2329 produktów

Znajdź to, czego szukasz AI
Ta funkcja jest wciąż w fazie rozwoju. Podobnie jak ludzie, nasz cyfrowy asystent czasem popełnia błędy. Masz wątpliwości? Nasz zespół obsługi klienta chętnie pomoże.
  • Mało sztuk Trixie Torebka na karmę 10x14 cm [3227]

    Trixie Trixie Torebka na karmę 10x14 cm [3227]

    Czwartek dostarczone - Pozostało jeszcze 3 w magazynie

    Torebka na przysmaki  Materiał: nylon / poliester - nieprzemakający  Łatwa do zamknięcia - ściągacz sznurkowy  Możliwość przymocowania do paska - uchwyt  Łatwe czyszczenie  Wysokość 14 cm  Średnica 10 cm  Kolor: losowy  

    5% dodatkowo Fidello Family

    Czwartek dostarczone - Pozostało jeszcze 3 w magazynie

    21,00 zł

  • Trixie Torebka na przysmaki 7x9cm [32282]

    Trixie Trixie Torebka na przysmaki 7x9cm [32282]

    Czwartek dostarczone - Pozostało jeszcze 13 w magazynie

    Torebka na przysmaki  Materiał: poliester  Łatwa do zamknięcia - ściągacz sznurkowy  Możliwość przymocowania torebki - karabińczyk  Łatwe czyszczenie  Wysokość 9 cm  Średnica 7 cm  Kolor: losowy  

    5% dodatkowo Fidello Family

    Czwartek dostarczone - Pozostało jeszcze 13 w magazynie

    16,00 zł

  • Mało sztuk Trixie Torebka na przysmaki 8x10 cm [3226]

    Trixie Trixie Torebka na przysmaki 8x10 cm [3226]

    Czwartek dostarczone - Pozostało jeszcze 4 w magazynie

    Torebka na przysmaki  Materiał: nylon / poliester - nieprzemakający  Łatwa do zamknięcia - ściągacz sznurkowy  Możliwość przymocowania do paska - uchwyt  Łatwe czyszczenie  Wysokość 10 cm  Średnica 8 cm  Kolor: losowy  

    5% dodatkowo Fidello Family

    Czwartek dostarczone - Pozostało jeszcze 4 w magazynie

    19,00 zł

  • Trixie Soft Snack Lupinos glutenfrei

    Trixie Trixie Soft Snack Lupinos glutenfrei

    Brak w magazynie

    Ergänzungsfuttermittel für Hunde Die Soft Snack Lupinos mit Geflügel und wertvollem Pflanzenprotein (Lupinen) sind ein leckerer, glutenfreier Snack für zwischendurch und eignen sich ideal als kleine Belohnung. Die Lupinos sind ohne Zuckerzusatz und werden im praktischen wieder verschließbaren Kunststoffeimer geliefert. Inhalt: 500 g Zusammensetzung: Fleisch und tierische Nebenerzeugnisse (50%, 15% vom Geflügel), Gemüse, Luzerne, Lupine (4%). Analytische Bestandteile: Protein 28% Fettgehalt 6%, Rohasche 6%, Rohfaser 5%, Feuchtigkeit 25%. Technologische Zusatzstoffe: Konservierungsmittel.

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    27,00 zł 54,00 zł/kg

  • Trixie Soft Snack Mini Trainer Dots

    TRIXIE Trixie Miękka Przekąska Mini Trainer Dots

    Brak w magazynie

    Trixie Soft Trainer Mini Trainer Dots 500 gr Trixie Soft Trainer Mini Trainer Dots (500 g) to uzupełniająca karma dla zwierząt w postaci miękkich, małych przysmaków dla psów z łososiem, które stanowią idealną nagrodę za trening. Przysmaki te są wytwarzane bez dodatku cukru i są bezglutenowe, co czyni je idealnym wsparciem treningowym. Ich pyszna, miękka konsystencja sprawia, że ​​nie sposób im się oprzeć! - Pyszne, miękkie przysmaki-nagrody dla psów - Niewielkie rozmiary, idealne jako nagroda podczas treningu - Z łososiem - Bez glutenu i dodatku cukru Skład: produkty uboczne pochodzenia roślinnego, mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego, warzywa, ryby i produkty uboczne pochodzenia rybnego (4% łososia), minerały, glikol propylenowy Składniki analityczne: białko surowe 19%, popiół surowy 8%, tłuszcz 5%, włókno surowe 2%, wilgotność 17% Zawartość: 500 gr

