szybko sprawi, że staną się Twoim ulubieńcem! - Mięsne przekąski dla psów - Z jagnięciną, nie mniej niż 90% mięsa - Bogate w białka - Bez dodatku cukru - Bez glutenu Pasza uzupełniająca dla psów (przekąska) Skład: mięso jagnięce (90%), skrobia kukurydziana, białko sojowe, gliceryna, minerały / bez dodatku cukru / bez glutenu / Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Składniki analityczne: Białko 40%, Zawartość tłuszczu 6,0%, Popiół surowy 4,2%, Włókno surowe 0,5%, Zawartość wilgoci 25,0%. Zawartość: 100 gr Dostarczane po 10 sztuk

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    14,00 zł

  • Trixie PREMIO Lammcreme - 110 g

    Trixie Trixie PREMIO Lammcreme - 110 g

    Brak w magazynie

    hoher Belohnungseffekt erleichtert das Verabreichen von Medikamenten glutenfrei und ohne Zuckerzusatz Inhalt: 110 g

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    16,00 zł 145,45 zł/kg

  • Trixie Premio Lampasta

    TRIXIE Trixie Premio Lampasta

    Brak w magazynie

    Pasta do lamp Trixie Premio 110 gramów 110-gramowa pasta Trixie Premio Lamb Paste to karma uzupełniająca dla psów w smacznej tubce o smaku jagnięciny, która stanowi wygodną nagrodę dla Twojego psa! Pastę można podawać bezpośrednio z tubki, zapewniając psu potężną nagrodę. Ułatwia ona również podawanie leków. Ta smaczna pasta jest bezglutenowa i bez dodatku cukru. To idealna nagroda podczas treningu, a Twój pies ją pokocha! - Smaczna pasta-nagroda dla psów - Na bazie jagnięciny - Bez glutenu i dodatku cukru Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (40% jagnięcina, 25% drób), mąka ziemniaczana, mąka kukurydziana, białko mleka, warzywa (zioła) Składniki analityczne: tłuszcz 24,7%, białko surowe 9,8%, popiół surowy 1,3%, włókno surowe 0,2%, wilgotność 60,1% Zawartość: 110 gramów

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    23,00 zł

  • Trixie Premio Leverworst

    TRIXIE Kiełbasa wątrobowa Trixie Premium

    Brak w magazynie

    Trixie Premio Liver Sausage XXL 300 gr Trixie Premio Liverwurst XXL w 300 gramach to uzupełniająca karma dla psów, w bardzo dużej tubie smacznego pasztetu z wątróbki, idealnego do treningu i podawania leków! Rozpieść swojego psa lizaniem pasztetu z wątróbki! Używaj tego pasztetu podczas treningu psa lub podawania leków: to znacznie ułatwia sprawę! Pasztet został opracowany specjalnie dla psów, ma niską zawartość soli i ziół oraz jest bezglutenowy. Wyprodukowano bez dodatku cukru! - Kiełbasa wątrobowa w formie pasztetu dla psów - W tubce, łatwe do podania - Idealna jako nagroda podczas treningu - Ułatwia podawanie leków - Bez glutenu i dodatku cukru Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (z wieprzowiny: 57% wieprzowiny, w tym 28% wątróbki wieprzowej), bulion mięsny, olej rzepakowy, żelatyna, warzywa (przyprawy, zioła), błonnik grochowy Składniki analityczne: tłuszcz 27%, białko surowe 16,3%, popiół surowy 1,4%, włókno surowe 0,8%, wilgotność 52,8% Zawartość: 300 gr

