4240 produktów

Znajdź to, czego szukasz AI
Ta funkcja jest wciąż w fazie rozwoju. Podobnie jak ludzie, nasz cyfrowy asystent czasem popełnia błędy. Masz wątpliwości? Nasz zespół obsługi klienta chętnie pomoże.
  • Schesir Schesir Natural Thunfisch 85g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    5,00 zł 58,82 zł/kg

  • 5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    5,00 zł 58,82 zł/kg

  • 5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    5,00 zł 58,82 zł/kg

  • 5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    5,00 zł 58,82 zł/kg

  • Schesir Schesir Natural Lachs 85g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    5,00 zł 58,82 zł/kg

  • Schesir Schesir Natural Hühnerfilet 85g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    5,00 zł 58,82 zł/kg

  • Schesir Schesir Natural Huhn, Rind & Reis 85g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    5,00 zł 58,82 zł/kg

  • Schesir Schesir Natural Huhn & Reis 85g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    5,00 zł 58,82 zł/kg

  • Schesir Schesir Kitten Thunfisch Pouch 100 g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    6,00 zł 60,00 zł/kg

  • Schesir Schesir Kitten Hühnerfilet Pouch 100 g

    Brak w magazynie

    5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    6,00 zł 60,00 zł/kg

  • 5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    75,00 zł 73,53 zł/kg

  • 5% dodatkowo Fidello Family

    Brak w magazynie

    75,00 zł 73,53 zł/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Zapomniałeś hasła?

    Nie masz jeszcze konta?
    Załóż bezpłatne konto i ciesz się wieloma korzyściami.