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    27,00 zł

  • Trixie Soft Snack Voor Tabletten

    TRIXIE Trixie Miękka przekąska w tabletkach

    Brak w magazynie

    Trixie Miękka przekąska w tabletkach 100 gramów Przysmak Trixie Soft Snack for Tablets 100 g, to uzupełniająca karma dla psów, idealny sposób na podanie psu leków. Przysmak posiada mały otwór, w którym można ukryć tabletkę. Miękkość przysmaku ułatwia ściśnięcie otworu, dzięki czemu tabletka jest niewidoczna. Twój pies otrzymuje smaczny przysmak i jednocześnie przyjmuje leki. Miękkie przysmaki to uzupełniająca karma dla psów. - Miękka przekąska dla psów od Trixie - Łatwe podawanie leku przez mały otwór - Uzupełniająca pasza dla zwierząt Zawartość: 100 gramów Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża, skrobia z tapioki, ekstrakty z białek roślinnych, produkty pochodzenia roślinnego, trehaloza, rozmaryn Składniki analityczne: Białko 18%, Popiół surowy 5%, Tłuszcz 5%, Włókno surowe 0,5%, Wilgotność 18%

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    23,00 zł

  • Trixie Soft SnackDog`o`Rado 500g Eimer

    Trixie Trixie Soft SnackDog`o`Rado 500g Eimer

    Brak w magazynie

    Ergänzungsfuttermittel für Hunde Leckere Belohnungssnacks mit Huhn. Ohne Zuckerzusatz und praktisch verpackt im wieder verschließbaren Kunststoffeimer. Zusammensetzung: Getreide, Ksrtoffelstärke, Fleisch und tierische Nebenerzeugnisse (4% Huhn), pflanzliche Nebenerzeugnisse, Öle und Fette Inhalt: 500g

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    23,00 zł 46,00 zł/kg

  • Trixie Trainer Snack Mini Bones

    Trixie Trixie Trainer Snack Mini Bones

    Brak w magazynie

    Ergänzungsfuttermittel für HundeLeckere, extra kleine und weiche Belohnungssnacks, ideal bei Ausbildung und Training. Ohne Zuckerzusatz und praktisch verpackt im wieder verschließbaren Kunststoffeimer. Mit Rind, Lamm und Geflügel. Zusammensetzung: Fleisch und tierische Nebenerzeugnisse, Getreide, Fisch und Fischnebenerzeugnisse.Inhaltsstoffe: Protein 31,0% Fettgehalt 6,0% Rohasche 3,5% Rohfaser 2,0% Feuchtigkeit 25,0%.Farb- und Konservierungsstoffe.Inhalt: 500g

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    23,00 zł 46,00 zł/kg

  • Trixie Trainer Snack Mini Botjes

    TRIXIE Trixie Trainer Snack Mini Bones

    Brak w magazynie

    Trixie Trainer Snack Mini Bones 500 gramów Trixie Trainer Snack Mini Bones 500 gramów to uzupełniająca karma dla psów w formie smacznych przysmaków-nagród, z drobiem, jagnięciną i wołowiną, idealna na szkolenia i zajęcia. Te smaczne przysmaki mają kształt kości i dostępne są w różnych kolorach i smakach, m.in. z wołowiną, jagnięciną i drobiem. Są bardzo małe i miękkie, dzięki czemu idealnie nadają się do użytku na zajęciach i szkoleniach. Przysmaki są dostępne w wygodnym, zamykanym plastikowym opakowaniu. - Nagradzaj psa smakołykami - Bardzo miękkie i małe, idealne na szkolenia i kursy - Z wołowiną, jagnięciną i drobiem - W opakowaniu z możliwością ponownego zamknięcia Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża, produkty pochodzenia roślinnego Składniki analityczne: białko 31%, tłuszcz 6%, popiół surowy 3,5%, włókno surowe 2%, wilgotność 25% Zawartość: 500 gramów

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    23,00 zł

  • Trixie Trainer Snack Mini Hartjes

    TRIXIE Przekąska trenerska Trixie Mini Serca

    Brak w magazynie

    Trixie Trainer Snack Mini Hearts 200 gramów Trixie Trainer Snack Mini Hearts (200 gramów) to uzupełniająca karma dla psów w formie smacznych przysmaków-nagród z kurczakiem, jagnięciną i łososiem, idealna na szkolenia i zajęcia. Smakowite przysmaki mają kształt serca i są dostępne w różnych kolorach i smakach, m.in. z kurczakiem, jagnięciną i łososiem. Są bardzo małe i miękkie, dzięki czemu idealnie nadają się na zajęcia i szkolenia. Przysmaki są pakowane w wygodne, zamykane plastikowe opakowania. - Nagradzaj psa smakołykami - Bardzo miękkie i małe, idealne na szkolenia i kursy - Z kurczakiem, jagnięciną i łososiem - W opakowaniu z możliwością ponownego zamknięcia Skład: zboża, produkty uboczne pochodzenia roślinnego, mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego, ryby i produkty uboczne pochodzenia rybnego, oleje i tłuszcze, ekstrakty białek roślinnych, minerały Składniki analityczne: białko surowe 14%, tłuszcz 5%, popiół surowy 3%, włókno surowe 1%, wilgotność 16% Dodatki technologiczne: konserwanty Dodatki sensoryczne: barwniki Zawartość: 200 gramów