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    32,00 zł

  • Trixie Premio Leverworstpate Tube

    TRIXIE Tuba Trixie Premio Liverwurstpate

    Brak w magazynie

    Kiełbasa wątrobowa Trixie Premium 110 gr Trixie Premio Liverwurst 110 gramów to uzupełniająca karma dla psów, poręczna tubka smacznego pasztetu z wątróbki, idealna do szkolenia i podawania leków. Zafunduj swojemu psu lizanie pasztetu z wątróbki! Używaj tego pasztetu podczas szkolenia psa lub podawania leków: to znacznie ułatwia pracę! Pasztet został opracowany specjalnie dla psów, ma niską zawartość soli i ziół oraz jest bezglutenowy. Wyprodukowano bez dodatku cukru! - Kiełbasa wątrobowa w formie pasztetu dla psów - W tubce, łatwe do podania - Idealna jako nagroda podczas treningu - Ułatwia podawanie leków - Bez glutenu i dodatku cukru Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (z wieprzowiny: 57% wieprzowiny, w tym 28% wątróbki wieprzowej), bulion mięsny, olej rzepakowy, żelatyna, warzywa (przyprawy, zioła), błonnik grochowy Składniki analityczne: tłuszcz 27%, białko surowe 16,3%, popiół surowy 1,4%, włókno surowe 0,8%, wilgotność 52,8% Zawartość: 110 gr

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    18,00 zł

  • Trixie Premio Lolly Met Kabeljauw

    TRIXIE Lizak Trixie Premio z dorszem

    Brak w magazynie

    Trixie Premio Lolly z dorszem 9 cm 60 szt. Trixie Premio Lolly z dorszem 9 cm 60 szt. to pyszny dodatkowy przysmak dla psów, wykonany ze skóry wołowej z dodatkiem dorsza. Ta pyszna przekąska to prawdziwa uczta dla Twojego psa. To lizak z dorsza z patyczkiem z surowej skóry. Po zjedzeniu wierzchołka, pies może z radością pogryźć patyczek z surowej skóry, co dodatkowo pomaga w pielęgnacji zębów. - Smakowita przekąska dla psa od Trixie w kształcie lizaka - Pałeczka ze skóry wołowej z lizakiem z dorsza - Żucie surowej skóry pomaga w pielęgnacji zębów Zawartość: 60 elementów po 9 cm Skład: Dorsz (76%), skóra do żucia, gliceryna, mąka pszenna, skrobia kukurydziana, minerały Składniki analityczne: Zawartość tłuszczu 5%, zawartość wilgoci 18%, białko 40%, popiół surowy 4%, włókno surowe 1%

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    117,00 zł

  • Trixie Premio Lolly mit Ente und Kabeljau

    Trixie Trixie Premio Lolly mit Ente und Kabeljau

    Brak w magazynie

    Fleischgehalt 56 %, Fischgehalt 23 % mit Ente und Kabeljau glutenfrei ohne Zuckerzusatz Inhalt/Gewicht: 80 g Maße: 11 cm Zusammensetzung: Entenfleisch (56 %), Kabeljau (23 %), Rinderhaut, Glycerin, Maisstärke, Mineralstoffe | glutenfreie Rezeptur | 0 % Zuckerzusatz | Kühl und trocken lagern.Zusatzstoffe: KonservierungsmittelAnalytischer Bestandteil: Fettgehalt 5.0% Feuchtegehalt 20.0% Protein 36.0% Rohasche 4.0% Rohfaser 1.0%

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    12,00 zł 150,00 zł/kg

  • Trixie Premio Marbled Lamb Softies

    TRIXIE Trixie Premio Marbled Lamb Softies

    Brak w magazynie

    Trixie Premio Marbled Lamb Softies 100 gr Trixie Premio Marbled Lamb Softies 100 g to uzupełniająca karma dla psów. To smaczne, bezglutenowe przekąski z jagnięciny i ryb, o zawartości mięsa i ryb nie mniejszej niż 80%. Zdrowa przekąska dla Twojego psa, bezglutenowa! Te smaczne przysmaki są wykonane z jagnięciny z dodatkiem ryb, co nadaje im unikalny marmurkowy wygląd. Przysmak ma idealny rozmiar, aby podawać go jako nagrodę lub przekąskę. Przysmak jest bezglutenowy i składa się w 72% z mięsa i w 8% z ryb. - Smakowita przekąska dla psa z wołowej skóry, jagnięciny i ryby - Smaczna, ciągnąca się przekąska, która zapobiega nudzie - Pomaga dbać o zęby - Bez glutenu Skład: jagnięcina (72%), biała ryba (8%), skrobia kukurydziana, skórka do żucia, produkty uboczne pochodzenia roślinnego, sorbitol, minerały. Składniki analityczne: białko 22%, popiół surowy 4%, tłuszcz 4%, włókno surowe 1%, wilgotność 18% Wskazówka: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu Zawartość: 100 gr

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    14,00 zł

Snacks - Fidello

Przekąski dla psów – Odpowiedzialne przekąski na każdy dzień

W Fidello znajdziesz szeroki wybór smacznych i odpowiedzialnych przekąsek dla psów. Niezależnie od tego, czy szukasz nagrody za trening, gryzaków dla długotrwałej zabawy z gryzieniem, czy smakołyku, który rozpieści Twojego psa, mamy idealną przekąskę dla każdego. Nasze przekąski są wytwarzane z naturalnych składników i oferują nie tylko pyszny smak, ale także korzyści zdrowotne.

Dlaczego warto wybrać przekąski w Fidello?

W Fidello jakość jest naszym priorytetem. Nasze przysmaki są starannie dobierane, aby zaspokoić potrzeby Twojego psa, bez zbędnych dodatków i sztucznych aromatów. Niezależnie od tego, czy szukasz przysmaków, które spełniają określone wymagania dietetyczne, czy po prostu chcesz smacznego smakołyku, w naszej ofercie znajdziesz coś dla psów w każdym wieku, każdej wielkości i każdej rasy.

Popularne przekąski dla psów

  • Nagrody za trening : Małe, zdrowe przekąski, takie jak nasze przysmaki treningowe, idealnie nadają się do motywowania psa podczas ćwiczeń.
  • Gryzaki : Długotrwałe gryzaki, które nie tylko zapewniają przyjemność z żucia, ale także pomagają w pielęgnacji zębów. Spójrzmy na przykład na nasze kości .
  • Hipoalergiczne przekąski : Idealne dla psów z wrażliwym żołądkiem lub alergiami pokarmowymi. Odkryj również naszą dietetyczną karmę dla psów z alergiami pokarmowymi.
  • Zdrowe przysmaki : Przekąski z dodatkowymi składnikami odżywczymi, takimi jak kwasy tłuszczowe omega i witaminy, które przyczyniają się do zdrowia Twojego psa.

Podaruj swojemu psu zdrowe przekąski

Przysmaki to coś więcej niż tylko smakołyk – odgrywają ważną rolę w szkoleniu i dobrym samopoczuciu Twojego psa. W Fidello oferujemy przysmaki, które są nie tylko pyszne, ale także przyczyniają się do zdrowia Twojego psa. Niezależnie od tego, czy wybierzesz smakołyk na co dzień, czy specjalną nagrodę, możesz zaufać naszej starannie wyselekcjonowanej ofercie naturalnych i pożywnych opcji.

Więcej dla Twojego psa w Fidello

Oprócz przekąsek Fidello oferuje wszystko, czego potrzebuje Twój pies:

Szukasz najwyższej jakości karmy dla psów rasowych? Sprawdź naszą ofertę karm dla psów rasowych , która obejmuje karmy suche i mokre, opracowane specjalnie dla konkretnej rasy .

Dlaczego warto zamawiać w Fidello?

W Fidello sprawiamy, że rozpieszczanie Twojego psa jest łatwe i przyjemne. Potrzebujesz dużych paczek smakołyków lub karmy? Nie ma problemu, dostarczymy je prosto pod Twoje drzwi. Zamów przed 17:30 w dni powszednie, a otrzymasz je następnego dnia, nawet w soboty! Nagradzamy Cię również darmowymi prezentami przy zamówieniach powyżej 75 euro. Zajrzyj na naszą stronę z prezentami lub weź udział w świątecznym konkursie fotograficznym , aby otrzymać dodatkowy rabat. Fidello oferuje wygodę, jakość i niespodzianki – tylko dla Ciebie i Twojego psa!

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Zapomniałeś hasła?

    Nie masz jeszcze konta?
    Załóż bezpłatne konto i ciesz się wieloma korzyściami.