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    14,00 zł

  • Trixie Trainer Snack Mini Hearts

    Trixie Trixie Trainer Snack Mini Hearts

    Brak w magazynie

    kleine und weiche Leckerlis mit Huhn, Lamm und Lachs ohne Zuckerzusatz Inhalt/Gewicht: 200 g

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    12,00 zł 60,00 zł/kg

  • Trixie Tubenschutz

    Trixie Trixie Tubenschutz

    Brak w magazynie

    als Abdeckung für TRIXIE-Tubensnacks verhindert das Zerbeißen der Tube und schützt die Hand des Tierhalters erleichtert die Handhabung durch praktischen Steckverschluss Maße: ø 5 × 6,5 cm

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    18,00 zł

Snacks - Fidello

Przekąski dla psów – Odpowiedzialne przekąski na każdy dzień

W Fidello znajdziesz szeroki wybór smacznych i odpowiedzialnych przekąsek dla psów. Niezależnie od tego, czy szukasz nagrody za trening, gryzaków dla długotrwałej zabawy z gryzieniem, czy smakołyku, który rozpieści Twojego psa, mamy idealną przekąskę dla każdego. Nasze przekąski są wytwarzane z naturalnych składników i oferują nie tylko pyszny smak, ale także korzyści zdrowotne.

Dlaczego warto wybrać przekąski w Fidello?

W Fidello jakość jest naszym priorytetem. Nasze przysmaki są starannie dobierane, aby zaspokoić potrzeby Twojego psa, bez zbędnych dodatków i sztucznych aromatów. Niezależnie od tego, czy szukasz przysmaków, które spełniają określone wymagania dietetyczne, czy po prostu chcesz smacznego smakołyku, w naszej ofercie znajdziesz coś dla psów w każdym wieku, każdej wielkości i każdej rasy.

Popularne przekąski dla psów

  • Nagrody za trening : Małe, zdrowe przekąski, takie jak nasze przysmaki treningowe, idealnie nadają się do motywowania psa podczas ćwiczeń.
  • Gryzaki : Długotrwałe gryzaki, które nie tylko zapewniają przyjemność z żucia, ale także pomagają w pielęgnacji zębów. Spójrzmy na przykład na nasze kości .
  • Hipoalergiczne przekąski : Idealne dla psów z wrażliwym żołądkiem lub alergiami pokarmowymi. Odkryj również naszą dietetyczną karmę dla psów z alergiami pokarmowymi.
  • Zdrowe przysmaki : Przekąski z dodatkowymi składnikami odżywczymi, takimi jak kwasy tłuszczowe omega i witaminy, które przyczyniają się do zdrowia Twojego psa.

Podaruj swojemu psu zdrowe przekąski

Przysmaki to coś więcej niż tylko smakołyk – odgrywają ważną rolę w szkoleniu i dobrym samopoczuciu Twojego psa. W Fidello oferujemy przysmaki, które są nie tylko pyszne, ale także przyczyniają się do zdrowia Twojego psa. Niezależnie od tego, czy wybierzesz smakołyk na co dzień, czy specjalną nagrodę, możesz zaufać naszej starannie wyselekcjonowanej ofercie naturalnych i pożywnych opcji.

Więcej dla Twojego psa w Fidello

Oprócz przekąsek Fidello oferuje wszystko, czego potrzebuje Twój pies:

Szukasz najwyższej jakości karmy dla psów rasowych? Sprawdź naszą ofertę karm dla psów rasowych , która obejmuje karmy suche i mokre, opracowane specjalnie dla konkretnej rasy .

Dlaczego warto zamawiać w Fidello?

W Fidello sprawiamy, że rozpieszczanie Twojego psa jest łatwe i przyjemne. Potrzebujesz dużych paczek smakołyków lub karmy? Nie ma problemu, dostarczymy je prosto pod Twoje drzwi. Zamów przed 17:30 w dni powszednie, a otrzymasz je następnego dnia, nawet w soboty! Nagradzamy Cię również darmowymi prezentami przy zamówieniach powyżej 75 euro. Zajrzyj na naszą stronę z prezentami lub weź udział w świątecznym konkursie fotograficznym , aby otrzymać dodatkowy rabat. Fidello oferuje wygodę, jakość i niespodzianki – tylko dla Ciebie i Twojego psa!

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Zapomniałeś hasła?

    Nie masz jeszcze konta?
    Załóż bezpłatne konto i ciesz się wieloma korzyściami.